rooli keerates imelik hääl

rooli keerates imelik hääl

PostitusPostitas Anonymous » 06 Mai 2005, 13:01

Aeglasel kiirusel siis rooli keerates käib siuke tõksumine eest(nagu miski vedru tiriks üle nurga, andes keerdude kaupa järgi) - ja kohapeal seistes kergelt loksub ja loksudes käib ka v2ike kolks:P maanteel ujub kah kergelt...

Millega võiks olla tegu?
Tahtsin kontrolli minna aga kurat igal pool megapikad järjekorrad...

auto siis 323f 1,8 1991 a roolivõimuga
Anonymous
 


PostitusPostitas kennu » 07 Mai 2005, 08:59

icc.. seal kindlasti 2 või kolm viga korraga..

ratast annab kõikuma üldiselt rooliotsa mingi munakas või kuidas seda nimetataksegi.

Sellest nõginast mul oleks endlgi vaja teada.. kas see on sarniir või mingi munakas??
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Anonymous » 07 Mai 2005, 10:08

Rüülivõimu õli tuleks ka chekkida ja vedru võib ka katki olla.
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 07 Mai 2005, 10:33

sellisel juhul võib palju asju olla ( rooli sisemised otsad,latt, amordi puxid jne).
lihtsam olex maxta silla stendi eest see sada krooni ja saate teada täpselt mis vaja ää teha!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Mai 2005, 18:34

jah loomulikult l2hen kontrolli..
Citrolisse panin aja, lähim aeg oli 16 mai:P

loodan et mul midagi alt ära ei lenda enne seda lihtsalt:P

JA ET EI OLE ROOLILATT (16 000.-):P
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 08 Mai 2005, 19:37

mine autopartnerisse saad kohe löögile!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Mai 2005, 22:46

Sillastendi ei võeta kui loksud sees.
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 08 Mai 2005, 22:49

hotsepp kirjutas:Sillastendi ei võeta kui loksud sees.

aga seal vaadataxe korralikult üle ja kui vaja tehaxe ka korda!
choise
 


PostitusPostitas 6kaks6 » 08 Mai 2005, 23:39

vast kõige mõtekam on minna ülevaatuspunkti, kus nad saavad loksutada ja siis on näha, mis viga, sillastendides pole minuteada neid loksutajaid, aga ma võin ka eksida.
6kaks6
 


PostitusPostitas choise » 09 Mai 2005, 00:16

6kaks6 kirjutas:vast kõige mõtekam on minna ülevaatuspunkti, kus nad saavad loksutada ja siis on näha, mis viga, sillastendides pole minuteada neid loksutajaid, aga ma võin ka eksida.

eximine pidi inimlik olema!
choise
 


PostitusPostitas maxzu » 09 Mai 2005, 10:12

ma loodan ka ei latt ei olex siis on küll...... majas
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

PostitusPostitas Anonymous » 09 Mai 2005, 16:23

choise kirjutas:
6kaks6 kirjutas:vast kõige mõtekam on minna ülevaatuspunkti, kus nad saavad loksutada ja siis on näha, mis viga, sillastendides pole minuteada neid loksutajaid, aga ma võin ka eksida.

eximine pidi inimlik olema!

Ma arvan, et ta ei eksi, sest tavaliselt o ainult ülevaatuspunktides loksutid. Need kes sillastendi teevad, neil pole küll.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Mai 2005, 09:55

Kasutan selle teema all võimalust ja küsin sillastendi kohta. Mulle on alati segaseks jäänud, mida seal täpselt tehakse. Foorumitest loen alati, et seal läbi ei loksutada. Et seda tehakse ülevaatuspunktides. Seda ma kujutan ette, mis vigu selle loksutamisega üles leiab, aga mis vigu siis sillastendis otsitakse?
Anonymous
 


PostitusPostitas Evert » 10 Mai 2005, 10:19

Ma julgen soovitada Alo Linkolmi nimelist meest. Tegeleb sildade remondi ja regulliga, töökoda on Peterburi mnt'l Dio tankla (endine Hydro Texaco) taga. Loksutab (käsitsi, aga mul siiani iga kord täppi pannud), konsulteerib, remondib ja lõpuks paneb paika ka.

Telef: 5079733
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas 6kaks6 » 10 Mai 2005, 11:47

sillastendis keeratakse kokkujooks lihtsalt õigeks (rooliotsd keeratakse õigele kaugusele), et rehve ei sööks jne. aga jah minuteada neid loksutajaid töökodades pole. ma loodan, et seekord ei eksi :lol:
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Mai 2005, 15:07

Peamiselt on sillastendis vaatluse ja reguleerimise alla kolm tähtsat asja, külgkalle, pikkikalle ja kokkujooks. Lisaks panakse ka rooliratas otse jooksma. Kõikidele ratastele kinnitatakse vastavad laserseadmed, mille abil saab arvuti informatsiooni nii kahesilla kui ühelsillal asuvatest ratastevahelistest paiknemistest. Igak rattal ja mõõdetavatel suurustel on lubatud kõikumised, kui miski ületab lubatud suurusi siis on sõit häiritud, hakkab kiskuma, rehve kulutama ning kuni selleni, et kurvides võib käituda erinevalt ühelepoole ja teiselepoole võttes. Muidugi siis peab juba korralikult külgkalle paigast ära olema.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 10:36

Niih.
Sai siis Citrolis k2idud.

Lühidalt:

rooli keerates tõksud = amordilaagrid.

Ujumine = õõtsapuksid(vahetatud)

rooliloks = roolilatt(hambavahe kulunud)

Roolikolks = ülemine rist roolisüsteemis(mis iganes siis see ka ei ole)...

vigu nagu kyllaga, kuid citroli mehe sõnul pole mõtet latti ja risti niipea vahetama hakata - lõtk olevat nii väike et kannatab sõita veel kaua.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 13:09

Kui palju võiks maksta kõigi pukside vahetamine mazda 626-l 88 aasta ?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 15:54

hmmm õõtsapuksid olid 240 tk+töö...

Kui ikka kogu veermik ette võtta ja profylaktika mõttes vahetada arvan et miski 3-4 kilo l2heb ikka.
Anonymous
 


PostitusPostitas 6kaks6 » 17 Mai 2005, 23:41

oggy kirjutas:Kui palju võiks maksta kõigi pukside vahetamine mazda 626-l 88 aasta ?


vaata autoosad.ee`st seal hinnad olemas ja nende sillapukside vahetus ei tohiks olla teab-mis keeruline, et ise ei saaks vahetatud.
6kaks6
 


PostitusPostitas choise » 18 Mai 2005, 22:19

Mony kirjutas:hmmm õõtsapuksid olid 240 tk+töö...

Kui ikka kogu veermik ette võtta ja profylaktika mõttes vahetada arvan et miski 3-4 kilo l2heb ikka.

mina sain kuskil 1000,- hakkama kuid ise tegin töö!
choise
 


PostitusPostitas kennu » 24 Mai 2005, 19:46

nu terve õõts on ju kuskil 600 krooni aga ma ei saa aru milleks neid pukse eraldu üldse vahetada?? palju kallim tuleb ju!
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas realgsm » 23 Jaan 2007, 12:17

niih. Mul oli ka rooli keerates imelik hääl. Nüüd seisab auto hoovis. Läbi nn munakas. Mootor veab aga rattad ei liigu. Vabakäigul käib selline kõrin, sidur alla vajutades kaob ära. Oskab öelda kuidas seda asja nyyd täpselt nimetataksegi. Vaja kuskilt see jupp tellida.
Esmapilgul mõttlesin et laager. Selle soetasin ära. Siis täna hakkasin autoga remonti sõitma ja hoovist kaugemale ei jõudnud. Auto siis 86 aasta mazda 626 LX 1,6 liitrine 59 kw luukpära.
GLX on sõiduriist mitte riistapikendus
realgsm
 
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Dets 2006, 22:43
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Evert » 23 Jaan 2007, 15:41

Kutsutakse seda pooltelje otsaks, aga ametlik nimi on vist "püsikiirusliigend".
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas realgsm » 23 Jaan 2007, 17:19

Evert kirjutas:Kutsutakse seda pooltelje otsaks, aga ametlik nimi on vist "püsikiirusliigend".


Ma tänan
GLX on sõiduriist mitte riistapikendus
realgsm
 
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Dets 2006, 22:43
Asukoht: Viljandi

Järgmine

Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron