Kellel on Mazda 6 MPS?

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Kellel on Mazda 6 MPS?

PostitusPostitas revo5 » 01 Jaan 2008, 19:43

kellel on andke teada... :)
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 12:33

polegi vist kellelgi...
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas art » 04 Jaan 2008, 12:36

Ega pole kuulnud küll siin kedagi.
Kuidas muidu see mps tundub ka?Tõmmet on? :lol: :lol: :lol: :lol:
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 12:50

kle täitsa hea on jah ja selle jutu minna küll kummutaks et see 4 vedu tal jama oleks :o pole kordagi aru saanud et tegemist oleks esiveolisega :evil: aga pühib küll kui vajutada :roll:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 04 Jaan 2008, 12:56

revo5 kirjutas:kle täitsa hea on jah ja selle jutu minna küll kummutaks et see 4 vedu tal jama oleks :o pole kordagi aru saanud et tegemist oleks esiveolisega :evil: aga pühib küll kui vajutada :roll:


Kas sul on samavärvi see isend w, nagu avataris?
Üks mps pani minuga joonele Merepuiesteel eile, mul hakkas paha, jäin nii haledalt maha :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 12:58

tahtsin just uurida kes see oli eile mere pst :lol: ja proovisin siis et kas ikka saan jagu :wink:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 04 Jaan 2008, 12:58

revo5 kirjutas:tahtsin just uurida kes see oli eile mere pst :lol: ja proovisin siis et kas ikka saan jagu :wink:


Mina olin, aga ma tegelt ei üritanudki :lol:
naudi sõitu, tahaks ka :cry:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 13:00

sain alles eelmine reede, nüüd proovin mis masin ka teeb :wink: täitsa nobe on :twisted:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 04 Jaan 2008, 13:02

revo5 kirjutas:sain alles eelmine reede, nüüd proovin mis masin ka teeb :wink: täitsa nobe on :twisted:


Pühkis küll jah:D
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 13:04

tavalise 6 gt-ga ikka öö ja päev:P kui turbo pöördesse läheb siis pulss ka tõuseb :P
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 04 Jaan 2008, 13:04

revo5 kirjutas:tavalise 6 gt-ga ikka öö ja päev:P kui turbo pöördesse läheb siis pulss ka tõuseb :P


Ma täitsa usun 8)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 13:06

olen linnapeal veel paari sama liigi masinat näind, aga need vist siin lehel ei käi :roll:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

Re: mps

PostitusPostitas Muri » 04 Jaan 2008, 13:13

revo5 kirjutas:olen linnapeal veel paari sama liigi masinat näind, aga need vist siin lehel ei käi :roll:


Sul on jah võimalus ots lahti teha :wink:
Tee aga teema "Lugejate autod'esse", pane pildid jne :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 13:49

peab tegema jah...eemaldan veel viimased kleepsud mis saksast peale jäid siis saab pildistada :) muide 1 mpsiga sõitis mingi vana hallipäine papi :P
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dellu » 04 Jaan 2008, 16:40

Palju kasko ka on? Eeldusel et ikka sellisele autole tehtud. Niipalju kui e-kindlustusse toksisin, siis 14000 ringis kippus olema. Mõtlesin et äkki oled uurinud ja parema hinna leidnud.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 16:47

ei ole kaskot peal muide....mõtlesin teha aga jäi mõtteks hetkel :roll: mudu parim hind mis ma saaks olek üle 8k pisut
see on hea et 3 ja 6 mps ei eristata nende tavalistest liigikaaslastest, ehk neid ei liigitata sportautode klassi nagu impreza ja evo 8)
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dellu » 04 Jaan 2008, 16:51

Julge mees :) sellises hinnaklassi auto korral.
Ise küll eriti ilma kaskota ei viitsiks. