K.R.T

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

K.R.T

PostitusPostitas planet 6 » 05 Juul 2007, 14:10

Sai siis eile soppama mindud kui avarii ohvriks sain ja syydlane pani minema, aga nahti pealt ja jaeti mulle klaasi ja kojamehe vahele selle auto nr.Aga pealtnagija ei jatnud oma kontakt andmeid :evil:
Politsei ytles et kui pole pealtnagija tunnistust on vahe abi ja et tehke auto korda ISE.(mul oli kurat see koige odavam kindlustus ka veel,nyyd tegin ymber :) )
Kaisin siis mazda keskuses ja ostsin uued vidinad,onneks polnud kallid ainult 32 euri laks maksma numbri tagus ja stange alumine plastik v6re.
mazda; zoom - zoom
Kasutaja avatar
planet 6
 
Postitusi: 60
Liitunud: 27 Sept 2006, 01:29
Asukoht: Iirimaa-GALWAY

PostitusPostitas lines » 05 Juul 2007, 14:41

Hea et niigi läks. Ise olen korra näinud kuidas Tallinnas suures parklas üks Ford parkides kõrvalseisva auto ära rihtis. Fordi juhil oli nii savi et jalutas poodi ja teda isegi ei huvitanud et kõrval auto üks oli paugu saanud. Süüdlane käis poes ära ja istus rahumeeli autosse ja kimas minema. Kuna õnneks mul kiiret polnud siis jäin kannatanu auto juhti ootama et talle auto number anda. Hiljem helistati ka meile politseist ja küsiti tunnistust ja fordi juht sai sündmuskohalt põgenemise eest 18 000.- trahvi. Lisaks ka kindlasti ahistas teda kindlustus. Aga mul polnud temast kahju kuna mees oli ikka jummala süüdimatu, tema fordike ei maksnud ka niipalju kui ta trahvi sai.

igaljuhul loodan et sellised auto lõhkujad saame lõpuks välja juurida kuna igal asjal on pealtnägija...
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 05 Juul 2007, 14:45

ma sain taha uksepihta korraliku kivi, lähen täna uurima, mis edasi saab, silma riivab ju:D

aga jaah, siukestel ahvidel tuleks load lihtsalt käest ära võtta!
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KRANTS » 06 Juul 2007, 07:27

no mina ei saa teist aru :twisted:
siin on igasuguseid huligaane jne jne. ok ma saan aru, et teiste autodele pole ilus vigastusi tekitada ja minema minna, aga et sellepärast load ära võetakse?? tahaks näha, kui ise kellegi autole kogemata otsa sõidate ja kohe kaante kallale tullakse, kas siis räägite sama juttu?? nokk, las võtavad neid ahve maha, kes purjus ja/või kiirust ületavad :twisted:
väikse plekimõlkimise pärast ei tasu küll kaunade kallale minna. te ei kujuta vaimusilmas ettegi, kui PALJU ühes päevas "väikseid" kõkse on!!
KRANTS
 


PostitusPostitas tomkulibin » 06 Juul 2007, 07:35

Muri kirjutas:...siukestel ahvidel tuleks load lihtsalt käest ära võtta!

Pakun välja, et "süüdlasele pahanduse" kõrvaldamise hind+ keskmine auto rendi hind päevi, mil kannatanu "restaureerimisel"+ miski valuraha+ trahv sündmuskohalt lahkumise eest, mis vist võrdsustatakse purjuspäi juhtimisega.
Selline karistus näib mulle õiglane olema ja arvan, et karistuse kandjal on tulevikus silmad tunduvalt rohkem avatud/näeb ehk paremini, mida teeb.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8370
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Muri » 06 Juul 2007, 09:53

KRANTS kirjutas:no mina ei saa teist aru :twisted:
siin on igasuguseid huligaane jne jne. ok ma saan aru, et teiste autodele pole ilus vigastusi tekitada ja minema minna, aga et sellepärast load ära võetakse?? tahaks näha, kui ise kellegi autole kogemata otsa sõidate ja kohe kaante kallale tullakse, kas siis räägite sama juttu?? nokk, las võtavad neid ahve maha, kes purjus ja/või kiirust ületavad :twisted:
väikse plekimõlkimise pärast ei tasu küll kaunade kallale minna. te ei kujuta vaimusilmas ettegi, kui PALJU ühes päevas "väikseid" kõkse on!!


kõks kõksuks, a ole mees ja tule räägi ära, mis juhtus, mitte ära lase jalga naq jänes:)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hardstyler » 06 Juul 2007, 17:17

Muri kirjutas:
KRANTS kirjutas:no mina ei saa teist aru :twisted:
siin on igasuguseid huligaane jne jne. ok ma saan aru, et teiste autodele pole ilus vigastusi tekitada ja minema minna, aga et sellepärast load ära võetakse?? tahaks näha, kui ise kellegi autole kogemata otsa sõidate ja kohe kaante kallale tullakse, kas siis räägite sama juttu?? nokk, las võtavad neid ahve maha, kes purjus ja/või kiirust ületavad :twisted:
väikse plekimõlkimise pärast ei tasu küll kaunade kallale minna. te ei kujuta vaimusilmas ettegi, kui PALJU ühes päevas "väikseid" kõkse on!!


kõks kõksuks, a ole mees ja tule räägi ära, mis juhtus, mitte ära lase jalga naq jänes:)



täpselt.siuke asi ajab ikka täiega kettasse kui lihtsalt minema vuratakse.isegi peale sattund.kahjuks sain alles siis aru, mis toimus, kui süüdlane oli jalga lasknud.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas KRANTS » 07 Juul 2007, 11:31

krt, ma ei räägi sellest, et matsu panek ja põgenemine õige on.. muidugi tuleb trahvid jms peale lükata, sest mine tea, mis kuradi joobes, see juht oli :twisted:
aga et iga "kõksu" peale kohe kaunade kallala minna on väär :twisted:
ja sellest te saategi aru siis, kui ise selle kõksu teete!! sate pollarist otsuse kätte ja hakkate samamoodi halama, a la: "ma teen lubadega tööd, ja see polnud ju midagi hullu"!! Lootes, et load alles jäävad! õnneks teie arvamus, siin, ei lähe kõrgematele organitele korda! minu poolest väänaku neid trahve kasvõi liiga järsu kiirenduse pärast, aga iga sita asja pärast ei tasu kante kallale minna.. võtku jahh, mingitel regulaarsetel liiklushuligaanidelt neid lube ka siis, 2km/h kiirust ületatakse, aga normaalsed liiklejad ei pea selle pärast kannatama!!

dixi..
KRANTS
 


PostitusPostitas Haramount » 09 Juul 2007, 16:54

KRANTS kirjutas:aga et iga "kõksu" peale kohe kaunade kallala minna on väär :twisted:


Jutt oli sellest, kui peale kõksu tüüp uttu tõmbab, mitte lihtsalt suvalisest kõksust! Sellistelt poohui-tüüpidelt võiks lisaks lubadele ka veel midagi muud ära võtta, et genofondi ei risustaks.

BRM
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 09 Juul 2007, 20:29

Haramount kirjutas:
KRANTS kirjutas:aga et iga "kõksu" peale kohe kaunade kallala minna on väär :twisted:


Jutt oli sellest, kui peale kõksu tüüp uttu tõmbab, mitte lihtsalt suvalisest kõksust! Sellistelt poohui-tüüpidelt võiks lisaks lubadele ka veel midagi muud ära võtta, et genofondi ei risustaks.

BRM

meil on ikka mõttekaaslasi:)

thnx mees!
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas arvutihdd » 09 Juul 2007, 21:16

Sellise jama otsa sai ise möödunud talv komistatud, pole just meeldiv töölt tulla ja avastada rihitud auto, millele tuleb 12k eest juppe osta. Eriti kui veel kaskot pole. Peale seda olen eriti agar kasvõi väiksema mõlgi pärast omanikku ootama või kontakti jätma. Eriti agar, aga pealtnägijana telefoni haaama !!

Ytleme nagu eestlasele kohane: Jubedalt ajab sita keema!
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Muri » 10 Juul 2007, 03:22

arvutihdd kirjutas:Sellise jama otsa sai ise möödunud talv komistatud, pole just meeldiv töölt tulla ja avastada rihitud auto, millele tuleb 12k eest juppe osta. Eriti kui veel kaskot pole. Peale seda olen eriti agar kasvõi väiksema mõlgi pärast omanikku ootama või kontakti jätma. Eriti agar, aga pealtnägijana telefoni haaama !!

Ytleme nagu eestlasele kohane: Jubedalt ajab sita keema!


ma arvan, et vägagi positiivne oleks, kui inimene tuleks ja räägiks viisakalt, et näe, juhtus..ma ei oleks üldse kuri, kasko mure rohkem:)
a need kes jalga lasevad, võiks samas endale ka vee peale lasta

:)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist