Moderaatorile!

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Moderaatorile!

PostitusPostitas marusjake » 19 Okt 2006, 17:40

Klubiliikmed võiksid kõiksugu ilusate autopiltide kõrvale omi "pauguga" pilte üles riputada. No et "Minu auto peale kalluriga kokkupõrget" või "Minu auto peale naise/tütre/sõbra roolimist" jne
Et rubriik "Minu auto peale..."
marusjake
 


PostitusPostitas oggi1 » 19 Okt 2006, 18:10

:?: :shock:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

Re: Moderaatorile!

PostitusPostitas Rain » 19 Okt 2006, 18:46

Sellist rubriiki küll ei tee. Kui keegi soovib näidata oma autot peale ... , siis teeb seda oma lugejate autode teemas!
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Moderaatorile!

PostitusPostitas marusjake » 19 Okt 2006, 19:52

Rain kirjutas:Sellist rubriiki küll ei tee. Kui keegi soovib näidata oma autot peale ... , siis teeb seda oma lugejate autode teemas!


Ahahh! Väääga eestlaslik lähenemine :? Kui peaks netilehel avariilisi autosi näitama, on keski imeõrn moraali ja eetikaimmuunsus raskelt pihta saand :twisted:
Aga ehk siis mõni rullnokk hakkab mõtlema, et füüsikareeglid on siiski toimivad :!:
Tegelt peaks meilgi (EVs) roolijoodikuid laibakumidesse abitöödele saadetama :evil:
marusjake
 


PostitusPostitas martin » 19 Okt 2006, 21:35

Selliseid lehti küll ja küll
Ambitious, but Rubbish
Kasutaja avatar
martin
 
Postitusi: 432
Liitunud: 15 Juul 2005, 11:40
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: Moderaatorile!

PostitusPostitas Rain » 19 Okt 2006, 22:31

marusjake kirjutas:Ahahh! Väääga eestlaslik lähenemine :? Kui peaks netilehel avariilisi autosi näitama, on keski imeõrn moraali ja eetikaimmuunsus raskelt pihta saand :twisted:
Aga ehk siis mõni rullnokk hakkab mõtlema, et füüsikareeglid on siiski toimivad :!:
Tegelt peaks meilgi (EVs) roolijoodikuid laibakumidesse abitöödele saadetama :evil:


Oot ma ei saa aru praegu, milles probleem on? Milleks selle jaoks vaja eraldi rubriiki? Mis antud juhul tegemist eestlasliku lähenemise ja pihta saamisega tegemist? Kui sul on isiklik probleem kellegiga, siis lahenda seda kuskil mujal. Mazda Klubi foorum ei ole isiklike murede lahenduse leidmise koht (Tunnen kaasa kui on juhtunud õnnetus aga siiski ). Kui soovid näidata oma autot peale õnnetust, siis pane see enda auto teemasse. Kui soovid kellegi peale kaevata, siis www.pol.ee .
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas marusjake » 20 Okt 2006, 09:34

Ei ole isiklikku siin miskit :? Kui ikka igapäeva elu karmilt näkku taob- TV uudised ja kõiksugu krimiraportid. Kuramuse kurb on see statistika ikka!Jälgin juba aastaid noorte meeste "kasvuraskusi" e. prioriteete. Ja on kahju! Nii valusalt kahju on!
Kõik eeskujud saavad kuskilt alguse. Mis iganes klubiline tegevus, peaks turvalist ja tarka tegevust promoma. Ehk on see vaid piisake, kuid ellujäämiseks ülioluline.
Ei oskagi öelda, kas eraldi rubriik või mitte. Loodan vaid seda, et "tagajärgede" näitamine paneb pedaalide ja rooli vahele natike kainust juurde.
marusjake
 


Re: Moderaatorile!

PostitusPostitas Laika » 20 Okt 2006, 11:48

marusjake kirjutas:Klubiliikmed võiksid kõiksugu ilusate autopiltide kõrvale omi "pauguga" pilte üles riputada. No et "Minu auto peale kalluriga kokkupõrget" või "Minu auto peale naise/tütre/sõbra roolimist" jne
Et rubriik "Minu auto peale..."


Sellised pildid võib tõesti oma auto teemasse panna, nagu mitmed juba teinud on. Mul endalgi teemasse riputatud eelmise auto õnnetu lõpp
Laika
 



Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist