HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

Autodega seotud kuulutused postitada siia

HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas nomore » 23 Apr 2017, 20:31

Hei,
müüsin nädalapäevade eest oma Mazda 626 722THR (VIN JMZGE14J201450110) maha 300 eukiga, kuna vigu on tal rohkem kui sõrmedel saab kokku lugeda. Agarad ärikad on "endale sõitmiseks" ostetud pilli kopsaka juurdehindlusega müüki lükanud ja kõik vead "ära parandanud". TÜV ei läbi see masin praegu iialgi.

Minu kuulutus koos vigade nimekirjaga: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=8429
topic22237.html
topic22237.html

Nõnda läheb siis, kui aus oled ja kõik vead üles loed.
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas 624AUH » 24 Apr 2017, 22:53

Tere
Kus sa tead et ostja kuldsete kätega remondimees ei ole ja loetletud pisivead koos väikse värviparandusega ära on teinud.
Polnud ju väga hullusid vigu su autol.Paari päeva töö .Või käisid vaatamas ja auto täpselt endine .
Ma kaks mazda ronti sõitvateks autodeks teinud ei midagi hullu .Müünud siis foorumi liikmele odavamalt ei peaks kaeblema pärast.
3x626 GE 1.8
Kasutaja avatar
624AUH
 
Postitusi: 357
Liitunud: 12 Apr 2013, 17:07
Asukoht: Saue vald Vatsla küla

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas esmo » 24 Apr 2017, 23:21

Remontisid auto läbisõidu kah 21000km vähemaks.:-)
Kasutaja avatar
esmo
 
Postitusi: 138
Liitunud: 28 Juul 2008, 18:03
Asukoht: Rootsi & Hiiumaa

2007 Mazda 5

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas nomore » 25 Apr 2017, 02:30

No kui kõik vead on parandatud, siis muidugi on timmis, aga äkki ostja tahab veenduda, kas tõesti kuldsete kätega remondimees ostis mitmesaja euri eest uue roolilati, tegeles vigadega, mis ilmutavad end ainult miinuskraadidega ja sõitis veel vahepeal 21kkm tagurpidi, et auto paremasse korda saada [ja pärast kõike seda vajalikku remonti ei viitsinud ise puhtlaiskusest ülevaatust autole teha]. Mõte on ju ilus, aga reaalsuses me kõik teame, kuidas selline "remont" käib. Ma ei taha soppa loopida ja mul pole kahju, kui keegi sealt vahelt teenib midagi, aga näkku valetamine ("ostan selleks, et ise sõita") ja vigade varjamine räägivad enda eest.
Miks auto foorumlase kätte ei läinud, on teine teema, mida võib Fredo ise avada, kui soovib. See oligi mu esimene soov, aga ei tulnud plaanid õigesti välja.
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas Mel » 25 Apr 2017, 18:34

Hmm huvitav kas see teema lukustada või kustutada? Äkki tuleks siia veel lisa sarnase sisuga et foorumlasele ei müü kuna liiga odav vms.ja siis korraliku ilma kodanikuna hoiataks jne ilus jutt lisaks. Huvitav veel et tegemist ju ausa ja seaduse kuuleka tegelasega vist suur enamus maailma kodanikest ongi ausad :thumbup:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3639
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas Kustav » 26 Apr 2017, 07:45

Tere!

Oleksin peaaegu selle auto ostnud, kuna tundus sile ja korralik piltide järgi, aga nr tundus kuidagi liiga tuttav ja ennem kui vaatama jõudsin siis suutsin pildi kokku panna. Muidugi äärmiselt ebaviisakas kasutajast nomore, kuna tegin pakkumise ja isegi vastust ei tulnud, oleksin nõus olnud ka rohkemaga, kõik kokkuleppimise küsimus auto hinnas aga lihtsalt ignoda, kummaline suhtumine kui auto müük käsil.

Aga antud teema kuulutuse kohta, helistasin siis ütles et kõik ilus ja ainult käsipiduri tross katki, noh pole hullu. Siis kui asjad kokku viisin siis saatsin küsimaks et kas kõik vanad vead on korda tehtud ja vastus " Ikka on saanud värskenduse jah. 20 a. vana mazda ikkagi. Põhi on korras", siis küsisin kuidas muude hädadega viidates siinsele müügikuulutusele ja vastuseks " Sarniir teeb ysna ektreemsetes oludes häält ehk siis lihtsalt normaalse teepeal pole midagi arusaada. Roolilati leke tundub olevat nii minimaalne, et mingeid sümptomeid sellel küll pole. Käsipiduritross on katki, seda juba ütlesin sulle. Rohkem vigu pole. Minu jaoks väga tühised pisivead, usun et ka sinu" . Siis ütlesin huvi kahjuks puudub, no esiteks juba esialgne valetamine jne. Siis vastuseks tuli lihtsalt " Silm oli nii udune, et varem aru ei saanud" ja sellega meie meili vestlus lõppes.

Kustav.
Kasutaja avatar
Kustav
 
Postitusi: 34
Liitunud: 13 Mai 2008, 14:56
Asukoht: Tallinn

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Aug 2017, 07:57

Teema pealkirja järgi olid isegi ju kasutatud vigadega liikuri müüja :wave:
Ehk kodanik ostiski endale ja tegi miskit paremaks ja siis leidis huvitavama liikuri ja antud liikur sattuski müüki. Pole ka välistatud, et soetatud liikuri parendamine on ka inimese sissetuleku allikas. Ja edasimüük on asja loomulik käik.
Pealegi me kõik ostame asju endale, kuskilt maalt üritame neist lahti saada, mil viisil, see iseasi.
Igatahes kodanik nn edasimüüja polnud rahul ja otsustas minu kaudu asja ajada. Miks ei tahtnud ta seda ise otse ja avalikult teha, sellele küsimusele otsest vastust ei saanudki.
Edastan tema kirja:
Tere!

Rääkisime ka telefoni teel.

Kodanik *nomoe* kasuaja foorumis levitab minu kohta täielikku laimu, väga alusetut.
Pani üles teema post209119.html

Tema kirjeldus on täiesti vale ja ei pea paika.
Samuti pole tema ammu maha müüdud auto olukord üldse tema mure. Mis olukorras autoga mina sõidan või mitte.
Samuti on see täiesti ebaseaduslik levitada mingeid nimesi ja numbreid foorumis.

Leian sügavalt et minu kohta levitatav laim siit foorumist kustutataks!

Remontisin autot täpselt nii palju et saaks ülevaatuselt läbi, vahetasin roolilati otsa simmerid, bensupaagi, silla osasi palju, käsipiduri trossid, pidurisüsteemid jne, kere sai täieliku värskenduse ja ülevärvi.

Tänud mõistva suhtumise eest ja loodan et kustutate selle alusetu süüdistuste nii pea kui võimalik!

Ps ebaseaduslikuks info edastamiseks ei saa pidada avalikust ruumist (müügikuulutus)saadud infot.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

PostitusPostitas husta » 18 Nov 2017, 19:23

Nõme eestlase kadedus.... nagu ikka. Miks siis ise seda kohe kaalu peale ei viinud? Ikka selleks, et mingitki käivet saada, kasumist pole mõtet vist siin rääkida:) Müüsid ära sinu jaoks asi ju case closed..
iga järgmine kes ostma hakkab ise ju teab kas tahab sellist autot osta või mitte palju tal tehnilist taipu jne. Samuti on iga vana ja kasutatud auto ostmine ju suht ehku peale minek.. isegi vigu teinud mõne isendi ostmisel...
no ja need läbisõidud tule taevas appi, kas tõesti usutakse neid 200 tuhande 300 tuhande läbisõidu jutte?? hea kui leida 10 aastat vana auto millel reaalne läbisõit 300 tuh. mida siin rääkida veel 20-30 aasta vanandest autodest.
Lõpetuseks miks tulla välja jutuga, näed müüsin oma vana lagunenud emexi kandidaadi kellelegi maha ja nüüd ta müüb seda edasi JA PALJU kallimalt. Müüja määrab hinda, kuid mis on lõpptulemus??, kui tuleb ostja/huviline vaatab autot taob 30 min rehvi käed taskus ja siis arvab et auto on korras ja laob raha lagedale ja sõidab minema ning pärast kirub maa põhja no mida?? teine on tehnikast teadlik leiab ise vigu jne vaatab ahaa need ja need vead ei tasu ära ja läheb minema. Ärge olge nii kadedad iga üks elab ikka nii nagu oskab...
husta
 
Postitusi: 6
Liitunud: 23 Mär 2014, 22:17


Mine Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist