uus antenn

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

uus antenn

PostitusPostitas mazda95 » 05 Jaan 2006, 02:10

paigaldasin autosse uue antenni. See on siis täpsemalt siseantenn. Kõik ühendused ja asjad on õiged, voolu võtsin samuti õigest kohas. Ühesõnaga asi on nii et kui kohapeal kuulan siis on perfect (väga hea), aga nii kui auto käima panen siis tuleb igale sagedusele krabin sisse. Huvitav mis kämm on? Ma olen suht kindel et autol endal on midagi viga mis segab?? Antenn ise peaks küll hea olema, maksis teine pea 500,-
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 05 Jaan 2006, 11:22

Kas krabin on seotud pööretega või ei ole see muutuv?
Anonymous
 


PostitusPostitas mazda95 » 05 Jaan 2006, 17:58

ei ole seotud p;;retega, vaid lihtsalt kui auto seisab siis levi on super, nii kui auto k'ima panen kohe krabin sees/ gaasi ma ei pea puutumagi
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas kennu » 06 Jaan 2006, 02:06

Antenni voolujuhe või siis mingid muud juhtmed on lähestiku auto voolu juhtmega. nii kui voolu sisse keerad on kohe häire sees. Kuna on tegemist võrga varjestusega juhtmel. Pead juhtmed mujalt vedama antenni. muud varianti pole.
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas tomkulibin » 06 Jaan 2006, 08:46

Elektroonika poodides müüakse univesaalset sukka (juhtme varjesus, veniv, muutuva läbimõõduga). Tõmbad selle oma juhtmele peale alguse ja lõpu ühendad massiga (joodad kinni).Lisa sukk on tihti tihedam, kui originaal,annab parema varjestuse.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8370
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas mazda95 » 06 Jaan 2006, 17:20

selge uurin asja.. ma muidu täna ostsin auto originaal antennile vahejupi (võimendi juurde). Nüüd on asi põhimõtteliselt sama- ainult raadio2 ja sky plus on vastupidine, et kui auto töötab siis levi väga hea, kui seisab siis levi halb??? Kahtlane värk??
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas 323IFF » 06 Jaan 2006, 18:02

Vaata iguks juhuks ka jagaja kaane alla.Mäletan 95a. tehase garantii teadet: süütepool jagaja sees vedrukene vahetada( materjali viga-mis ülikiirelt oksüdeerus).Tundus kummaline aga mõni auto sai tõesti ka ainult puhastamisega paremaks.
Aga MÕNI antenn tahab kahjuks filtrit vahele.Hondaga mis kasutas lisaks tagaklaasi soojendust antennile,kui sooj.läbi kärssas sai filter vahle ja ok.
aga meil pole ju honda ..VABANDAN:
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas mazda95 » 06 Jaan 2006, 21:20

jagajas käidud- ei aidanud ka see ): Midagi süütesüsteemis peksab üle: Need mu isa sõnad!
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

antenn

PostitusPostitas heitja » 07 Jaan 2006, 20:21

et panin täna ka oma autole siseantenni. (sellel oli võimendi sees juba. maksis 145.- peitsin antenni automaki taha armatuuri alla. aga siis oli ka krabin sees. aga siis ostis kaabli pikenduse ja panin antenni taha pagassi plastiku alla. ning krabin kadunud ja levi hea :P poest küsisin ka antenni selle sama sinu teema põhjal et sihukest mis hästi töötaks ja et kas levi on ikka hea, ning mulle öeldi et see vo automaki viga kui krabiseb. ma ei teagi mis nüüd õige. mul igastahes hakkas töötama korralikult.
heitja
 



Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist