HOIATUS! 014 MKH - Mazda 6, 2007a

Autodega seotud kuulutused postitada siia

HOIATUS! 014 MKH - Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 09 Aug 2011, 10:19

Tere,

Vaikselt vaatan siin uut autot. Käisime vaatamas seda Mazda 6´te: http://www.auto24.ee/used/836227 . Ilus sile auto ja väikse läbisõiduga. Omaniku väitel pole auto teinud mitte ühtegi avariid. Otsustasin seda "ausat" juttu kontrollida ja palusin saata auto andmed. Mees lubas et kohe, kohe saadab aga ei miskit, peale pikka meeldetuletamist siiski saatis andmed.

Autol päris kirev ajalugu ja jutt et pole tehtud ühtegi avariid on sulaselge VALE!


Vin:jmzgy19f771464625 Reg nr;014mkh

Leidsin ka autost fotod avariijärgselt: http://www.weby.ee/auction_items/5214

LKF lehel leidsin sellise info:

Sõiduk
MAZDA 6 (2007)

Koht Aeg Roll Kannatanu sõidukikahju summa Õnnetuse vastaspool
Eesti Tallinn 13.02.2010 Kannatanu 13101.89 EUR TOYOTA AVENSIS 1.6 1999
Eesti Harjumaa 09.02.2010 Põhjustaja 458.63 EUR HONDA JAZZ 2007
Eesti Tallinn 18.01.2010 Kannatanu 2556.47 EUR SCANIA P113MV 4X2L
Sõiduk on osalenud liiklusõnnetuses 13.02.2010 ja liikluskindlustuse kahju hüvitamisel on otsustatud seda sõidukit mitte taastada.

Ark näitas veel lisaks:
014MKH
Mark: MAZDA
Mudel: 6
Esmane registreerimine: 28.08.2007

Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 06.2011). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus.

Lines
Viimati muutis lines, 09 Aug 2011, 18:38, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Vanapeer » 09 Aug 2011, 13:18

ouch.
paistab, et kas auto oksjonilt ostnu on osavalt auto ära müünud oma kaelast või on tegu sellesamaga, kes üritab nüüd ära vingerdada, et saast oma kukilt ära läheks.. vaadates oksjoni pilte, siis pole ühtegi tervet kohta :D
lisaks on padjad välja löönud, teab, kas on ikka originaalseks taastatud.. igatahes see auto on juba pehme.
Vanapeer
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas riisiveski » 09 Aug 2011, 16:59

Hea töö, Lines.

Minu arvates ei pea selline auto kindlasti pehme olema, sest vaadates oksjonipilte, siis keredetailid, mis kannatada on saanud, on kas taastatavad või suhteliselt lihtsasti vahetatavad. Pigem võib tekitada küsimusi just tehniline pool - turvapadjad, roolivõimendi, konditsioneeri pump, radiaatorid, ABS, tuleregulaator, -pesur jne.

Lõppkokkuvõttes taandub küsimus suhtlemisele - kui müüja ei varjaks, et auto on avarii läbi elanud, siis ei oleks kellelgi mingit probleemi. Kui ostjale antaks kauba kohta kogu teda huvitav ja vajaminev info, siis ei oleks ilmselt selliseid teemasid.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Vanapeer » 09 Aug 2011, 18:02

ei oleks teemasid, aga ei oleks ka müügitulemusi :P

samas jällegi, kui käia nüüd selle sama autoga Inchcape's ja seal vaadatakse üle ja tehakse " :thumbup: ", siis ma ei näe probleemi. Kuigi pildi pealt paistab kaasreisija uks veidi teist tooni.. samas kõik muu justkui jookseb paika..
Aga noh, oma auto pealt näen - 3 aastat ja kõik vanad avariijäljed löövad kenasti välja - olgu selleks siis värvitöö, plekitöö või montaaži viga.. Ja minu masinale sõideti kõigest külge..
Kindlasti peaks põhja alla ka piiluma, sest see varuratta koht on üsna pehme ja ka kardaanitunnelisse tuleb õõõõõõõige kergelt volt sisse, kui tagant lops tuleb. Oksjoni piltidelt on näha, et keegi on tagant peale sõitnud. Kui kere tunnistatakse heaks, sillajooks õigeks, elektroonikavead 0'ks, siis ehk tasuks mõningase tingimise järel panna omanik oma hinna üle uuesti mõtlema.. Aga ilmselt on mõistlikum siis osta juba esindusest garantiiga auto. Samas hinnas leiab suht palju tegelikult, kui otsida.

Lines'ele muidugi applause, et viitsis teema valmis klopsida. eks nüüd peaks otsingumootorid ka selle välja näitama. :thumbup:
Vanapeer
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 09 Aug 2011, 18:33

Müügikuulutuse pildid on ka tehtud just nii, et numbrit ei oleks naha. Igaljuhul minul kadus selle auto vastu igasugune huvi.

Nõme, et Eestis ei ole keelatud auto ülesehitus peale suurt avariid (mahakandmist). Muidu tahame küll Euroopa moodi olla...

Muide peale avariid on auto sõitnud vaid 4000 km. Ehk tehtigi vaid müügiks korda ja loomulikult kokkuhoidlikult.

Lines
Viimati muutis lines, 09 Aug 2011, 18:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas tomkulibin » 09 Aug 2011, 18:35

Vanapeer kirjutas:.. Aga ilmselt on mõistlikum siis osta juba esindusest garantiiga auto...

Minu "valge laev" on kah esindusest komisjoni poolelt soetatud. Kinnitati, et miskeid selliseid vigu ei tohiks olla, mis esindusele negatiivset mainet tekitaks. Proovisõidul sai tuvastatud, et esipiduri kettad on kõveraks aetud(nn jahutuse ribistik läbi roostetanud, ketta paksus kaugelt üle lubatud kulumise normi). Ilmselt selline "pisiasi" pole määrav esinduse maine rikkumiseks :evil:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Vanapeer » 09 Aug 2011, 20:03

aga Tom, ma imestan, et sa ei tea sõna "komisjon" tähendust.. See sõna endas sisaldabki, et müüki võetud autot ei kontrollita ning müüakse omaniku poolt esinduse rasvase vaheltkasu vahendusel. Kui oleks seal olnud "vahetusauto", siis oleks see olnud tõesti 100% kontrollitud. Aga vb kui sina ta omal ajal soetasid, siis ehk ei tehtud veel sellist vahet.. Vähemalt oma teadliku elu jooksul pole ma kuskilt muud kuulnud.. et kui on Komisjonimüük, siis ost omal riisikol, kui vahetusauto, siis tasub uurimist.. Aga võib tõesti juhtuda ka "komisjoni", kus omanik on mõni esinduse müügimees või esindus juriidilise isikuna ise. Amservis tehti küllalt nii, et vahetusena sisse tulnud auto ostis müügimees ära, sõitis natuke ja pani eraisikuna esinduse kaudu müüki ja auto läks nagu soe sai... Nii tehakse paraku.. Nojah, küllgi sinu auto omanik on sulle ju teada. :)
Autoplatsid reeglina "komisjoni" müüvadki, sest nad teavad, mis saasta nad on kokku tassinud ja sellega pühitakse vastutus justkui õlalt.. Vähemalt paar autoaeda siin Tartus siiski seisavad oma nime taga ja toovad tõesti kontrollitud taustaga autosid - üks neist Tauf-Auto ja teine on Tehase Auto, ülejäänud ei vaevu isegi proovisõiduks teist akut tooma.. Tahad sõita, pane oma aku ja too oma bensiin.. :clap: :clap:
Vanapeer
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 09 Aug 2011, 20:15

Helistas mulle üks ärritunud meesterahvas (Selle masina müüa). Küsis kas mina olen kursis miks on tema auto kuulutust täna vaadatud 300 korda? Vastasin et panin leitud info tõesti Mazdaklubisse ja Auto24 foorumisse. Siis tuli jutt et tema ei teadnud et auto avariiline olnud jne. Tuletasin siis meelde et Üv kohta ka valetas (kuulutuses et kehtiv üv kuni 2013a) Sellepeale vastas et vahet pole ja ta võib Üv igal ajal ära teha.

Ühesõnaga süüdistab mind et nüüd minu pärast ei saa ta oma autot kunagi müüdud. Lubas uurida kas saab ta mind kuidagi karistada...
Jutu point oli temal see et kui mina need asjad avastasin siis oleks pidanud jätma auto lihtsalt ostmata aga mitte ei oleks tohtinud asja (ajalugu) avalikuks teha.
Samas ütlesin talle et mina pole kuhugi kirjutanud et ärge seda autot ju ostke!



Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas eksole » 09 Aug 2011, 20:33

hmm...aga teema püstitamise eest... mnjaa...tegelt võiks ju igale isasele kohe väänata 25+5 vägistamise eest....riistad on ju olemas
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 348
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas skyline » 09 Aug 2011, 22:14

Aga las sõidabki siis selle raipega ta nüüd elu lõpuni.
Sina tõid lihtsalt faktid päevavalgusele ning pole teda alusetult laimanud, seega pole tal midagi teha.
Järgmine samm vaid mida selline pettur ette võtta võib on vaid registrimärgi vahetus, aga no VIN jääb ikka alles. Aga eks igale asjale on olemas ostja, eks millalgi keegi ikka selle ostab ja siis hakkab siin foorumis peagi kurtma, et miks tema auto roostetab ja laguneb....

Tegelikult üsna tuttav lugu ka endale, mitmel korral on väidetavalt avariivabad autod VIN koodi järgi kontrollides osalenud 3-5 avariis, eriti kipub see nii olema eluaeg Tallinnas veetnud autode puhul. Viimased paar aastat ei lähe ma enne autot vaatamagi kui VIN põhjal väike päring ära tehtud.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Vanapeer » 09 Aug 2011, 23:24

tegelikult ei ole tegu üldse laimuga ja pigem on omanik võltsija, sest Kindlustuse poolt maha kantud autod enam ei tohiks ringlusse sattuda.. Selle vastu võitleb ka MNT nüüd päris usinasti, et korra juba maha kantud autot enam nii lihtsalt tagasi arvele ei saa ja siis juhtubki nii, et romusõiduk lüüakse siin üles, viiakse Leetu või Poola.. Seal võetakse arvele, sõidetakse päevakese, tehakse transiitnumbrid, Eestis on ette näidata välisriigi paberid ja lähebki asi jälle nullist peale. Vähemalt nii olevat see skeem siiani toiminud, kuskil Postimehes või Ekspressis oli ka sellest lähiajaloos juttu...

Sarnane keiss oli aastaid tagasi, kui sõbranna müüs oma CRV maha, 30 000km sõitnud, üks hooldus oli vahelt ära ja seda ostjale ka mainiti, et 20 000 hoole on tegemata jäänud. Oli seal siis midagi lekkima hakanud.. Ostja hakkas müüjaga protsessima, ometi vea kõrvaldamine läks garantii alla, nagu ekspertiisis selgus.. aga ikka nõuti igasugu kulude katmist jne.. Ometi saadi auto ligi 100 000kr odavamalt kui turu keskmine oli, sest sõbrannal oli ikka väga tõsine häda käes.. Lõppes siis asi sellega, et uus omanik regas auto ümber, võttis uue numbri ja pani esindusse auto müüki. Minul paluti ka siis justkui potentsiaalset ostjat mängida, käisin ka targa näoga ringi, pärast küsisin veel VIN koodi ka igaks juhuks ja sai siis müügimehega juttu tehtud, et selle autoga on selline lugu.. Tema muidugi vastu raiuma, näitasin talle siis pabereid, mis mulle usaldati ja jäädi neid põrnitsema.. Kribasin selle jutu ka hondameestele lugemiseks.. Ei läinud paari tundigi mööda, kui tulivihane omanik helistas ja hakkas ähvardama jne.. Alguses oli hämming, sest teati vaid minu nime, kuid interneedus on imeline.. Ma kaudselt teda teadsin isegi nime järgi, oli sama mees, kelle bemmi ma kunagi oma 323F'ga ära kribisin.. Ja siis jutu sees mainisin ka, et ootan siiani uut jopet, mis ta aastaid tagasi mul ära lõhkus.. Siis tõmbas tagasi. Ja ütlesin ka, et Eesti seadus EI KEELA kuskiltotsast infot jagamast, et nüüd on ka isikukood täiesti avalik info ja minu arust on teistel õigus teada, mida nad osta kavatsevad. Mitte, et midagi halvasti oleks olnud, oh ei, lihtsalt taheti vaheltkasu teenida selle arvelt, et see tihend vahetati tasuta, lisaks nõuti advokaadi kaudu veel valuraha ulmesummana,kuigi ometi ise nad veendusid auto korrasolekus ja said veel 100k raha alet kah, kuna ladusid summa kohe peopeale...

Et jah, Lines, sa vaata ette.. Slaavi veri on keevaline :D
Vanapeer
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas skyline » 10 Aug 2011, 08:45

Vanapeer kirjutas:Selle vastu võitleb ka MNT nüüd päris usinasti, et korra juba maha kantud autot enam nii lihtsalt tagasi arvele ei saa ja siis juhtubki nii, et romusõiduk lüüakse siin üles, viiakse Leetu või Poola.. Seal võetakse arvele, sõidetakse päevakese, tehakse transiitnumbrid, Eestis on ette näidata välisriigi paberid ja lähebki asi jälle nullist peale. Vähemalt nii olevat see skeem siiani toiminud, kuskil Postimehes või Ekspressis oli ka sellest lähiajaloos juttu...

Täpsustaks, et peale sellist avariid ei kanta autot maha vaid andmebaasi ilmub märge, et kindlustus on auto taastamiskõlbmatuks kuulutanud, auto jääb arvele edasi. Lihtsalt nüüd vist tahetakse, et sellise märkega auto ülevaatus kaotab kehtivuse ning auto käiks peale taastamist kohe ülevaatusel ära. Aga ülevaatust on tänases Eestis võimalik üsna lihtsalt teha. Kui sillad ikka ei kolise ja heitgaasid korras, siis ega ülevaatust ei huvita kas turvapadjad on puudu(kui pirnid pimedaks teha) või auto enam tee peale otse ei jookse.

Ja see taastamiskõlbmatuks kuulutamine ei ole tegelikult paljudel juhtudel mingi näitaja. Ca 10 aastat vanadest autodest kuulutatakse peale avariid valdav enamus taastamiskõlbmatuks, kuigi auto tegelikud vigastused on marginaalsed, lihtsalt kindlustusega lepingulistes suhetes olevad keretöökojad küsivad ulmelisi hindu. Väljaspool kindlustuse hinnakirja autot taastades saadakse kordi odavamalt samaväärne tulemus.
Vaadake ise kasvõi gefi. ee või seda weby.ee lehte, paljude vanemate autode vigastused on tegelikult väikesed.
Ostsin ka ise 2007a kindlustuse oksjonilt taastamiskõlbmatuks kuulutatuna ühe auto. Auto oli aastast 1997 tollase turuväärtusega ca 12 tuh eek. Kindlustuse remondikalkulatsioon oli 26 tuh eek ja nii ta taastamiskõlbmatuks kuulutatigi.
Tegu oli kerge tagaosa avariiga autoga, mille taastamistööd seisnesid minu jaoks 1500 eek maksnud tagaosa kerevenituse tellimisega ning 50 eek eest aurosool parandusvärvi ostmisega, et ühes kohas veidi voltinud plekil teha värviparandusi.
Auto on pealse seda kolmel korral läbinud puhtalt esimese korraga tehnoülevaatuse. Kui vaja võin auto algsete vigastuste illustreerimiseks siia ka paar pilti lisada, et näidata kui kergelt auto taastamiskõlbmatuks võidakse tunnistada.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 10 Aug 2011, 10:25

Auto24 foorumist on teema kustutatud, mulle tuli järgmine teade:


Tere!

Olete sisestanud auto24.ee foorumisse teema "Hoiatus! 014MKH Mazda 6,
2007a", mille kohta laekus meile kaebus. Eemaldame teema, kuna
seadusandlusest ja tehtud kohtulahenditest tulenevalt ei soovi me
foorumis kuvada teemasid, kus keegi süüdistab kedagi milleski, kuid
konkreetseid tõendeid selleks ei ole võimalik esitada.

--
Lugupidamisega


Mina küll ei leia, et konkreetsed tõendid puudusid. Loodan, et siia see teema püsima jääb! Muidu järgmine kuu auto taas "puhta lehena" müügis. Tundub et vale info jagajatel jääb tihti õigust ülegi... KURB.

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Ch » 10 Aug 2011, 10:35

Kusjuures keegi Toomas vastas mu meilile eile kelmika küsimusega, et kus võtate, et auto avariiline on olnud? :shh:
Ei leia auto24 teemat enam, ära kustutatud?
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas eksole » 10 Aug 2011, 10:57

siit moraal...parafraseerides piiblit - pättide ja parasiitide päralt on paradiis
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 348
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas edvin0212 » 10 Aug 2011, 11:15

See omanik võib pikalt ka minna ju. Kui mäletad mis lugu mul hiljuti selle teise Mazda soetamisega oli, mis oli Tartus ja läbi roostetanud. Sõber mõtles, et helistab ka üle, et mis autoga on ja kuidas on. Jutt oli taas mega ilus. Veljed ja asjad kõik alles( mulle öeldi, et emexis ). Selliseid autosid ongi vaja avalikusele tuua, et pärast keegi samasse s*tta olukorda ei astuks.

Minu poolt ka ainult kiidusõnad Lines. Hästi uuritud, leitud ja avalikusele toodud ;)
http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic11986.html
Kasutaja avatar
edvin0212
 
Postitusi: 899
Liitunud: 22 Nov 2009, 23:14
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas skyline » 10 Aug 2011, 11:39

Ju auto24 vennad hakkasid kätt väristama kui kohtu või juristidega ähvardati. Kahju kui nii kergelt survele allutakse.
Kuna Lines esitas vaid registritest pärinevaid fakte ja internetiavarustes leiduvaid pilte... ehk puhtalt vaid tõestatud fakte auto kohta, siis sul pole küll mitte midagi karta.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Ch » 10 Aug 2011, 11:40

Noh nemad kustutavad, meie paneme tagasi :) Juba on uuesti kirjas PETISTE all :evil:
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Siim » 10 Aug 2011, 15:22

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Nüüd on pildimaterjal turvalises kohas salvestatud :P
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 10 Aug 2011, 17:03

Huvitav. Eile näitas (reg. numbriga) google ilusti nii Mazdaklubi teemat kui ka Auto24 teemat. Hetkel panen selle numbri googlesse siis ei löö enam mingit infot välja. Mis valemiga otsingumootorid on võimalik "pimedaks" teha?

Tundub et keegi üritab väga auto ajalugu varjata. Isegi Üv on täna tehtud...

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas KRANTS » 10 Aug 2011, 17:23

Lines, sa oled ikka veel elus? :roll: :mrgreen:

õnneks näeb reg nr järgi ka weby lehe tulemusi :thumbup:
Viimati muutis KRANTS, 10 Aug 2011, 17:25, muudetud 1 kord kokku.
KRANTS
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas Margit » 10 Aug 2011, 17:24

lines kirjutas:Huvitav. Eile näitas (reg. numbriga) google ilusti nii Mazdaklubi teemat kui ka Auto24 teemat. Hetkel panen selle numbri googlesse siis ei löö enam mingit infot välja. Mis valemiga otsingumootorid on võimalik "pimedaks" teha?

Tundub et keegi üritab väga auto ajalugu varjata. Isegi Üv on täna tehtud...

Lines

Mina lõin vin koodi otsingusse ja tuleb välja küll klubiteema :clap:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas KRANTS » 10 Aug 2011, 17:26

numbri järgi tuleb ka
KRANTS
 


Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas tomkulibin » 10 Aug 2011, 17:49

Alus: https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INF ... PKT.avarii
LKF Sõiduki liikluskahjude kontroll ENG EST Home

Teabe saamiseks sõiduki osalemise kohta liiklusõnnetuses sisesta sõiduki tehasetähis.


Tehasetähis JMZGY19F771464625 (17 tähte/numbrit)

Sõiduk
MAZDA 6 (2007)

Koht Aeg Roll Kannatanu sõidukikahju summa Õnnetuse vastaspool
Eesti Tallinn 13.02.2010 Kannatanu 13101.89 EUR TOYOTA AVENSIS 1.6 1999
Eesti Harjumaa 09.02.2010 Põhjustaja 458.63 EUR HONDA JAZZ 2007
Eesti Tallinn 18.01.2010 Kannatanu 2556.47 EUR SCANIA P113MV 4X2L 320 1995
Sõiduk on osalenud liiklusõnnetuses 13.02.2010 ja liikluskindlustuse kahju hüvitamisel on otsustatud seda sõidukit mitte taastada.
Loe lisaks

Teadmiseks
Käesolevas avaldatavad andmed on informatiivse iseloomuga ega ole mõeldud kasutamiseks muuks otstarbeks. Eesti Liikluskindlustuse Fond ei vastuta andmete õigsuse, kasutuskõlblikkuse ega nende avaldamisel tekkivate vigade eest. Samuti ei vastuta Eesti Liikluskindlustuse Fond nende andmete alusel vastu võetud otsuste ja tehtud tehingute tagajärgede eest.




Eesti Liikluskindlustuse Fond

+
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INF ... ?plang=EST
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Hoiatus! 014MKH Mazda 6, 2007a

PostitusPostitas lines » 10 Aug 2011, 17:50

KRANTS kirjutas:numbri järgi tuleb ka


Huvitav et tööjuures ei näita mul google otsinguga seda teemat aga kodu arvutis on küll kõik nähtav :thumbup:

KRANTS kirjutas:Lines, sa oled ikka veel elus? :roll: :mrgreen:


Hetkel olen elus. Ja kui surengi siis tean et olen ühe valeliku kodaniku paljastanud, ehk pääsen selle eest isegi taevasse :angel: :angel: :angel:

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist