Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 23:53

News News of 626/MX-6/Xedos-6/6

Esimesed piduriklotsid

Probleem alljärgnev - kiilus kinni esimene parem pidur. Olen nagu kuulnud, et see võib olla tingitud sellest, et piduriklotsid läbi. Kui siis kas kellelegi on sellise töö kohta elektroonilisel kujul mingit manuaali või juhendit vms. Ette tänades
Read more : Esimesed piduriklotsid | Vaatamisi : 6504 | Vastuseid : 17


Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast

No ma siis kolme murega siin kohal:
1) Esimene siis selline, et kus asub Mazda 626 92 LX käsipiduri pingutus. Pole ise veel uurima hakanud, aga kui kanali peale sõitma hakkan, et siis teaks
2) Auto kiirendamisel vahest nagu auto tõmbleb, et kahtlustan bensufiltrit. Äkki keegi targem teab, kus see tal asub?
3) Käigukast??? :?: Mure selline, et vahepeal kui sõitu lähen, ei lähe teine käik absoluutselt ...
Read more : Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast | Vaatamisi : 3491 | Vastuseid : 8


mis padruniga käib lahti fe3 mootori plokikaanepoldid

Probleem siis selline, et vaja saad FE3 mootoril plokikaas maha. Vaatasin siis klapikambrikaane alla ja vastu vaatasid ühtlaselt ümarad pead :oops: . Katsudes saab aru, et tegu on torxiga (kirjapilt????). Siit siis probleem, kas keegi teab mis nr poldipead seal on. Kuna ma ple veel välis torxi kohanud, siis tervet komplekti pole mõtet osta. (kujutan ka selle komplekti hinda ette :shock: ...
Read more : mis padruniga käib lahti fe3 mootori plokikaanepoldid | Vaatamisi : 3876 | Vastuseid : 11


mazda tembutab

tundub, et mu masin on kuskilt knight rider`it näinud ja üritab nüüd ka trikke teha????? :?

nimelt pärast pikemat sõitu ja soojade ilmadega otsustab tegelane lähituled põlema jätta ja on juhtunud, et on lambist ise tuled sisse lülitanud. et tuled kustu saada tuleb tulede kang kaugtulede asendisse panna.
on kellegil mingisuguseid ideid??

lisaks sellele on ta pirtsakeks ka muutunud ja ega ta kõiki alati kõrvalistuja uksest sisse ...
Read more : mazda tembutab | Vaatamisi : 2167 | Vastuseid : 1


käigukang!!! 626 88-92a

kas keegi oskab öelda mismoodi käib mazda 626-l (89a)käigukangi tehase vahetükk küljest ära?
Read more : käigukang!!! 626 88-92a | Vaatamisi : 1631 | Vastuseid : 2


626 GD, GE õõtshoova vahetus?

Kas õõtshoova vahetus on väga raske ise teha? Mida ma peaksin teadma enne kui vahetama hakkan? Palju teenindus küsiks?
Read more : 626 GD, GE õõtshoova vahetus? | Vaatamisi : 3679 | Vastuseid : 8


626 pidurimure

Värske Mazda omanikuna oli hommikul armatuuris väike ebameeldiv üllatus, nimelt jäid põlema punane hoiatushüüumärk+ABS+veojõukontroll off signaallambid, äkki keegi siit oskab ütelda, millest selline asi või peaks otse vilojetti sõitma masinaga :?
Auto ise 2001 2.0 626
Read more : 626 pidurimure | Vaatamisi : 2941 | Vastuseid : 4


626 GE kütusefilter

Otsustasin siis kevade puhul igast filtrid-vedelikud ära vahetada, kõik sai nagu tehtud aga kütusefiltri asukohta ei suuda tuvastada :oops: Oskab keegi aidata? Foorumist hiljuti läbi käinud xedos 9'ga samas kohas ei paista nagu olevat... või ei oska ma vaadata :oops:
Read more : 626 GE kütusefilter | Vaatamisi : 3864 | Vastuseid : 2


Tagapidurite torude remont?

No nih, oleks ära vaja vahetada tagumiste pidurite torustik ja bensu torustik. Otsustasid asjad täna üless öelda ja leekima hakkata. Sai kudagist ajutiselt ära lapitud, et koju sai. Nii siis, et kes oskab soovitada head kohta kus ta tallinnas oskajate meeste kätte viia ja asja mul ära korrastaks. Kunas pidurid ikka nii tähtsad asjad, et nendega las tegelevad õppinud mehed. Siin teil mõnel mehel kindlasti head kogemused mõne töökojaga, kus hinnad kah pole metsikult soolased.
Read more : Tagapidurite torude remont? | Vaatamisi : 2936 | Vastuseid : 4


Kas GE 626'el on salongi filter?

Kas siis GE 626'el on salongi õhufiltrer ja kui on siis kus ja kas vahetada on raske?
Read more : Kas GE 626'el on salongi filter? | Vaatamisi : 3245 | Vastuseid : 8


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978

cron