Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas R-go » 08 Dets 2011, 01:06

Ole nüüd Mario,ega ma siis paha pärast.Kuidagi tahaks ikka mina kah sulle vastutasuks kasulik olla :wink: .(Veljed/rehvid ju mu igapäevatöö,seal igasuguste asjadega kokku puutunud.)
Ja mina olen nüüd küll viimane kes sind lolliks peab :) .
Mina ei tea midagi,aga mõni ei tea sedagi ;)
Kasutaja avatar
R-go
 
Postitusi: 743
Liitunud: 20 Nov 2009, 22:22
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 17 Dets 2011, 23:36

R-go kirjutas:Ole nüüd Mario,ega ma siis paha pärast.Kuidagi tahaks ikka mina kah sulle vastutasuks kasulik olla :wink: .(Veljed/rehvid ju mu igapäevatöö,seal igasuguste asjadega kokku puutunud.)
Ja mina olen nüüd küll viimane kes sind lolliks peab :) .

ma sain aru küll.. ma ka toda pigem naljana nagu mõtlesin :D
.. kui üldse rehvi kohta nõu küsida, siis sinult. eks ma järgmine kord seda ka teen, kui oma mõistus kokku jookseb, äärepealt olekski kõlland, et kuda veel velje pealt rehvi maha saada, kui tegemist on sõiduautoga ja plekkveljega, aga rehvid on peale pandud kaubiku omad ja ilmselgelt väikse avaga, ei saanud randist enam kätte... :? Õnneks inimene oli arusaaja ja mustrit oli ja nagunii tahtis need koledad veljed minema visata, siis uuesti rehv täis, tasakaalu ja läks auto alla tagasi... Kui ikka väga masu on, siis ei ole ikkagi mõtet C-rehvi sõiduka veljele toppida... :P
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas pokenaut » 17 Dets 2011, 23:51

Mario kirjutas:Kui ikka väga masu on, siis ei ole ikkagi mõtet C-rehvi sõiduka veljele toppida... :P

Krt, ma küll pole aru saanud, et neil mingi muu vahe peale külgseina tugevuse oleks, sõites võib hambad välja põrutada, muud midagi. Maha võtta/peale panna on neid suht OK võrreldes veljekaitse servaga madalaprofiililiste rehvidega, mis on kõvasti jäigema külgseinaga.

Ainus ülikõva külgseinaga C-rehv, mis meelde tuleb on vana Masteri prott.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 22 Jaan 2012, 18:02

Olen üle tüki aja foorumis ja ei lähe 5 minutitki, et lollustega hakkama saada :mrgreen:

mhm. mul kursaõde pani oma Scorpale needsamad Masteri C-protid... ei tea, kas me võimlesime 4 mehega, et maha saada? :mrgreen:
ja maha me neid ei saanudki. Jäi ikka see, et velje pealt korra lahti, ääred puhtaks, seebiga kokku ja lasime õhu sisse tagasi... Scorpa velg on ka muidugi see tore, kus plekkveljel on kõvad randid, mis peaksid rehvi paigal hoidma...

Aga et siis autoteemadel...

peale seda, kui suutsin tagasilla reguleerpoldid puru keerata, tõmbasin tuimalt elektroodiga punktid peale hetkel kontsudele ja nii jäi. 60€ uue poldi eest on veidi liigne. Kui kellelgi on korralikke GW tagasilla reguleerpolte tagasillale, olen üks suur kõrvik. :)
Ostsin uue šarniiri, mis tuleb lähiajal ära vahetada, siis ootan võimalust klaasikotta minna.. Tuleb välja, et Eestist Mazda klaasi saamine on üsna raske. Elvas neid klaase vorbitakse, kuid paraku on tellimused muudele markidele suuremad ja Mazda klaasi kohe võtta pole. Nii ma siis ootan siin juba tükimat aega. Järgmiseks nädalaks peaks saabuma siis lõpuks see õnnis hetk, et ma saan ka uued kojamehed osta.

Koolis oli niisama igav viimastel nädalatel, nokitsesin Lennu diiselbemarit, Cabernet käis ka paar korda oma lonkava mutukaga ja siis sai õndsale puhkusele. Et jõulud ladusalt läheks, sai ära vahetatud õli ja küünlad. Läks ikka sisse King Oil ja küünlad BCPR-6ES. Hetkel küttekulu külmemate ilmadega on vähe tõusnud, kuid eks oma osa on ka külmalt lühike ots poodi ja tagasi... Maanteekulu on igati eeskujulik siiani - paagitäiega jutti ligi 920km söögi- ja metsapeatustega. Oli lihtsalt igav noh ja sai natuke tööasju aetud ja silmaringi avardatud lõunanaabrite juures. :mrgreen:
kleepisin ka ühe tuuningvärgi ette, nüüd on siis märgile vastav kapoti alune - täissöönud 137 hobust kappamas. Tühikäik kipub ikka lainetama aegajalt, mingi 100rpm piires. Ise kahtlustan kuskil vaakumi leket, sest piduri vaakumvõimendi on läbi roostetamas ja enam ei hoia tühikäiku, kui maanteel käik välja võtta. Enne ikka oli kenasti 1000-1200rpm... Pidurdamisel tahab vahel veidi ära kooleda. Sellega peab tegelema. Uus võimendi ei maksnud väga palju. Samuti märkasin roostetäppe karteril. Suvel vb vaja jälle karteripõhi välja vahetada. Eks see poola plekk on ka nagu ta on.
Plekkveljed elavad ka ilmselt viimast talve. Kas rändavad vanarauda, kuskile millegi raskuseks, või tuleb tuhin ja lasen laiemaks keevitada. Türil tehakse, 80€ jooks.
Muu on nagu tipptopp. Veebruaris, enne kodumaalt minekut vaja ülevaatus sooritada, et tagasitulles oleks hea sõitma hakata kohe. Ilmselt ei kujuta ette, kuidas Mazda ilma minuta või mina ilma Mazdata saan olla paar kuud...
Aga paar pilti kah siis.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

hea ja odav stange osteti ka nina alt ära natuke aega tagasi, seega otsin stanksi edasi.. Määrisin ka seisupiduri jälle ära ja jälle hea küljetamas käia. Asfaldil jälle pidurdab nii, et vile taga. Ilmselt mitte kauaks, sest trossid on ka oma aja ära elanud ja kõrist tuli korralikku roosteläga,kui sinna natuke MoS2 sai suratud. Salongivalgustus tuleb samuti ära korrastada, armatuuris jälle pooled hõõglambid pimedad... :|
Ongi kõik.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 26 Jaan 2012, 22:40

niih. saab lõpuks ära märkida ka klaasivahetuse. Maksma läks 2 tundi ja 116€. Originaalklaas lagunes ära võtmisel täielikult. :(
Sai vähemalt nokia antenni piilari sisse ära peita, et kui maha rookimiseks läheb, ei pea laepolstrit katkuma hakkama...
Päris harjumatu viimase 4 aasta jooksul ilma kriimude ja asjadeta sõita. vaade on nii selge... Nordglass, loodame et peab.
Paganamas, nüüd peab ju uued luuad ka hankima... :lol:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas jann » 26 Jaan 2012, 23:41

Mario kirjutas:niih. saab lõpuks ära märkida ka klaasivahetuse. Maksma läks 2 tundi ja 116€. Originaalklaas lagunes ära võtmisel täielikult. :(
Sai vähemalt nokia antenni piilari sisse ära peita, et kui maha rookimiseks läheb, ei pea laepolstrit katkuma hakkama...
Päris harjumatu viimase 4 aasta jooksul ilma kriimude ja asjadeta sõita. vaade on nii selge... Nordglass, loodame et peab.
Paganamas, nüüd peab ju uued luuad ka hankima... :lol:


