Mazda MX-6 2.5 V6 121kw 1991 Idakas

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda MX-6 2.5 V6 121kw 1991 Idakas

PostitusPostitas Idakas » 22 Juul 2018, 15:22

Tervist, mõtlesin teeks siis oma värskelt soetatud MX-6'st ka siia teema,


Kuna tekkis soov taas soetada vanem ja sportlik jaapanlane, ning kuna Mazdad on kõige südamelähedasemad, siis sai valituks üks tumehall MX-6. Varasemalt on masin sõitnud mingil määral ka ringrada, kavatsen ka ise sellega rinkal aeg-ajalt möllata.

Pilt

Märkimisväärseid probleeme autol pole, tundub et on üsna hästi hoitud. Kere on samuti üllatavalt heas korras. Hetkel olen ise välja jõudnud vahetada vaid õlid-filtrid.

Pilt

Pilt

Eile sai kätt proovitud Tabasalu ringrajal. Selle nimel sai ka suurem osa üleliigsest kaalust auto salongist välja visatud, igapäeva sõiduks paigaldasin tagasi vaid kõrvalistme. Mingit tulemust püüdma ei läinud, pigem tahtsin autot paremini tundma õppida. Ja tuleb tõdeda et väga positiivne kogemus oli .

Pilt

Pilt

Lähema aja sees saavad likiveeritud kõik õlilekked jms. Stange väljavahetamine on ka hetkel küsimärgi all. Enda jaoks tundub pisut "riced" , aga samas olen kuulnud mitmeid arvamusi, et täitsa sobivat autole, eks näis :D .Rajasõidu jaoks kavatsen hankida ka paremad rehvid, strutbarid jms. 11. Augustil toimuvale rajapäevale võiks laskevalmis saada ühesõnaga .

Üldjoontes olen väga rahul 8)
Idakas
 
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Juul 2018, 01:31

Re: Mazda MX-6 2.5 V6 121kw 1991 Idakas

PostitusPostitas E3RIK » 22 Juul 2018, 23:18

Lahe! MX-6 pole ammu siin foorumis näinud.
Vaadates masina teisi külgi, siis esistange tundub olevat küll natuke võõrkehana auto küljes. Samas väljanägemine pole paha.
E3RIK
Kasutaja avatar
E3RIK
 
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Apr 2016, 22:55
Asukoht: Tallinn


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist