Tänane kuupäev 16 Mai 2024, 14:15

News News of Audio

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Aktiivsubwoofri panek

Soov on panna aktiivsubwoofer. Autoks 5 uksega Mazda 626 1994.a

Küsimus: kust võtta toidet, supaka panen pagasnikusse, samuti puudub makil eraldi subfoofri väljund, kas tuleb tagumisest kõlarist võtta heli?

Olen selles suhtes täielik maainimene.
Read more : Aktiivsubwoofri panek | Vaatamisi : 10313 | Vastuseid : 26


Maki metall ümbris

oleks küsimus et kust saaks seda metall raami kuhu sisse makk käib..seda vist nim maki sahtlik vms..makk on sony explide. Muiud kudagi kahtlaselt see makk loksub seal sees. pole vist eriti hea makile.
Read more : Maki metall ümbris | Vaatamisi : 4938 | Vastuseid : 11


võimenditega mingi probleem

juhtus nii et sai kaks võimendit ühendatud ühte kõlarisse. ja oligi vaikus võimendid ei käivitu enam. kas keegi oskab öelda mis võis nendega juhtuda ja kas on võimalik seda kuidagi korda teha? oleks tänulik kiire vastuse eest
Read more : võimenditega mingi probleem | Vaatamisi : 1879 | Vastuseid : 2


võmendi saab mujalt massi ja siriseb

mure on selline et panin autosse lisaks uue võimendi (audiostudio cb 250lx) ja avastasin peale paigaldamist et massi juhe oli tulnud võimu küljest lahti aga too töötas ikka edasi sama hästi. lisaks sellele kui auto töötab siis kostab sirin võimendis ja see sarnaneb mootoripööretega (kui annan gaasi siis sirin muutub) teeksin järelduse et võim saab massi läbi korpuse kuidagi. kas see ei tee kuidagi võimule halba, või mx ta nii teeb ültsegi.
ette tänud!
Read more : võmendi saab mujalt massi ja siriseb | Vaatamisi : 3223 | Vastuseid : 7


Blaupunkt cd-box

kust saaks blaupunkti cd-box juhtmeid.
Tähendab et sain cd-boxi aga juhtmeid pole. Makk on pioneer- oleks vaja koostööd tegema panna:)
Read more : Blaupunkt cd-box | Vaatamisi : 2817 | Vastuseid : 6


Yakumo HyperSound Car USB-liidesega makk.

kas kellegil on kogemusi antud makiga? midagi head, halba öelda??
kogemusi sellega? sest maki nimi kyll mingit erilist usaldust ei ärata :oops:
Read more : Yakumo HyperSound Car USB-liidesega makk. | Vaatamisi : 4336 | Vastuseid : 7


läpakas+makk

ma huvi pärast küsin, et kas ja kuidas oleks võimalik panna koostööd tegema makk ja läpakas???
Read more : läpakas+makk | Vaatamisi : 9429 | Vastuseid : 23


bassikõlarid.

Tere lugupeetud mazda sõbrad. ma nüüd hiilgaks oma lollusega. plaanis osta 250w bassikõlarid, aga ei tea kas sellele on juurde vaja võimu või mitte :oops: ise kahjuks ei jaga tehnikast suurt midagi
Read more : bassikõlarid. | Vaatamisi : 3320 | Vastuseid : 6


uus antenn

paigaldasin autosse uue antenni. See on siis täpsemalt siseantenn. Kõik ühendused ja asjad on õiged, voolu võtsin samuti õigest kohas. Ühesõnaga asi on nii et kui kohapeal kuulan siis on perfect (väga hea), aga nii kui auto käima panen siis tuleb igale sagedusele krabin sisse. Huvitav mis kämm on? Ma olen suht kindel et autol endal on midagi viga mis segab?? Antenn ise peaks küll hea olema, maksis teine pea 500,-
Read more : uus antenn | Vaatamisi : 3597 | Vastuseid : 8


mida keegi sellest arvad?

mis keegi sellisest asjast üldse arvad ja kas see tasub tegemist üldse ära..
Pilt Pilt
Read more : mida keegi sellest arvad? | Vaatamisi : 2170 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105802 • Teemasid kokku 7466 • Kasutajaid kokku 3979

cron