TomTom

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

TomTom

PostitusPostitas ets » 27 Jaan 2008, 20:38

kas kellelgi on selline asi autos?ehk viitsiks kommenteerida kuidas töötab,kuidas käed vaba telefoni süsteem tööta?asi nimelt selles,et uus 6 millel bose süsteem on Bluetooth käed-vabad süsteem olemas aga maksab rohkem kui tomtom,nüüd vaja otsustada kumb varjant õigem oleks! :roll:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas Mario » 27 Jaan 2008, 21:02

Hmm.. sõltub TomTomist.. Odavam ei sobiks sulle kindlasti.

Kallimal TomTom Go 7200 on sulle sobivad asjad ja SiniHammas. Kas sa tahad miskitmoodi navit ja Boset ühendada või saan ma ise valesti aru?
minu arust kõige soodsam on osta Nokia 6110 Navigator koos autolaadijaga ja on sul telefon, navi, BT ühes seadmes (seda teen ma ise lähiajal). Lisaks saad telefoni ju BT abil ühendada stereosüsteemiga sel juhul.

Samas navist tulevad hääkäsklused on piisavalt valjud ning ta saab ka sinu kõnest väga hästi aru, kui sõita maanteel.

Kas see "käed-vabad" on sul TomTomi puhul vajalik telefoni juhtimiseks või kuidas?
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6052
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas ets » 27 Jaan 2008, 21:10

navit ja boset ma ühendada ei taha kui ma tomtom-i ostaks siis ma seda bose süsteemi ei võtaks!mind rohkem huvitab see telefon värk see navi ise nagu teisejärguline! pidasin jah seda kallimat tomtom-i silmas!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas leviathan » 27 Jaan 2008, 21:35

kallim tomtom ühildub ka raadioga läbi vaba sagedusehttp://www.youtube.com/watch?v=HHUi72GABgM. endal on odavam tom(XL) ja viimane west-central(710.1677)kaart. Sellel siis east ja west koos(st siit saab soome-rootsi-saksa sõita ilma kaarti vahetamata) Saan ainult kaardi kohta kommenteerida(hf- ei tea) mis töötab suht ideaalselt, ainult ühe korra on valesti natuke läinud(pidas ühte 2tasandilist ristmiku 1tasandilisex) , hääljuhtimine on hea ja kasutada mõnus
Viimati muutis leviathan, 01 Veebr 2008, 22:50, muudetud 2 korda kokku.
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas informer » 28 Jaan 2008, 16:56

Mario kirjutas:Hmm.. sõltub TomTomist.. Odavam ei sobiks sulle kindlasti.

Kallimal TomTom Go 7200 on sulle sobivad asjad ja SiniHammas. Kas sa tahad miskitmoodi navit ja Boset ühendada või saan ma ise valesti aru?
minu arust kõige soodsam on osta Nokia 6110 Navigator koos autolaadijaga ja on sul telefon, navi, BT ühes seadmes (seda teen ma ise lähiajal). Lisaks saad telefoni ju BT abil ühendada stereosüsteemiga sel juhul.

Samas navist tulevad hääkäsklused on piisavalt valjud ning ta saab ka sinu kõnest väga hästi aru, kui sõita maanteel.

Kas see "käed-vabad" on sul TomTomi puhul vajalik telefoni juhtimiseks või kuidas?


N6110 Navigatoriga tuleks silmas pidada, et sellega ei saa TomTom'i soft hästi läbi (ei oska kasutada telefoni sisest gps moodulit) ja teiseks on sellel minumeelest vananenud SirfStar II kiip sees.
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Mario » 28 Jaan 2008, 20:46

6110-ga käisime ilusti tallinnas ja haapsalus ära, ise juhatas veel teed, kena naishääl luges teksti. tal on oma Navteq soft, netist võimalik kaarte uuendada. ;) ei ole viletsam midagi.

See telefon olekski nagu TomTomi asemel, mitte mõlemad koos..

aga jah, täna sai näpitud seda 720 GO mudelit (esimeses postis mul näpukas)

väga hästi toimib, kuigi BT ei tahtnud toimida hästi minu telefoniga (Samsa D600E)... samas mõlemad leidsid mõlema ilusti üles :D

aga jah, asi oli nii hea, et müüsin neid täna lasua kaks tükki :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6052
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline