Tänane kuupäev 02 Mai 2024, 10:05

News News of 929/Xedos-9

Polt pooleks

Juhtus siis selline asi, et nuKkvõlli otsas olevat hammasratast kinni keerates murdus polt pooleks, et kas seda välja puurida annab või uus väntvõll osta?
Read more : Polt pooleks | Vaatamisi : 6122 | Vastuseid : 16


Mazda 929 tossab ja kuumeneb

Tegemist 2.2 85kw manuaaliga ja sumsist tuleb valget tossu ja mootort kuumenb ruttu?!
Tühikäigul tossu ei tule siis kui anda gaasi siis tuleb ja vahest tuleb suhtelislt palju!

Milles võib olla viga? :roll:
Read more : Mazda 929 tossab ja kuumeneb | Vaatamisi : 4967 | Vastuseid : 14


xedos 9 / millenia s user manual.

kas kellegil on või teab keegi aadressi kus saab tõmmata.

mul kunagi oli umbes 1200 A4'ne aga läks kaotsi ja ei leia enam kuskilt.
Read more : xedos 9 / millenia s user manual. | Vaatamisi : 1595 | Vastuseid : 1


xedos 9-le xenonid

milline komplekt läheb xedos9-le ja palju võib maksta?
Read more : xedos 9-le xenonid | Vaatamisi : 8316 | Vastuseid : 24


xedos9 sidur

ka kellelgi on kogemusi xedos9 siduriga, vahetus ja maksumus? mulle tundub et mul vaja vahetada ,sest teise käiguda tahab libiseda vahest ja täis masinaga nõksutab kohalt minnes.
Read more : xedos9 sidur | Vaatamisi : 2433 | Vastuseid : 5


Enne uue teema postitamist

Enne uue teema postitamist palun vaadake, kas teid huvitav teema juba käsitletud pole. Sarnane probleem võib olla ka teiste mudelite teemadest läbi käinud.
Read more : Enne uue teema postitamist | Vaatamisi : 11938 | Vastuseid : 1


külma mootori pöörded

probleem järgmine: mul mazda 929 hc 12 mudel 3.0 ajab külmalt pöörded üles.ja mitte natuke,vaid jõhkralt,mingi 2800 rpm umbes.kuskilt otsast ei oska kallale minna,et mootorit rahulikumaks saada.võtsin selle külmkäivitus pihusti pistiku maha,sain vast 200 pööret alla,aga see eest soojalt käivitub halvasti,jääb nagu nälga kuidagi.seega läks pistik peale tagasi.oskab mõni mees midagi soovitada kuidas asja ravida? ja teine küss on veel.soenduse nupud ei tööta.tulukesed vilguvad,aga ümber sooja ei lülita.mul doonor auto olemas,aga kas selleks,et sealt kogu ...
Read more : külma mootori pöörded | Vaatamisi : 2001 | Vastuseid : 2


K: 626 mootor 929-le?

Selline plaan on et mazda 929 2.0 75kw 1984 karpa versioonile peale panna 626-e plokk ainult. plokikaas ja ylejäänud jupid ikka 929 pealt. Kas kinnitused sobivad ja kas 929 plokikaan istub 626-e plokile?
626 on ise pritsu varjant uue tüübi oma vist oli 1988, 2.0 gt ja vist 88?kw
Ja kas käigukast istub uue ploki külge?
auto ise selline :D http://www.carrating.org/car.php?17632 ...
Read more : K: 626 mootor 929-le? | Vaatamisi : 13324 | Vastuseid : 36


xedose tagumised amordid

tagant kostan vahest mingi kolin, käisin vatasin alla ja jäimulje et need on mordid. on se muidu loogiline? äkki on kellelgi kokkupuudet olnud, palju muidu maksaksid tagumised amordid talle. kas ainult einduste teema?
Read more : xedose tagumised amordid | Vaatamisi : 1942 | Vastuseid : 2


esituled

http://img80.imageshack.us/img80/5571/hpim5018um3.jpg
vaja oleks sellele masinale juhipoole uued tuled saada kuna neid raske leida siis mõtlesin et aretaks teise auto tulesi sinna ette aga mis sinna sobiks seda ei tea ühe tule max gabariit oleks 120x170mm sügavus 70-80mm viimase osas on mingit mänguruumi, proovisin lada 06 tulesi need aga 150mm läbimõõt seega jääks alumine tuleserv randitaha, võib kah anda selliseid mõõte nagu 170*170=340x120 hädapärast mahuks 130mm kõrgusega tuli kah ainult ...
Read more : esituled | Vaatamisi : 1851 | Vastuseid : 1


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105781 • Teemasid kokku 7464 • Kasutajaid kokku 3978