mazda 626 GE kerele valgeid kellasid

Välimusega seotud probleemid

mazda 626 GE kerele valgeid kellasid

PostitusPostitas mazda95 » 01 Veebr 2006, 21:33

ma siin vaatasin ühe meie liikme autot ja tuli hull isu valgete kellade järgi.. Tean et Xenon-eesti lehel on olemas.. aga kas kusagil veel? äkki teab kust saada prinditavaid? kui pole siis pean ise töö ette võtma..
Tänud!
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 02 Veebr 2006, 09:16

Uuri kasutaja everti käest kontakt selliste Pilt kohta, need konkreetselt GE omad, aga ise tahan selliseid oma GD sisse saada :wink:
Anonymous
 


Re: mazda 626 GE kerele valgeid kellasid

PostitusPostitas lines » 02 Veebr 2006, 14:07

mazda95 kirjutas:ma siin vaatasin ühe meie liikme autot ja tuli hull isu valgete kellade järgi.. Tean et Xenon-eesti lehel on olemas.. aga kas kusagil veel? äkki teab kust saada prinditavaid? kui pole siis pean ise töö ette võtma..
Tänud!


oot oot sinu postitusest võib välja lugeda et ei müügi maazat maha? Igatahes edumeelne otsus :)
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 08 Veebr 2006, 15:48

Need, mis MazdaGTI pildil, ongi Xenoni pakutavad. Nemad arvatavasti saavad neid eBayst tellides. Teine variant on luua sidemeid www.mazda626.net või www.mx6.com (seal on foorumiliige "Panther37", kes teeb tellimise peale helendavaid jms kellasid) kaudu.
Kui Xenon Eesti poolt vägistatud saada ei taha, väljamaalastega tegeleda ei viitsi või pole helendavad kellad lihtsalt olulised, siis prinditavate suhtes tasub ehk kontakteeruda meie foorumi liikmetega insane või MoGul.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas mazda95 » 08 Veebr 2006, 16:10

tänud abi eest aga ma sain juba hakkama.. choise aitas mind prinditavate osas.. aga no oleks teadnud kuidas ta neid sai siis oleks ka ise hakkama saanud :D
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas choise » 08 Veebr 2006, 22:11

mazda95 kirjutas:tänud abi eest aga ma sain juba hakkama.. choise aitas mind prinditavate osas.. aga no oleks teadnud kuidas ta neid sai siis oleks ka ise hakkama saanud :D

Need mis sa minult said on originaal kellad sisse scännitud!!!
choise
 


PostitusPostitas mazda95 » 08 Veebr 2006, 23:28

choise kirjutas:
mazda95 kirjutas:tänud abi eest aga ma sain juba hakkama.. choise aitas mind prinditavate osas.. aga no oleks teadnud kuidas ta neid sai siis oleks ka ise hakkama saanud :D

Need mis sa minult said on originaal kellad sisse scännitud!!!

tean, seda ma mõtlesingi, et oleks hakkama saanud.. paigaldamine muidugi oli omaette maailm.. suht keeruline kujunes välja
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 09 Okt 2006, 22:58

Oot aga visake siia miski leht yles kus prinditavad mazda 626 98a kellad on :) Ilgelt tahaks saada :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 10 Okt 2006, 07:18

Otsi. See teema on siit läbi käinud. Vihjeks: teema välimus.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas ikebana » 03 Mär 2007, 21:56

tere kõigile.
kasutaja Mazda 95 äkki päneksid mõned pildid nenedest uutest kelladest siis ülesse.tahaks väga näha millised nad välja näevad.
Ette tänades!
ikebana
 


PostitusPostitas mazda95 » 03 Mär 2007, 23:15

ikebana kirjutas:tere kõigile.
kasutaja Mazda 95 äkki päneksid mõned pildid nenedest uutest kelladest siis ülesse.tahaks väga näha millised nad välja näevad.
Ette tänades!


pilt oli selline.. mul jäi paraku asi katki kuna lõhkusin kogematta ühe seieri ära selle töö käigus- pidin panema uue spidoka ja siis ei viitsind enam jännata. Aga no niikaua kuni valged kellad peal olid, paistsid nad üliilusad välja. siin üks hädine pilt:
Pilt
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas ikebana » 04 Mär 2007, 21:43

aga ega sul põlevates kelladest plilte ei ole?
ikebana
 


PostitusPostitas mazda95 » 04 Mär 2007, 21:55

ikebana kirjutas:aga ega sul põlevates kelladest plilte ei ole?


nope, räägi parem mis pilt sul profiilis on? Ega see ometi sinu auto pole- MAZDA 626 MODERNA
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas ikebana » 04 Mär 2007, 22:04

veel pole, aga plaanis enda oma samasuguseks teha.
ikebana
 


PostitusPostitas mazda95 » 04 Mär 2007, 22:05

ikebana kirjutas:veel pole, aga plaanis enda oma samasuguseks teha.


selge jääme ootama 8) ja üks asi veel, kahjuks pead avatari muutma, sest pole lubatud kasutada võõra auto pilte- see on kord paraku
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas ikebana » 04 Mär 2007, 22:22

S O R R Y ! ! !
JÄI SEE ASI VIST KAHE SILMA VAHELE.
ÄKKI IKKA ANNATE ANDEKS.
ikebana
 


PostitusPostitas mazda95 » 04 Mär 2007, 22:55

ikebana kirjutas:S O R R Y ! ! !
JÄI SEE ASI VIST KAHE SILMA VAHELE.
ÄKKI IKKA ANNATE ANDEKS.


ikka ikka :D Kahjuks mul valgustusest pilte pole kuna kõik jäi pooleli, tänu katki läinud spidokale. Skännitud kellade faili saad kasutaja choise käest kui hästi räägid :wink:
kas mu auto teemas valgusega pilte polnud??
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas mazda95 » 04 Mär 2007, 23:08

kle ma midagi ikka leidsin... valgusega oli ka igast jama, sest ei paistnud paberist läbi.. nüüd on muidugi müügil juba tavaliste pirnide asemel led valgustusega pirne ( 100,-eek 2tk pakis). Ma usun, et nendega on valgus parem ja ilusam kindlasti. Ja värvi valik on ka laiem nendel ledidel- kui ikka paned sinised ledid siis jääb ka sinine. Siis kui endal panin valgust, tahtsin algul sinist valgustust- see jäi ära kuna sinisted pirnid sisse pannes muutus valgus roheliseks tagasi (originaal). Kõige ilusam ja effektsem jäi punaste pirnidega (ka siis jäi ilus kui polnud valgeid kellasid vaid oli originaal).
Pilt
mazdaklubist audiklubisse ja audiklubist bemmiklubisse :D
Kasutaja avatar
mazda95
 
Postitusi: 319
Liitunud: 09 Nov 2005, 13:17
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas ikebana » 04 Mär 2007, 23:12

tänud infi eest, panen tarkuse kõrva taha :)
ikebana
 


PostitusPostitas doze » 04 Mär 2007, 23:48

Endal kõige parem tulemus olnud ikka siniste ledidega. Siis toon mis läbi kumab ikka sinine mitte rohekas. Pirnide ülevõõpamine mingi sinise värviga eriti tulemust ei anna. Ledide kumer lääts tuleks siledaks lihvida või viitsimise korral nõgusaks puurida, siis on valguse kiirgusnurk suurem. Võib ka poest kalli raha eest valmis pirnid õigete pesadega osta aga endale nikerdasin ise need :)
doze
 


PostitusPostitas doze » 04 Mär 2007, 23:50

Ja kui kellegil GF'ile taustasid pakkuda, siis andke aga märku :)
doze
 



Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist