Tänane kuupäev 16 Mai 2024, 21:14

News News of Audio

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Pigimatt

Kus müüakse lihtsalt paigaldatavat pigimatti?
Hinne?
Tahaks autos muusikat kuulata, aga mitte teemüra nautida :roll:
Read more : Pigimatt | Vaatamisi : 4553 | Vastuseid : 8


Mazda 626 2001a esikõlarid. LUKUS

Oskab keegi öelda et mis mõõdus need kõlarid seal ees uste sees on ka? :?
Read more : Mazda 626 2001a esikõlarid. LUKUS | Vaatamisi : 13060 | Vastuseid : 30


MX-6 tagaosa vaigistamine

Ma vaatan, et audiovärk pole siinse rahva seas just eriline teema :( aga siiski... Proovisin eile oma MX pagassi uut pisikest woofripoega (12" Infinity) passitada ja oh elmarit - tagumine aknalaud ja istmetetagune plastikpaneel arvavad, et nad on sündinud passiivkiirgurid. Aknalauale tundub, et saab vast paari-kolme pingutuspoldi ja poroloonitükkidega mõistuse pähe panna aga mida teha selle istmetetagusega? Lisakinnitusi sinna eriti ei pane ja negatiivse kaldega pinnale pigimati ...
Read more : MX-6 tagaosa vaigistamine | Vaatamisi : 22236 | Vastuseid : 51


Mazda 6 ja freeair

Kas on kellelgi kogemus Mazda 6-te freeair bassikõlari panemisega?
Sai nimelt oma liikurisse see pandud, kõik ilus ja tore - ainus asi, et tagumised turvavöörullid, mis tagaaknalaua küljes, plärisevad hullu moodi. Kuidas neid vaikseks saada? Paigaldajafirma pakkus "lahkelt" välja, et võivad teha kogu tagumise aknalaua isolatsiooni, mis läheb maksma ca 2000 EEK...
Read more : Mazda 6 ja freeair | Vaatamisi : 3056 | Vastuseid : 5


Raadios elektrimootorite sahin. 323 BF

Nimelt töötava mootoriga, raadiot kuulates väike särin sees, cd plaati kuulates ei ole ? Kuidas asjast lahti saada ?

masin 323 BF 89', makiks pioneer deh-3700mp ?
Read more : Raadios elektrimootorite sahin. 323 BF | Vaatamisi : 6459 | Vastuseid : 18


väike suppokas ja võim

kas keegi oskab soovitada kust saaks väikeste mõõtudega suppoka ja võimu mis sobiks 323f (2,0 sport´01)taha ossa
pagassi ruumi ka vahest vaja ja mingit hullu tümakat ka ei taha!!
Kui kellegil on midagi ilusat pakkuda siis võib pakkuda!
karinid@hot.ee
Read more : väike suppokas ja võim | Vaatamisi : 5758 | Vastuseid : 14


Paigalduse hind

Palju selline paigaldus maksma läks umbes- mõtlen siis ainult custom made pagassi valmistamist. Tean, et oleneb autost jne. tahan lihtsalt teada selle konkreetse asja maksumust. IvaR või Choise või keegi muu oskab äkki vastata. ???

Pilt
Read more : Paigalduse hind | Vaatamisi : 2194 | Vastuseid : 2


Maki ühendamine!!!

Mul küsimus et kuda saab ühendada nii maki ära, et kui võtmed ja süüte võtad välja jääks makk ikka tööle? Praegu on nii et kui võtad süüte välja lülitub makk ka välja ja kõik raadio jaamad ja seadistused kaovad ära :evil: Äkki on mõni abivalmis inimene pärnumaalt kes saaks mu mure lahedada?
Read more : Maki ühendamine!!! | Vaatamisi : 4242 | Vastuseid : 8


alpine SWR-1242D

MUL SIIS SELLINE WOOFER NÜÜD 1500W(MAX)RMS-500W.PLAANIS EHITADA KAST KUS KÕLAR SELJATOE POOLE JA LUUGI POOLT JÄÄKS NÄHA LÄBI KLAASI KÕLARI TAGUNE.KÜSIMUS SIIS,KAS SELLINE VARJANT ON ON NORMAALNE JA KUIDAS TA MÄNGIMA VÕIB JÄÄDA.(TEGEMIST SIIS MAZDA3 SEDAAN)PLAANIS EI OLEKS VIIA INVERTEREID SALONGI KUNA TEGEMIST LIISING AUTOGA JA EI TAHA LÕHKUDA.
Read more : alpine SWR-1242D | Vaatamisi : 13272 | Vastuseid : 33


Kõlarite Sissemängimine

Olen kuulnud sellist asja, et uued kõlarid on vaja sisse mängida.
Kuna endal ka suht uued kõlarid siis hakkas huvitama, et kaua aega läheb nende sissemängimiseks ja mismoodi oleks seda kõige parem/targem teha?
Read more : Kõlarite Sissemängimine | Vaatamisi : 3805 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105803 • Teemasid kokku 7466 • Kasutajaid kokku 3979