Tean seda tunnet, väga mõnus on, loodan ka kevadel sama teha! See antenni mõte on hea, huvitav, mis antenn ja kas aknapanijad ka selle ühendamisega hakkama saavad :D
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 27 Jaan 2012, 00:42

no mul on Nokia Carkit, aastast 2001, paberite järgi.. See rõve jurakas klaasiservas häiris jubedalt ja sõber peitis selle piilari sisse, et kui Nokiat hakkan maha rookima ükskord, on hea lihtne juhmeid sikutada. Muidu oleks pidanud lae polstri maha võtma... :?
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas skyline » 27 Jaan 2012, 10:01

Sellel Mazdal käivad õnneks need piilarikatted väga lihtsalt maha ja nende all on üsna palju tühja ruumi, et sinna igasuguseid juhtmeid ja vidinaid ära peita. MIna panin oma autokaamera juhtme sinna alla kenasti peitu. Kusjuures vähemalt minu autol saab esiklaasi ülaosa juurest ka laepolstri serva väga lihtsalt eemale painutada ja sinna alla ka juhtmeid ja asju suruda.
Kui oleks kallim auto, siis paigaldaks sinna piilari alla peitu veel auto GPS jälitusseadme ehk midagi sellist http://www.ebay.co.uk/ctg/Vehicle-Car-T ... 286.c0.m14
Kuna praegune auto turuväärtus on aga ca 3000 euri ei hakka sellega jamama, kuigi see jubin on odav.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Bumer323 » 27 Jaan 2012, 17:09

Tervist! Võtsin siis sinu teema ette ja lugesin otsast lõpuni läbi ja mis ma oskan õelda? Väga kõva töö oled ära teinud. Oled sellega läbi tule ja vee käinud ja on olnud mõõnu ja langusi kui siiki oled hakkama saanud.

Välimuse koha pealt ei oskagi midagi õelda rohkem kui korralik on. Kuna ise veel noor inimene ja sellise keretüübiga variante veel ei vaata siis selle kohta ütleks küll, et maitsekalt ,,pimbitud´´. :thumbup: Kuid siiski jätka samas vaimus ja palju edu, jõudu ja muretuid kilomeetreid.

BTW: Ma plaanin vist omal kah sinult eeskuju võttes liistud kaotada. Mida selle juures simas peaks pidama?

Terv Bumer323
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 27 Jaan 2012, 20:55

sinul peaksid nad tüüblitega siiski olema. GF põlvkond on ainuke, kus liimiti. sama aastakäigu 323'd on samuti kleebitud liistuga. :) Niiet, sinu puhul aitab pahtel ja purk värvi lõpuks.

Jah, olen tõesti tulest ja veest läbi käinud ja kui horoskoop ei valeta, sisi paari lähima kuu jooksul juhtub uuesti tuld ja vett, võimalik, et auto tuleb minu nimele läbi testamendi... tõenäosus on igatahes suht suur. :(

Käepäraste vahenditega käigus hoitud, ei lagune ka eriti ja plaan ikka kevadel korralikud kereplekid hankida. tahan JDM'iks teha ja väikese numbri võtta takkaotsa. Oli mul endalgi V6 ja ei saa halba öelda, aga millegi suurema jaoks ikka luukpära ei kõlba. Ilmselt järgmine auto oleks juba MPV või Tribute-tüüpi. :)

Tänud heade sõnade eest.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 01 Veebr 2012, 22:07

njaa, vanasõna ütleb, et ühe mehe vana on teise mehe uus... 2.a tagasi teostatud kuultoese vahetus päädis nüüd sellega, et pidin jälle seda jubinat vahetama. Mis vahetamisel juhtus - õõtshoob murdus. Ots lõhki nigu roosil.
Peale tulutuid otsinguid tuli ikka Lohkva lammarisse minna, 25€ eest sain küll natukene roostes, kuid väga korraliku õõtsa koos päris uute puksidega ja šarniir oli ka välimuselt nagu alles vahetatud. Igatahes sama kõva, kui minu ostetud uus.
Igatahes ma olen rahul. Sõidaks nüüd nagu uue autoga. :)
Btw, kes tahab, siis uus Yamato šarniir on mul üle, ostsin ise 8€, müün ära 5€ eest. :) sobib kaheliitristele ainult. :)

Paar asja veel enne ülevaatust ja siis võib minna ründama. Uue klaasiga on ikka luksus sõita. Hea vaade kõikjale.. Saaks aind veel kere ka korda... :|

HOmme tuleb uus õli- ja küünalde vahetus. Proovime siis seekord Mobil 1 ära. Imeodavalt saadud kraam, kingitud hobuse suhu ei tohi vaadata. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas kanemgi » 01 Veebr 2012, 23:36

Väga viis mazda sul, eelmisel lehel oli pilt kus olid seal kallakul, mõtlesin endamisi mis vaevaga sealt uuesti üles said aga said. :thumbup:
Mu naabrimehel on sama sugune masin eest ja tagant on ilus aga külje pealt ei meeldi kohe üldse.
Keretüübi kohta ütlen, et minu kandis peetakse seda ainuõigeks kerevarjandiks kuna sellega on hea naistes käia saab lõbutseda taga otsas. :lol:
Muretuid kilomeetreid sulle.
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 01 Veebr 2012, 23:58

kanemgi kirjutas:Väga viis mazda sul, eelmisel lehel oli pilt kus olid seal kallakul, mõtlesin endamisi mis vaevaga sealt uuesti üles said aga said. :thumbup:
Mu naabrimehel on sama sugune masin eest ja tagant on ilus aga külje pealt ei meeldi kohe üldse.
Keretüübi kohta ütlen, et minu kandis peetakse seda ainuõigeks kerevarjandiks kuna sellega on hea naistes käia saab lõbutseda taga otsas. :lol:
Muretuid kilomeetreid sulle.

miks sa arvad, miks ma selle ostsin? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jah, ruumi on tõesti, seda said mõned klubilised ka 2008 kämpil nentida.. tagaiste liigub edasi-tagasi, seljatoed käivad eraldi ja käetoed on külgedel, kuigi aru ma ei saa, miks nad ei võinud keskel olla... Aga jah, ruumi on jubedalt ja kui mul pagass tühi oli, siis täitsa mitu ööd sai seal taga kahekesi magatud. Tagaistme klapid kokku ja on mõnus sile kaubaruum, lebomatt alla, padi ja ongi hea uni tagatud. :D
KÜljejoon mulle isegi meeldib, peale tagumise kojamehe eemaldamist on asi tunduvalt parem ja noh, velg teeb ka oma töö. 15" on ikka jube mini selle all.
Ei saa kurta jah.

Too pilt jah on tegelikult tehtud kallakust alla, tahtsin üle kiige minna, aga kiik oli lumine juba kergelt ja minu nael üles ei roninud ja eks tükk tegu oli tagaots ees üles minna uuesti. :D Aga ära ronis.
Tänud heade soovide eest.

Ahjah, jäi mainimata, miks kuultoes vahetusse läks - tööle minnes murdus õõts ära alt. 2 meetrit enne parkimiskohta. õnneks sai töökojast nöör võetud ja amort kinni tõmmatud, et laiali ei vajuks ja sai uksest sisse vähemalt. :) A läks õnneks seekord.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Siim » 02 Veebr 2012, 00:31

eks kingsepp käib ikka paljajalu :P
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 02 Veebr 2012, 09:08

nii on. kingsepp on paljajalu, rätsep on alasti ja autotehnik sõidab romuga. :lol: asja iroonia oligi, et võtsingi auto tööle kaasa, et seda sama vidinat tegema hakata. ilmselt olid autol muud plaanid ja see äärekivi töökoja ees maksis kätte, kuna üleeile ei saanud ma libedaga sealt Isuzu D-maxiga üle ja pidin ringiga üle maja minema :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 02 Veebr 2012, 22:08

Mel206 kirjutas:...
Tänuavaldus,sai tolle volksuga tel.teel jonksu :clap:

noh, edaspidi võid täitsa iseennast usaldada, olid ise juba õiges suunas. :)

Tänane, 2. veebruar ja -29 külmakraadi tegid mulle siis sedasi - peale seda, kui olin auto käima pannud ja soojenduse järgi, käis parempoolses peeglis krõps ja peeglielement pooleks. :) Soojaks lähevad õnneks mõlemad pooled toimib nagu kaheosaline peegel. :D Aga kurb on ikka.
Ja siis teine shocker tuli töö juures, kui mõtlesin, et teeks oma autole ka uhke akutestriga testi ära - tulemus - battery dead, replace battery. ja ometi läks see -29'ga kahest pöördest käima. :shock:
printisin tšeki ka välja ja näitasin teistele, need naersid. Õhtul naersid nad veel rohkem, kui ma oma tranduleti jälle poolest pöördest käima panin. Kella poole seitsme ajal oli Tartus 22 külmakraadi... 640A on jalutama läinud pool, testri jaoks oli alles 320A käivitusvoolu ja battery health 0%. MIs seal's ikka, ülevaatuse teen ära, viskan aku minema ja Itaaliast naastes ostan uue. Peabki hakkama otsima sooja kohta Maazule, et ta see paar kuud lageda all ei peaks elama, või siis tõesti ostan present katte...
Külmad ilmad on rehvist ka õhu viinud - eile sai töökojas lastud 2.3 sisse, tänaseks õhtuks oli alles 1.4.. lasin uuesti täis..
Muidu on tipptopp. Soojaks läheb ka ilma papitükita ja sõidab täitsa heasti. Pidamise probleemid on ainult. :D Naelrehv ja neljas käik linnas ja ikka on jama. Tartlased teavad, Jakobi mäest läksin hommiku kolmanda käigu ja rehvisuitsuga. :? Tegin vist mootori liiga heaks. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas cabernet1 » 05 Veebr 2012, 09:09

Mario kirjutas:Külmad ilmad on rehvist ka õhu viinud - eile sai töökojas lastud 2.3 sisse, tänaseks õhtuks oli alles 1.4.. lasin uuesti täis..

Otsi rehvist auku, vaata ventiil üle või otsi velje mõlke. Kuskilt pistab see õhk sul jooksu, sest nii suurt kahju külm ei tee.
On juhtumeid, kus nädalaga 2,5 pealt jookseb alla 2,1 peale, kuid terve bari jagu rõhukaotust ühe ööpäevaga on suletud süsteemis võimatu. Õhk paisub vaid teatud koguse ja väheneb vaid teatud koguse...
Battery dead on ka minul. Sellest hoolimata läks -29-ga käima, kuigi jupike aega kisas, muudkui et "eijõua eijõua eijõua" ja siis läks robinal... Igaks juhuks hoian võimaluse korral aga siiski masinat katuseall ja akulaadijat tal sabas. Eks kevadel vaatab uue...
Aga papitükki võiksid ikka kasutada. Soojaks ta läheb, kuid vahest kipuvad masinad ka sõites maha jahtuma... papitükk aitab küttekulu kontrolli all hoida. ;)
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas pokenaut » 05 Veebr 2012, 11:54

cabernet1 kirjutas:Soojaks ta läheb, kuid vahest kipuvad masinad ka sõites maha jahtuma... papitükk aitab küttekulu kontrolli all hoida. ;)

Kui masin korras, ei ole papitükki tarvis. Üks teine Jaapani liikur kippus -32'ga ainult tühikäigul puhuri teises või sellest kiiremas astmes külma puhuma... esimene aste või varbaga kergelt pöörded peale ja puhus teine ja kolmas aste ka salongi veel sooja. Mootori tempi seier seisis paigal nagu vana tammepuu.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas cabernet1 » 05 Veebr 2012, 13:22

Nu mai tea... sul ju kah ford istumise all... Minu putukas näiteks maantee peal silmnähtavalt jahtus, langetas näidikuseierit ja bensiinijaamas andis šoki...
Papitükk lahendas kõik need probleemid... Seda siis vaid paar aastat vanal ning esinduses kõlbulikuks loetud sõidukil.
Ilmselt tegemist ka mootori suurusega. Väike ahi vs suurem.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 05 Veebr 2012, 13:32

no praeguseks on rehv ikka täis. eile panin sportlikust huvist käima, et kuna ööl vastu laupäeva oli mul viienda korruse akna taga -37, siis kartsin, et dead battery on veel rohkem dead. A võta näpust. Aku jõudis, aga õli oli paksuks jäänud... Käima ta ometi läks ja lasin siis koha peal käia, kuni tuba soe. 5 minutiga tuli sooja küll mühinal. Ei saa nuriseda selle koha pealt.
Jaapani autod on tublid. Sakslased ka veel kuidagi toimivad ja prantslased loobuvad juba 0 kraadi juures... :D
Praegu vaatan välja, siis minu maja ja kõrvalmaja ees on maha jäetud prantslased, 2 audit, hunnik volkkareid, mersud, 1 opel. Isegi naabrimehe vana 05 läks paugust käima. :D
Sõitmas näen Rüüslereid, mazdasid, suzukisid, 1 hummer eksis ka mu maja juurde ära ja dacia sandero.. luksusmasinad konutavad ja aknast on kuulda "jõu jõu jõu jõu.. sosss" :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas pokenaut » 05 Veebr 2012, 16:41

cabernet1 kirjutas:Nu mai tea... sul ju kah ford istumise all... Minu putukas näiteks maantee peal silmnähtavalt jahtus, langetas näidikuseierit ja bensiinijaamas andis šoki...
Papitükk lahendas kõik need probleemid... Seda siis vaid paar aastat vanal ning esinduses kõlbulikuks loetud sõidukil.
Ilmselt tegemist ka mootori suurusega. Väike ahi vs suurem.

Ma selle "Fordi" töötamisest ei tea midagi. Pole temaga juba mõnda aega sõitnud. Eelmine postitus powered by 2001 Nissan QG18DE(1,8l).
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas tomkulibin » 05 Veebr 2012, 19:55

Mario kirjutas:...prantslased loobuvad juba 0 kraadi juures...
Minu kasutada konnasööjate C3 on siiani iga hommik suutnud end käima ajada. Täna sai maanteed teisele näidatud, kraadimeeter näitas u 20 alla nulli- tuba oli soe :wave:
Naene mul pisiputukaga (121)argikulgemises, hommikuti käivitamise algusest käivitumiseni u 1 sek, soojaõhku küll puhub, aga suuremat sooja pole ta saanud, tal ka u 10-15 minutit ühe valuga kasutamist.
Aga ega meil siin alla 26 kraadi pole ka näinud (auto kraadimeetri järgi).
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8370
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Bumer323 » 05 Veebr 2012, 21:05

Sry to OT aga Mario kas sul on MX-sist kah teema kuskil siin?

Eks jah Saares väntab kah päris mönuga külma ja naabri Vectra 2.5l v6 00.a väntab ennast veel vapralt tööle kuid aku pidi juba eelmine suvi testri järgi surnud olema :)
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 05 Veebr 2012, 22:15

jah, kõik mu eelnevad mazdad on Liikmete all, mida näed alles raha eest. :) Aga MX-6 kanti juba eelmisel aastal maha ja pooled MX-6 omanikud ilmselt sealt ka jubinaid saanud.. Sama lugu ka 626 V6 kohta.. ülejäänud Mazdad on veel elus (323F ja GC välja arvata).
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6053
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas kanemgi » 05 Veebr 2012, 23:43

Mel206 kirjutas:
Mario kirjutas:( GC välja arvata).

Hmm :wtf:

Mairo sul GC kohta teeemat vist pole v?
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1340
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist