Luunja Valla Kontaktivaba Autoseiklus 01.11-08.11

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Luunja Valla Kontaktivaba Autoseiklus 01.11-08.11

PostitusPostitas Seiklusminister » 31 Okt 2020, 21:51

Seiklusministeerium avab koostöös Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskusega pühapäeval 01. novembril kontaktivaba autoseikluse raja Luunja vallas. Rajal on 40 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära üldisel kaardil ja iga kontrollpunkti täpsustuseks on GPS koordinaadid formaadis: N59.35907 E26.77967. Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse punktist kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi. Samast äpist leiab punkti täpsustavad koordinaadid.

Seikluse kontrollaeg on 5 tundi, millest 3 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 1 tunnist lisaaega. 1 lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga minuti tagant.

NB! Tegemist ei ole võistlusega ja kihutada pole vaja. Võtke aega, et nautida loodust, põnevaid paiku ja lähedaste seltsi. Võtke kodust kaasa söögid ja tehke rajal üks äge piknik.

Iga osaleja saab startida endale sobival ajal ja kohast. Seikluse kontrollaja paneb iga tiim ise kaardile jõudes äpis käima vajutades START ja kui soov on lõpetada, siis tuleb äpis valida Finish ja F tähega saab oma aja panna lukku. Kõigi punktide väärtus on 5 punkti.

Seikluse pingerea avalikustame hiljemalt 08. novembril kell 22.00

Seikluse eesmärgiks on pakkuda inimestele kontaktivaba meelelahutust, teha vabas õhus midagi vahvat ning avastada põnevaid kohti. Seiklus on jõukohane kõigile!

Seiklusel auhindu ei jagata ja pingerida on sümboolne.

Osalemine seiklusel on kõigile Tasuta!

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Kiiruste alad on märgitud Maanteeameti kaardirakenduse järgi. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti.

NB! Seigeldes palun rangelt järgida Terviseameti antud soovitusi:

* Enne ja pärast raja läbimist pese käsi.
* Rajal olles ära puuduta ühtegi rajatähistust.
* Väldi kokkupuudet teiste inimestega.
* Kui tunned end tõbisena (nohu, köha, palavik) – siis jää koju!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee
Registreerimine: http://www.seiklusministeerium.ee/autoseiklusluunjas/

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Seiklusminister
 
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Sept 2014, 10:25

Re: Luunja Valla Kontaktivaba Autoseiklus 01.11-08.11

PostitusPostitas Seiklusminister » 13 Nov 2020, 23:02

Novembri esimesel päeval avanes Luunja vallas üks vahva kogupere autoseiklus. Rada oli avatud nädala ja rajal oli 40 harivat punkti ning aega nende läbimiseks oli kokku 5 tundi, millest 3 tundi oli normaalaeg ja sellele järgnes kaks 1-tunnist lisaaega. 1 lisaaeg võttis osalejalt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võttis osalejalt maha 1 punkti iga minuti tagant.

Kuna Luunja vald on suhteliselt väike, siis osa punkte sattus ka naabervalda ja olid kohati tuttavad kevadisest Kastre valla autoseiklusest.

Seikluse kokkuvõtet koos tulemuste ja kaardimaterjaliga saad lugeda: http://www.seiklusministeerium.ee/autoseiklusluunjas

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Seiklusminister
 
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Sept 2014, 10:25


Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron