Summercamp järelkaja 2005

Summercamp järelkaja 2005

PostitusPostitas IvarR » 14 Aug 2005, 19:16

Kirjutage siia siis mis teile meelde jäi ja mis võiks teinekord teistmoodi olla.

Endale meeldis Allilma 323GT mis oli meeldivalt kiire ning loodan et seda masinat veel aidatakse järgi.

Teine asi mis meeldis oli MX5 Kompressor.
Selles autos sai ka ise proovitud kõrvalistmel olla ja peaks mainima et kui kiirenduselt polnud auto nii kiire kui ma arvasin siis kurviläbivuse kohta peaks mainima et oli üllatavalt kiire. Samuti ka se hääl mis sumpast tuli ning kompressori vile.

Halbu asju nagu kohe meelde ei tulegi peale selle et eelarve miinustes :D
Järgmine kord oleme targemad ja oskame ka paremini korraldada sellist üritust.

Kuulmiseni
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Summercamp järelkaja

PostitusPostitas Rain » 14 Aug 2005, 19:54

Nonii, tagasi siis metsast :)

Minu arust oli üritus täitsa hea esimese kohta ning jääb kindlasti meelde :)
Eks varsti tuleb ka vähe pildimaterjali.

Kes siis laupäeval ära läksid, need pühapäevast vigursõidust osa ei saanud võtta aga tulemused olid seal siis järgmised:

Väikeste autode klass :)

1. Bruno ( brnn ) - Mazda 323 - 52.60
2. Iff - Mazda 323 4wd - 56.78
3. Rax - Mazda 323 - 58.99

Suurte autode klass :)

1. Henry ( choise ) - Mazda 626 - 55.50
2. Villu - Mazda 929 sedaan - 57.12
3. Peeter - Mazda 929 coupe - 1.00.69

Väljaspoole arvestust siis veel ajad:

Berg - Lada - 50.2
....... - Opel Kadett - 55.2
Rain - Mazda 323F Sport - 48.6


Kahju , et ise laupäevast kiirendust ei näinud ning sellega ka osasid Mazda omanikke aga küll teinekord jõuab :) Oleks tahtnud Allilmaga ning MX-5'ga võidu sõita ;) Teinekord :)

Aga üldiselt oli lahe ning järgmise korrani :)

Täname siis järgmisi isikuid ja firmasid:

Berg - peakorraldaja
Ivar - abikorraldaja
Bruno - paberimajandus

DB-HP - auhinnad
Vilojett - auhinnad
Palgardi Kraana OÜ - auhinnad
Viimati muutis Rain, 16 Aug 2005, 20:50, muudetud 1 kord kokku.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas choise » 14 Aug 2005, 21:33

isegi sai metsast tagasi jõutud!
Tänud korrldajatele siis minugi poolt üritus läx ju igati korda kuigi osalejaid vähevõitu!
Hea et ilm pidas ja see must pisike putukas oli tõesti vaatamist väärt!
Ja need 929-d tegid piisavalt omapärast nalja ka!
choise
 


PostitusPostitas brnn » 14 Aug 2005, 22:34

Jah, üritus meeldis mullegi, tänane päev natuke väsimust natuke tekitas aga eks see peabki üritusega kaasa käima muidu oli igati suht norm üritus
brnn
 


PostitusPostitas RAx » 15 Aug 2005, 00:28

laagrist ka mul vaid positiivsed mälestused ning siinkohal oleks vast kõige õigem ka omaltpoolt tänada korraldajaid kes olid niivõrd suure töö ära teinud ...
...tuleval aastal loodaks muidugi näha ka neid arvukaid masse kes end algselt "kindlateks tulijateks" pidasid ...

aga mis siin ikka viriseda sest esimese suurema klubiürituse kohta õnnestus asi kindlasti 100%:D
RAx
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2005, 09:22

yoyoyoyoyo... üritus oli tore :) kordaläinuks võib lugeda iga nurga alt.
sai näod ka ära nähtud, nüüd on kuidagi palju mugavam foorumis suhelda... et tead nagu, kes mis kasutajanime taga peitub. Mul on pilte ja paar videot ka... et ma üritan mingit kohta leida, kuhu üles panna, siis saaks neid ka siia linkida... või siis kui kellelgi on mingi koht, kuhu üles lükata, võiks märku anda...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2005, 10:05

minu arust võivad kahetseda ainult need kes tulemata jätsid!
Omalt poolt tänan veelkord IvarR'it, Rain'i ja Brnn'i!
Anonymous
 


PostitusPostitas Shark » 15 Aug 2005, 11:18

Minusuguse algaja jaoks oli üritusel kõik huvitav , ainult et naisi ja lapsi oli vähevõitu ja lastel ei olnud eriti midagi teha ! P.s Võtsin lõpuks siiski julguse rindu ja sõitsin ka vigursõidu raja läbi :oops: , naine mõõtis aja
55-56s vahele , järgmine kord katsun kõigest osa võtta :D Üllatas mind punane 626 kellele oli väga raske järgi saada !
Viimati muutis Shark, 15 Aug 2005, 20:02, muudetud 3 korda kokku.
Shark
 


PostitusPostitas Rain » 15 Aug 2005, 11:28

Kahju , et sa kohe võistlusest osa ei võtnud :) Järgmine kord siis :)

Aga selles suhtes oli jah üritusel väike miinus, et lapsed ja naised jäid vähe lohakile. Kuid selle vea me parandame järgmine kord ning mõtleme neile kah miskit välja ;)

Shark kirjutas:Minusuguse algaja jaoks oli üritusel kõik huvitav , ainult et naisi ja lapsi oli vähevõitu ja lastel ei olnud eriti midagi teha ! P.s Võtsin lõpuks siiski julguse rindu ja sõitsin ka vigursõidu raja läbi :oops: , naine mõõtis aja
55-56s vahele , järgmine kord katsun kõigest osa võtta :D Üllatas mind punane 626 kellele oli väga raske järgi saada !
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kennu » 15 Aug 2005, 11:32

berg kirjutas:minu arust võivad kahetseda ainult need kes tulemata jätsid!
Omalt poolt tänan veelkord IvarR'it, Rain'i ja Brnn'i!


NO OK!!! kahetsen :oops:
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas IvarR » 15 Aug 2005, 13:15

Ma imestasin ka seda et alguses pidid inimesed peredega tulema jne.
Endal naisel ka oli tsipa igav autopedede hulgas kuid ühtegi paha kommentaari pole kuulnud veel temalt.
Järgmine kord ikka naised ka kaasa :)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Shark » 15 Aug 2005, 13:58

Ei ole hullu,järgmine aasta läheb paremini ! Korraldajatele suured tänud ,et viitsisid asjaga tegeleda ! 8)
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2005, 20:41

Mina siis see kes ilma aututa pidin tulema :cry:
Aga see selleks. Üritus OK. Ainuke asi mis pisut meele mõrudaks tegi, oli see et osad lahkusid juba esimesel päeval.
Perede kohalt ise kah pisut patune, aga sellel on pisut teised tagamaad.
Kiirenduse kohalt üllatasid brnn ja Smurf, Allilm oli omal tasemel, Mx-5 päris teisest klassist. Pisike pettumus oli choise, aga temal oli probleeme sumpaga ja mootor poli vist kah päris öiges hääles. 929 coupe täitis show rolli päris edukalt.
Slaalomi osalt oli vast üllatajaks valge 929 oma ajaga(suuruse, vanuse ja seisukorra kohta).
Vabandan piltide kvaliteedi pärast, olen amatöör ja tehnika oli kah odav. Paluks möistvat suhtumist. Vöi oskab keegi neid korrigeerida?
Seega kokkuvõttes said korraldajad asjaga ilusti hakkama ning suured tänud neile ja jõudu samas vaimus jätkata.
Loodan ikke järjemine aasta oma masina ja perega kah kohal olla :wink:
Viimati muutis Anonymous, 16 Aug 2005, 15:44, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2005, 23:10

Rongikäik oli lahe, muust ma osa võtta ei plaaninud. Loodan et ei pandud väga pahaks et mõned vara lahkusid.
Tervitused MX5 Kompressori ekipaazile, ilusal autol muhedad omanikud.
See mudelautode võistlus oli ka niikuinii tellitud ehitusservice parklas, väga osav orgunn, kiitus!
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 11 Juun 2006, 16:13

Jah, kiired tööasjad tulid ette ja pidi ettehoitamata leebet kakkuma ja ma tundsin ennast väga kontvõõrana, sest olin ikkagi Golfiga (andestage patusele) :oops: Naisuke mul jäi rahule, oli vaatamist küllaga ja uudistamist. 929'd tegid jah parasjagu huumorit :lol:

Rongkäik oli võimas igatahes aga see Kaupsiesine parklatrikk ei olnud küll kuidagi meeldiv :P Anyway ... KUHU KÕIK ÜLEJÄÄND LUBAJAD JÄID????

Nägemiseni järgmise korrani!
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas mazda95 » 11 Juun 2006, 19:25

üritus oli väga norm, sai ikka korra teisel päeval ka käia :wink: Väga ilus vaatepilt oli :D
Tegelikult on nii, et ei saanud ikka teada, kes peituvad kasutajanimede taga- ei julgend küsida ka :D Ära tundsin vaid 323 iff ja Mazda Gti, Kuliblini, ei tegelt Choise ka vist :D Rohkem nagu meelde ei tulnud ka. Ooot, kes see suur naljamees oli, kes rootorit rinnaga õhku tõukas :D :D :D ???
Ja kes oli see mees, kes oma kummi põlema pani 2x :D
Eniway pange keegi pilte kiirendusest jms
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Shark » 11 Juun 2006, 20:17

See suur naljamees, kes rootorit rinnaga õhku tõukas oli vist Peeter929 ja see mees, kes oma kummi põlema pani oli deemon 929 :mrgreen:
Shark
 



Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist