Vilin?

Vilin?

PostitusPostitas Anonymous » 05 Veebr 2007, 23:04

Nii. Soovin osta omale 2000. aasta 323f Mazda. Täna käisin autot lühidalt vaatamas, et mis loom on.

Välimuselt täitsa korras, enam-vähem talvekad ka all. Kunagi on teinud väikese kõksu, jupid Vilojetis ära vahetatud (esituli, kapott ka uus, muud ei midagi vist). Roostet ei esine, mootor töötas ka vaikselt ja tõrgete-kolinateta.

Aga-aga: vilin (generaatorist arvatavasti). Peaks olema nagu Mazdade tüüpprobleem, mida ei parandata, et las ta viliseb. Asjapulgad, kuidas asi tegelikult on? Kui kellelgi on sama asjaga kogemused, mis jama see on? Pidi olema see vilin juba 3 aastat kestnud ning probleeme pole valmistanud.

P.S.: Isik, kellelt seda autot soovin osta, ei ole mulle võõras, nii et ta ei peta ka. Aga ikkagi, ta ei tea ka kõike oma autost.

Mis te sellest autost ja konkreetsest geneka-probleemist teate? Oleks väga abiks otsutamisel.
Anonymous
 


PostitusPostitas doze » 06 Veebr 2007, 00:29

Endal juba ostmisest peale see vilin olnud...ja kui sa juhtud kõrv kikkis ringi liikuma siis märkad et enamus mazdasid vilisevad...probleem see kindlasti pole kui just allergiat selle vilina vastu pole...vaese mehe turbo hääl : :lol:
doze
 


PostitusPostitas jan » 06 Veebr 2007, 02:14

mul ka juba ostes vilises - Las viliseb :D
Peale kiiruse, punase Mazda, ei ole meil midagi enam...
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 06 Veebr 2007, 07:57

See vilin on muideks enamikul japsidel, teistel pole seda kuulda kuna mootorid on lärmakad :mrgreen:
Anonymous
 


PostitusPostitas Mario » 06 Veebr 2007, 10:33

jah.. sama vilin oli ka minu 323F-il.. isa, kes on eluaeg remondimees olnd, ytles, et see tuleneb ilmselt geneka ehitusest.. miskid labad jne jne.. et asi on jama siis, kui hakkab 6li s88ma v6i hakkab j6udu kaotama kiirendusel.. ja t6epoolest, seda asja ei remondita..

v6rdluseks - mu Fordi 1.8dohc ei vilista, kuid l8riseb peris k6vasti :lol:
vilistama hakkab siis, kui konditsioneeri t88le rakendan.. :P

niiet kui muud asjad on okidoki, sis ma ei n2e probleemi, miks ostmata j2tta.. :roll:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6055
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist