Kuida teie kallimad kylmaga elavad ?

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Kuida teie kallimad kylmaga elavad ?

PostitusPostitas arvutihdd » 19 Jaan 2006, 13:55

Minu 323 f gt 92 on hakkanud selle miinus 25 ikka igasugu pulli tegema :D

Käima läheb ilusti , aga näiteks signaali kontaktid härmas ja iga kurvi peal mingid päkapikud annavad signaali :D Samuti käigukastis oleks nagu poolkivistunud betoon sees. Salongi vent krigiseb. Sellest me ei räägi, et istud nagu jääkuubiku peal ja soendus ei tööta korralikult :D

Edu teile, igatahes mootor teeb ilusti prõnn prõnn-nagu kellavärk
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Reix » 19 Jaan 2006, 14:27

Ilmaprognoosid :
+20 kreeklased panevad kampsunid selga
+15 havailased lülitavad kütte sisse (kellel on)
+10 ameeriklased värisevad. Venelased istutavad kurke
0 Ameerikas külmub vesi. Venemaal vesi pakseneb
-5 prantsuse autod ei käivitu
-10 planeerite puhkust Sharm el Sheikis
-15 kass ronib voodisse. Norralased panevad kampsunid selga -17 New Yorki
majaomanikud lülitavad kütte sisse. Venelastel viimane piknik
-20 Ameerika autod ei käivitu. Alaskal pannakse T- särgid selga
-25 Saksa autod ei käivitu. Havailased on välja surnud
-30 poliitikud hakkavad rääkima kodututest. Kass poeb teie pid¾aamasse
-35 Liiga külm, et mõelda. Jaapani autod ei käivitu
-40 planeerite kahenädalast vanniskäiku. Rootsi autod ei käivitu
-42 Euroopas jääb liiklus seisma. Venelased söövad pargis jäätist
-45 Kreeklased on välja surnud. Poliitikud teevad midagi kodutute heaks
-50 ripsmed jäätuvad, kui silmi pilgutate. Alaskal pannakse vannitoa aknad kinni
-60 jääkarud migreeruvad lõunasse
-70 põrgu külmus lõhki
-73 Soome scoutspataljon evakueerib Jõuluvana
-80 juristid panevad käed oma taskusse
-114 piiritus jäätub. Venelased on mornid



miinus 35ni on veel aega :P
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas pokenaut » 19 Jaan 2006, 15:23

Praegu pole veel probleeme olnud. Vahepeal tahab käivitamisel gaasi andmist(seda ka suvel) aga muidu töötab korralikult. :D
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Laika » 19 Jaan 2006, 16:31

Eile pääsesin veel suhteliselt kergesti. Luku avamine nõudis tavapärasest pisut rohkem jõudu, käigukastis oli ikka päris paks kissell. Sidur muidugi ka oli kordades jäigem tavapärasest. Käivitama asudes pidin sel korral ikka siduri lahutama ja õigesti tegin: suht vaevaliselt suutis starter oma tööd teha ja käivitumine võttis ligi 3...4 sek aega tavapärase 0,5 asemel :twisted: Eks tänastest seiklustest pajatan homme, nüüd mõned kraadid juba külmem :? Loodetavasti ei pea bussiga tööle minema...
Laika
 


PostitusPostitas Evert » 19 Jaan 2006, 16:43

Täitsa nitsevoo on. Loomulikult esinevad õli paksenemisest tulenevad sümptomid (nii pidur, sidur kui k.kast). Tühikäik on ka täitsa vales kohas (soojana u. 1200rpm ja, raisk, kuidagi alla ei saa), aga noh, see oli nii juba enne kui keegi Ivan sügavkülmiku ukse lahti unustas.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Anonymous » 19 Jaan 2006, 18:04

näiteks mina ei saanudki autot hommikul käima.. :evil: eile veel läks aga täna enam eluvaimu sees polnud...ja mingi huvitav jama on külmaga uksed ei taha kudagi lukku minna:D
Anonymous
 


PostitusPostitas pokenaut » 19 Jaan 2006, 18:39

Laika kirjutas:Käivitama asudes pidin sel korral ikka siduri lahutama ja õigesti tegin: suht vaevaliselt suutis starter oma tööd teha


Kas muidu hoiad käiku sees käivitamisel nii, et auto hüppab paigalt? Jäi natuke arusaamatuks see koht.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas oggi1 » 19 Jaan 2006, 20:39

:D õues on pakane ,aga see ei morjenda minu topsikul on PLOKISOOJENDUS :lol: AGA SIIAMAANI POLE VEEL VAJA LÄINUD
eks näis mis homme saab(kas saab tööle või ei saa)
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas Anonymous » 19 Jaan 2006, 23:35

täitsa ok veel
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 20 Jaan 2006, 00:27

pokemon kirjutas:Kas muidu hoiad käiku sees käivitamisel nii, et auto hüppab paigalt? Jäi natuke arusaamatuks see koht.


Sel juhul peaks ma ikka veits kohtlane olema :lol: Tavaliselt kang ikka neutraalasendis ja siduriga pead ei vaeva.
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Jaan 2006, 11:03

mul radikas juba pees , oliga jama ... sidur ka hakkas nipperdama :?
Anonymous
 


PostitusPostitas Evert » 20 Jaan 2006, 11:37

Uus päev, uued numbrid.
Hommikul kl 6.30 -26C juures tekkis juba esimest korda hirm et äkki ei lähegi käima. Arvan, et täna õhtul võtan aku tuppa sooja.
Liikuma hakates teine ehmatus oli see, et keegi oli vist öösel kõik õlid rabarberikisselli vastu vahetanud. Arvata võib, et tosooli külmumispiir on ka jube lähedal.

Üks kolleeg kurtis, et p.mõtteliselt kõik Tallinna Statoilid on küttepuudest tühjaks ostetud. Mingist magalarajoonist leidis eile viimased 4 kotti. Säh sulle nüüd sitta suusailma!
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas lines » 20 Jaan 2006, 11:58

igaljuhul mind tabas hommikul ehmatus. Nimelt panin auto käima (külma oli -28/ peale käima saamist tegi ikka auto jupedat tangi häält umbes 1 minut peale käivitamist hääl oli normis. Siis kiikasin auto alla ja seal oli õli loik (pigem selline tavotti laadne asi) Lõhna ja värvuse vaatlusel võib öelda et tegemist mootori õliga. Nii palju kui olen kuulnud võis see tulla tänu sellele et karteri tuulutus oli kontentsi toel kinni külmanud ja siis lõi laraka tänavale. Teine mida kuulsin et õli kanalid olid alguses ehk ümbes ja pressis välja.
Igatahes kui auto soe siisw mingit õli tilkumist enam ei olnud. ja kui tööle sõitsin siis peale 1 tundi seismist ei olnud ka õli tänaval. Loodan et see oli siiski põhjustatud külmast. :oops:

hetkel kasutan poolsünt valvoline õli
On kellegil veel kunagi sellist õli jama olnud ja kas on seotud suurest temp langemisest ja külmast?
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lennu » 20 Jaan 2006, 12:16

täna hommikul peterburi maanteel kuusalust tallinnani nägin mitut sakslast tee ääres seismas ja tee peal olid sõitmas ERANDITULT jaapani ja korea autod.... :)

RIISIKÄRUD RUULIVAD!
Lennu
 


PostitusPostitas pokenaut » 20 Jaan 2006, 14:18

Kuidas teie autode katalüsaatorid toimivad minu autol toimib korralikult, aga kui poes sai käija siis vaatasin, et kõik mitte riisikad auravad mis kole.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas YxPriit » 20 Jaan 2006, 14:43

täna omkul oli ka mul hirm, et ei lähe käima. Teise korraga ikka läks, kuid see mootori hääl... see ajas veidi rohkemgi hirmu nahka. veidi töötades muutus hääl ilusti normiks ning salong läks soojaks. Kõige karmim on veel ees. :(
YxPriit
 


PostitusPostitas Evert » 20 Jaan 2006, 15:00

pokemon kirjutas:Kuidas teie autode katalüsaatorid toimivad minu autol toimib korralikult, aga kui poes sai käija siis vaatasin, et kõik mitte riisikad auravad mis kole.


Mul puhub tuul katist otse läbi :roll: Saksa raudkangituuning. Võibolla sellest see valge megapilv auto taga tulebki?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas pokenaut » 20 Jaan 2006, 15:30

Evert kirjutas:
pokemon kirjutas:Kuidas teie autode katalüsaatorid toimivad minu autol toimib korralikult, aga kui poes sai käija siis vaatasin, et kõik mitte riisikad auravad mis kole.


Mul puhub tuul katist otse läbi :roll: Saksa raudkangituuning. Võibolla sellest see valge megapilv auto taga tulebki?

Noh ma ei tea aga minul hakkas valget suitsu tulema peale 1500 pööret varem oli hästi õrn valge suits. Aga need autod mis minu kõrval seisid noo need tegid ikka selliseid pilvi, et autot polnud nende vahelt nähagi.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas oggi1 » 20 Jaan 2006, 18:38

hommikul näitas termomeeter -28 :o ,aga käivitus oli suht kerge,mida ei saa öelda,aga käimari õli kohta :D ja rool oli päris raske(kuna puudub ROOLIVÕIM) kui olin tööle jõudnud,siis oli tunda muskli kasvu(tööle sõidan iga hommikul 65 km.) :lol:
KAS SELLISEST ELUST ME UNISTASIMEGI :roll:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas Lennu » 20 Jaan 2006, 20:06

Laika kirjutas: Käivitama asudes pidin sel korral ikka siduri lahutama ja õigesti tegin: suht vaevaliselt suutis starter oma tööd teha ja käivitumine võttis ligi 3...4 sek aega tavapärase 0,5 asemel


Mina vajutan ALATI käivitades siduri alla....
Lennu
 


jajah siis käima minemise kohta:D

PostitusPostitas heitja » 20 Jaan 2006, 20:58

et siis jah ei saand tänahommiku käima külma oli mingi 29 eila veel läks aga täna oli soss. aku on tühi kuna iga päev ainult mõne kilomeetrised sõidud :shock: nii et sai siis täna akut laadida töö juures ja ei tea kas omme saab auto käima või ei...
heitja
 


PostitusPostitas Velbu » 20 Jaan 2006, 21:43

Õnneks uus aku vahel. Nii et kannatab käiata. Kuigi tõsiseid probleeme veel pole olnud. (sülitan 3x üle vasaku õla)
Aga kesklukuga saab küll nalja ja üleüldse ei taha lukud õieti toimida. Sai ka kõrvalistuja uksest sisse-välja pugeda. :?
Õli muidugi paks kui puder.
Ja amordid :) Sõida nagu puuvankriga.
Aga nagu kuulda on paugutab veel külma juurde.
Ne dai bohh mootor lõhki külmub :(
Velbu
 


PostitusPostitas arvutihdd » 20 Jaan 2006, 22:10

Mootor endiselt suht koht paugu pill :)

Aga krt see kast nagu betooni täis ja sõida nagu jääkuubikuga, soendus andis otsad :D
heh sai täna kogemata klaasipesu kangi vastu minna(sees -21 vedelik) bljaad kus pildus kiselli välja :D
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas alliance » 21 Jaan 2006, 00:52

ma yleeile märkasin ka õlilõiku enda auto all.selline 4-5cm laiune.a ei osanud midagi arvata.
aku siiani näkku pand.suht vana ka juba.laadisin yks päev garaazis ära,ja järgmine hommik töölt ära tulles oli vaikus...krokodillid aitasid.
laadsin uuesti...jälle töölt tulles pea sama nali.õnneks käivitus.
samas terve tartu linn oli pe... läinud autosid täis.ja igast klassist ja vanusest.endal yx tag amort enamvähem kutu.tõesti nagu tangiga sõida.
praegu hoian garaazis.muidu on nii nagu eelmise aasta hullu külmaga ,kui võtme keeramisele järgnes vaikus.ka peale aku uuesti laadimist :lol:
alliance
 


PostitusPostitas Lennu » 21 Jaan 2006, 01:31

eks minulgi ole ees uue aku ostmine.lolli peaga ja isiklikust laiskusest lasin suvel aku peaaegu kuivaks.kui jaole sain pidin pea 2 liitrit destilleeritud vett sisse kallama.kes vähegi keemiat ja füüsikat jagab, see teab mis seal toimuda võis....häbi mulle.
Lennu
 


Järgmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline