Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas Reikoh » 02 Juun 2010, 18:14

Tere

Nimelt müüsin kunagi ära oma avariilise auto ja millegipärast on see siiani minu nimel. Mazda 323 Neo, halli värvi. 072APU, tagaosas on avarii märgid . Kaotasin ostumüügi lepingu osapoole ära, niiet ei saa ka yhendust võtta. Lisaks on ka veel kindlustus hetkel minu nimel . Auto arvelolek on peatatud, ülevaatust keegi teinud pole. Siiski on nähtud seda autot võru-põlva-tartumaal liikumas. Minu teada peaks asukoht olemagi Põlvamaa kuhu myydi. On keegi teaqdlik äkki selle täpsemast asukohast? Või samas kui keegi näeb kedagi sealt väljumas kunagi siis võib tädikesele vabalt õlale koputada ja kurjustada minu eest :D.

Reiko.
Kasutaja avatar
Reikoh
 
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Juul 2007, 22:18
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas cabernet1 » 03 Juun 2010, 15:36

Hakka jah head inimest mängima ja hurjustama...
Võta parem suund ARK büroosse, küsi blankett, kirjuta avaldus, et oled antud sõiduki KESKKONNASÕBRALIKULT varuosadeks lammutanud. Numbrid aga oled kogemata kuusakoski vahendusel utiliseerinud.
Sellisel juhul kantakse sõiduk arvelt lõplikult maha. Edasine pole sinu mure seda nii heas kui ka halvas toonis :wink:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas KRANTS » 03 Juun 2010, 16:22

cabernet1 kirjutas:Hakka jah head inimest mängima ja hurjustama...
Võta parem suund ARK büroosse, küsi blankett, kirjuta avaldus, et oled antud sõiduki KESKKONNASÕBRALIKULT varuosadeks lammutanud. Numbrid aga oled kogemata kuusakoski vahendusel utiliseerinud.
Sellisel juhul kantakse sõiduk arvelt lõplikult maha. Edasine pole sinu mure seda nii heas kui ka halvas toonis :wink:

selleks toiminguks peavad vast dokumendid enda käes olema? Ma ka käinud sellise jutuga. Kahjuks pole ma proovinud, kas ilma auto dokumentideta sellest ka kasu on :roll:
KRANTS
 


Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas stupe » 03 Juun 2010, 18:27

Ajutiselt saab arvelt maha ka võtta. Pole dokke vajagi.
Ostumüügileping tuleks kasuks, aga olen kuulnud, et saab ilma selletagi.
Kasutaja avatar
stupe
 
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr 2008, 22:40
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas KRANTS » 03 Juun 2010, 21:22

stupe kirjutas:Ajutiselt saab arvelt maha ka võtta. Pole dokke vajagi.
Ostumüügileping tuleks kasuks, aga olen kuulnud, et saab ilma selletagi.

ajutiselt saab maha võtt läbi e-riigi portaali ja seal pole tõesti ei auto dokke, ega O-M lepingut vaja. :wink:
Ajutine mahavõtmine kestab 2 aastat, mille järel on tarvis seda uuesti teha. Aga arvatavasti on uuele omanikule selleks ajaks juba probleeme küllaga tekkinud, kui auto liikumises on :clap:
KRANTS
 


Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas Reikoh » 04 Juun 2010, 20:23

no arvelt maha võtsin juba ammu. ÜV on ka läbi ja pole tehtud. Ikka sõidetakse.kindlustus on juulini, aga mainisin neile kohe, et auto myydud. lubatui teha märge ja avarii korral minu hetkeline 0.7 suuremaks ei lähe. 1 päev Riia tänaval sõitis vastu aga ei saanud ymber keerata kuidagi , et järgi kihutada. Mingi tädi oli roolis, vaevu nägi välja rooli tagant ja laps ka kõrval :D.
Kasutaja avatar
Reikoh
 
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Juul 2007, 22:18
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas Ch » 04 Juun 2010, 20:59

no aga helista 112 kui näed?
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas KRANTS » 04 Juun 2010, 21:22

Ch kirjutas:no aga helista 112 kui näed?

just minu mõte. Ja kui on teada, kuskandis see masin seisab/liigub, siis anna niisama sinikuubedele vihje, et sealkands sedasorti masinat jälgida.
KRANTS
 


Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas cabernet1 » 05 Juun 2010, 13:52

Krt teie ja teie 112... cabernet on ju turakas... ei tema tea essugi...
Ma ju räägin. Kirjutad ARK-s avalduse, et masin on keskkonnasõbralikult varuosadeks lammutatud (siis ei ole lammutuse ega Kuusakoski tõendit vaja). Numbrid on näiteks samamoodi kuusakoskile läinud muu raua seas.
Dokumendid on kahtlastel asjaoludel mingi üleujutuse või asjaliku voodielu käigus saanud läbiligunemise teel hukka... Sama usutav on ka tulekahju või tormiline voodielu, kus sädemed taga... Jumala eest ka metsapeatuse aegu teostatud hädatoiming, mis nõudis paberit, on abiks. Sellist "abiks olnud passi" nad ilmselt oma laual enam näha ei taha...

Mis siniKUUBEDESSE puutub, siis neil nagu pingviinide paraadil enamuses saba kuklani lõhki... Egas neil meestel ole jah muud teha, kui päevade kaupa vanarauda ja maaki taga ajada...
ca 5000 eeku väärt panni otsimisele kulutatakse 150 000 EEK rahva raha meie kõigi taskust? Norm eksole. Eriti kui selle jama saab auto OMANIK (paberite järgi ju siiamaani) ise joonde ajada. Lihtsalt ARK jobudega tuleb osata suhelda. Nii kui sa seaduse lahti lööd ja neile punkte ette laduma hakkad, nii on neil suu emmi täis ning pisarad silmis...
Enamus neist "ülevaatajatest" on nii targad, et 50 aastat samas asutuses töötand ning peale oma kohvitassi asupaiga ei tea nad midagi...
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas Ch » 05 Juun 2010, 14:04

Ja kui nüüd see auto maha võetakse patrulli poolt? Siis ütleb juht et pani auto romula juppidest ise kokku?
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas cabernet1 » 06 Juun 2010, 08:16

Sellisel juhul on teguriks AINULT NUMBRID, mille kohta on teada, et hävitatud, kuid siiski alles... Kuid numbreid võis osta ka "kolli" käest kes kuusakoski platsilt need pihta pani... See ei ole ikkagi meie mure. Politsei ei hakka auto kerenumbreid kontrollima...
Isik võetakse rajalt maha, kuna ta liikleb sõidukiga, mis ei ole nõuetekohaselt registreeritud, millel puudub kindlustus ning ülevaatus. Muideks kui mitte varem, siis kord aastas tehnoülevaatusel...
Antud isikul tekib küll võimalus antud liiklusvahend ise arvele võtta, kuid ka see ei puutu enam teema algatajasse... Tema jaoks lõppeb kõik ARK büroos.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas Kert » 07 Juun 2010, 22:49

kui ta sulle järgmine kord vastu sõitab siis sõida ninad kokku saad kätte
Kert
 
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Juun 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn,Muuga

Re: Mazda 323 NEO 072 APU asukoht.

PostitusPostitas barlanks » 06 Veebr 2011, 18:32

http://www.soov.ee/polvamaa/Mazda_323_n ... .htm?ca=11


Tea,kas probleem lahenenud juba,aga üks siin müüb seda autot :think:
Ikka sõidan!
56693420
barlanks
 
Postitusi: 110
Liitunud: 30 Juun 2009, 14:48
Asukoht: Raplamaa


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist