Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 23:16

News News of Audio

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Mazda 6 ,2008 a suur navi ekraan..

Tere,soov teada palju maksab mazda 6, 2008 a uuem kere originaal raadio/cd vahetus suure ekraaniga navi vastu(multimeediakeskus)Kõik soovitused on teretulnud.
Read more : Mazda 6 ,2008 a suur navi ekraan.. | Vaatamisi : 14340 | Vastuseid : 0


Mazda 6 2007 audiosüsteem ei tööta...

Pildi võtab ette aga heli ei tule .Algul ei andnud cd-plaati välja kuid peale akujuhtme mahavõtmist andis plaadi välja aga ei võtnud enam vastu!Keeruta vol. nuppu kuhu tahad aga heli ei tule . Kaitsmed läbi lapatud,juhtmetele ka pilk peale visatud ...tundus korras olevat. Milles asi?
Read more : Mazda 6 2007 audiosüsteem ei tööta... | Vaatamisi : 24735 | Vastuseid : 22


Cd boxi asukoht

Tekkis väike arutelu tuttavatega, et kus asub mazdal cd box. Kerge võhiklikus pani mõtlema, et kus ta siis õieti asub? Keskkonsoolis sees?
Read more : Cd boxi asukoht | Vaatamisi : 16108 | Vastuseid : 5


Mazda 3 maki nupp...

... lendas eest ära. Otsisin salongist üles ja panin kindlasse kohta, kust see ära kadus. Lühidalt: nuppu pole, tahan uut, kust saab? (see nupp millega lugusid ülespoole saab vahetada maki paneelis)
Read more : Mazda 3 maki nupp... | Vaatamisi : 17029 | Vastuseid : 7


323 BJ Helikaablite vedamine

Oskab keegi mulle pimesi öelda, kust on kõige lihtsam vedada võimule voolukaablit läbi tulemüüri?
Läheb õhtul väikest viisi kaablivedamiseks siis ehk läheb asi natukene hõlpsamalt.
Tegemist siis 323 sedaan 2001a

Tänud,
Martin
Read more : 323 BJ Helikaablite vedamine | Vaatamisi : 21022 | Vastuseid : 17


2006 Mazda 6 mitte-bose remote?

Kas 2006 (facelift) Mazda 6'l, millel pole bose helisüsteemi on olemas võimendi remote pin? Pesa küljes, mis käib maki taha, seda juhet pole, küll aga on makil endal see pin olemas. Küsimus on kas see töötab või mitte?
Kui see töötab, siis vahetaksin pesa ära (selle vastu: http://www.ebay.com/itm/71-7903-MAZDA-01-UP-OEM-Reversal-Harness-/270934177010?pt=US_Wire_Harnesses&hash=item3f14ef74f2), et kasutada remote pinni ja sellega võimendid tööle panna.
Read more : 2006 Mazda 6 mitte-bose remote? | Vaatamisi : 14871 | Vastuseid : 1


Mazda 6 (2008) Bose raadio seadete menüü kadunud

Tre, nädalavahetusel unustas mu Mazda 6 Bose raadio (2008) raadio ära kõik salvestatud jaamad. Seismise ajal.
Salvestasin nad tagasi, aga natuke imestasin.
Siis märkasin et raadiot käivitades oli tagasi "Käivitusmeloodia".

Tahtsin selle maha võtta menüüst, pressisin "tune" nuppu et menüü tuleks. Samas kust paneb balance, bass jms ka.
Aga selle peale näitab display vaid "CLEAR" ja ei miskit menüüd.

Hm, mis see nüüd on...
Raadio ja box jms kõik muidugi käib edasi, aga tahaks ikka ...
Read more : Mazda 6 (2008) Bose raadio seadete menüü kadunud | Vaatamisi : 13892 | Vastuseid : 0


Vasakpoolsest kõlarist vähem heli kui paremast

Tere...
Autoks sis Mazda 6 2005 a.
Peale natukest sõitu ja Tiesto (voluum oli umbes 12-15) nautimist otsustas vasakpoolne kõlar, et ta ei viitsi enam tööd teha....vähemalt mitte nii nagu ta seda tegema peaks, ehk siis heli tuleb aga umbes 20 prossa sellest mida annab välja parempoolne kõlar. Kuna said vahetatud ka uksed sis esimene mõtte oli, et äkki mõni juhe halvasti kinnitud..... Sai sis tehtud kiire kontroll kuid asi tundus olevat korras, kõik oli ...
Read more : Vasakpoolsest kõlarist vähem heli kui paremast | Vaatamisi : 17964 | Vastuseid : 7


Krossoverid.

Mina, kui suhteliselt audiotehnikakauge inime ja äpu, tahaksin teada, mismoodi ma käituma peaksin, kui ma tahan panna komponent-elemendid käima läbi krossoveri ja neid toidab väike, 100W, võimendi. Küsimus seisneb selles, et võimendil on Ground, + ja R, kolm pinni kõrvuti. Oletan, et see R on Remote.. Kas mul on vaja ainult massi ja R või massi ja +? Või pean ühendama massi ja toite ja lisaks veel REM takkaotsa? Kas niiviisi läbi ei põle miskit? ...
Read more : Krossoverid. | Vaatamisi : 14900 | Vastuseid : 2


Mazda 6 Multimeedia

Tere kas keegil pakkub huvi mazda 6 (2002 2007) jaoks selline seade,
http://www.witson.com/en/displayproduct ... =100588286
tahan nüüd endale tellida kompelt koos GPS kaartidega ja taga kaameraga maksab umbes 325 euri kätte, loomulikult kui rohkemm tellida siis odavamalt saab.

Kui kellegi huvi pakkub helistage 55551045
Read more : Mazda 6 Multimeedia | Vaatamisi : 15750 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975