Ütle AITÄH!

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Ütle AITÄH!

PostitusPostitas Mario » 19 Apr 2024, 23:47

Alustame uut rubriiki, kuna vabatahtlikke pole. :P

Tahtsin öelda, et avastasin puht juhuslikult, et minu kasutaja on siin saanud täisealiseks (tegelikult küll kuu aega tagasi) aga kuna Läti vahet jooksmine segas elu ja töötegemist, siis läks see pisiasi meelest ja ütlen AITÄH, kõikide nende aastate eest, mis ma siin olnud/mitte olnud olen. Aitäh Ivarile, et on viitsinud seda serverit elus hoida.
On olnud tülisid, erimeelsusi, vabandan ka kõigi asjaosaliste ees. Osaliselt süü kogemuste puudumisel ja Itaalia verel. Alates 2010 olen mutreid keerutanud Topautos, mõningate vahepausidega isiklikus elus. On pere ja kodu ja muud mured ja kuna siia foorumisse sattusin ma kõige esimesena, siis Summercampid 2007 ja 2008 jäävad hästi meelde (ka Google abiga) ning osade liikmete lapsedki on juba suured, kes 2007 Tartus veel mähkudesse pissisid. :D

Olen viimased 7a ka aktiivselt iga Motoshow osalenud oma tööandja boksis ja ootan ka jätkuvalt külla, eks äratundmisega võib raskusi olla, habe on vahepeal meetriseks kasvanud aga proovisõiduautode alas olen olemas. :D

No igatahes, vahvad 18 pöörast aastat. proovin ka oma tegemistest mingi teema luua, nagu Mel, muidu tal igav oma pahtlitolmu postitada, ma pistan mõned pihustid ja elektronid sekka.
Mazda peale vist veel lähiajal ei joppa, oma maja auto on soodsam pidada ja mida sellest kõverast Hondast ikka jutustada, enne vaja üks 300C ära müüa... :mrgreen:
Igatahes, kes tunneb, et on Tartusse sattunud ja hädas, siis profiilis olev telefoninumber on kehtiv. Aitan, kui saan/oskan.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron