Tänane kuupäev 18 Apr 2024, 07:19

News News of Lugejate autod

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda Premacy 2,0D 66kw 00a Adalbert

Tervist siitpere.
Olen taaskord jõudnud mazda omanike ringi :D Autoks siis diisli aurudel liikuv premacy.
Masina läbisõit on teadmata, spidokas ei tööta. ning vigade nimekiri on ka suht pikk.
Aga kuna nädal tagasi oli vaja leida kiirelt uus liikur, (eelmine auto läks lihtsalt maantekiirusel avarii tagajärel mahakandmisele ) siis oli vähe nõudeid uue masina kohta.
Diisel ( sõidan keskmiselt 1500km nädalas) ja hind peab vastama ülevaatuse ...
Read more : Mazda Premacy 2,0D 66kw 00a Adalbert | Vaatamisi : 17333 | Vastuseid : 40


Mazda RX-8, 2004, mehine2 - mazdarati

Juba aastaid on plaani peetud RX8 soetada. Nüüd soetasingi.
Pilt

Neid kleepse on veelgi, coca-cola pudeli vastu võin ära ka jagada. Kui keegi tahab ise tellida siis siin on pilt:
Pilt

Püsikat ei ole, tõstsin Mazda 6 rooli peale, seal vähemalt nupud olemas. Kahjuks ajusse sooned ei jooksnud, küll aga läbi clockspring-i.
Tõin siis ajust otse juhtmed tuppa aga funktsionaalsust ei olnud. Nüüd siis plaan ise arduino peal see püsikas käima panna.

Pilt
Pildil vana ...
Read more : Mazda RX-8, 2004, mehine2 - mazdarati | Vaatamisi : 6813 | Vastuseid : 3


Mazda 6 GG 2.3 MT 06a. - a1sop0s

Panen siis ka enda n.ö projekti üles.
Tegu on Eesti ajalooga Mazda 6 2.3 GT-ga, millel 6-käiguline manuaalkäigukast küljes. Ostetud sai ta 2020. aasta detsembris.
Loomulikult on tegu esiveolisega, kuna pärast facelifti ei pakutud enam tavalisele kuuele nelikveolist varianti, seda sai ainult MPSiga.
Kuna aga tegu on esimese autoga, siis ei olnud eriti mõistlik võtta MPS-i. (mitte, et mul selleks raha oleks)
Allolevatelt piltidelt jääb aga nägemata detail, et auto ei ole mitte must, vaid ...
Read more : Mazda 6 GG 2.3 MT 06a. - a1sop0s | Vaatamisi : 7756 | Vastuseid : 9


Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

Niinii .. olen esimest korda siis siinsesse foorumi sattunud ning esmakordselt ka Mazda omanik.
Sai ostetud RX8 - täiesti kogemata ning ilma sellist sõidukit otsimata - spetsiaalselt seda autot ostma ei hakkaks kuid ...
Õigustuseks ütlen kohe ära et raha maksin välja koos omanikuvahetusega vähem kui Eestis on miinimumpalgaks.
Soetatud sai läbi sõbra-venna-tuttava-sugulase :think:
Autost olin eelnevalt vaid jutte kuulnud ning nägin esimest korda kottpimedas "Põllul seismas" ...
Read more : Mazda RX8 141kw 2004 Peeter | Vaatamisi : 15476 | Vastuseid : 22


Teema lukku.

Masin läks varuosadeks. Lukku.
Read more : Teema lukku. | Vaatamisi : 14798 | Vastuseid : 24


Mazda 929 HB 1985 2.0 74 kw Kipu33

Tervist!

Sai siis eeldatavast emexist ära päästetud üks vana.
Hetkel palju veel temast rääkida ei oska. Värv on hall või helesinine :D
Käimakast on manuaal :)
Mõni pilt vahelduseks.
https://i.imgur.com/Ihdsd7u.jpg
https://i.imgur.com/cnreLfJ.jpg
https://i.imgur.com/LNbTL19.jpg
https://i.imgur.com/DZM3WMG.jpg

Sisselaskest ...
Read more : Mazda 929 HB 1985 2.0 74 kw Kipu33 | Vaatamisi : 40489 | Vastuseid : 71


Mazda B2200 2.2d 48kw 1993 psyaddict

Suunamuutused asjaolude kokkulangemisel ja voila!
Esimene hetk kui nägin:
Pilt
sai kohe näha kui mäda alt on, ikka jubedat jama tehtud seal, mingi taluniku stiilis elektroodiga roostele peale keevitatud, nii , et taga parem nurk viltu ja kast propelleris.. samal päeval tehti veel minggi enamvähem keevitus, et sõita kannataks kevadeni...
Read more : Mazda B2200 2.2d 48kw 1993 psyaddict | Vaatamisi : 33038 | Vastuseid : 26


Mazda 929 3.0 1992 -mix99-

7 aastat möödunud ja olen taas mazda omanik.
Seekord sai siis koju veetud eestis üsna haruldane 929.
Jäi kuulutus silma, sai ka siin foorumis "Erilised mazdad müügis" teemasse kuulutust jagatud, kuid siis mõtlesin, et miks mitte see ise ära võtta.

Tegemis siis 1992a 3.0 121kw tagaveolisega, millel automaatkast.
Kere on nii vana mazda kohta väha heas seisus, väljast vaadates leiab vaid mõne täpi roostet. Põhja alune sammuti korralik. Karpidel esineb kohati tekkivast pindmist, kuid sellest ...
Read more : Mazda 929 3.0 1992 -mix99- | Vaatamisi : 18555 | Vastuseid : 12


Mazda 323 BF 1.6 65kw justin.keiss

Leidsin odavalt suhteliselt heas seisus 323 BFi facebookist ja tõin kohe ruttu koju. Natuke sätitud siit-sealt ja täitsa mõnus suveauto. Õlipõletajast 1.3 karpamootori vahetasin mitte eriti paremas seisus 1.6 B6 mootori vastu, lisasin mingilt vanalt Volvolt pärit 16" veljed ja natuke ümberehitatud VW Golf II coiloverid.

Pilt

Pilt
Read more : Mazda 323 BF 1.6 65kw justin.keiss | Vaatamisi : 76817 | Vastuseid : 90


Mazda 3 06a. 1.6 77kw Marsa

Alates 28.03.19 olen nüüd kahe Mazda omanik. Seekordne valik osutus 2006 aasta väljalaskega Mazda 3. Kuna teine mazda on mul juba täitsa vanur, jääb ta suveks kahjuks seisma ja vabadel hetkel ehitust ootama jääma, kuna terve kastitäis juppe ootab, sai elukaaslasele asenduseks võetud väheke uuem mazda. Tema visioon oli muidugi punane Mazda 6(miskipärast hakkasid mazdad meeldima talle), sai mindud ikkagi natuke kindlamat teedpidi.

Pakkumine tuli sõbra isa kaudu, kes oli esiotsa kõksuga saanud ta kommiraha ...
Read more : Mazda 3 06a. 1.6 77kw Marsa | Vaatamisi : 16788 | Vastuseid : 8


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105778 • Teemasid kokku 7460 • Kasutajaid kokku 3977

cron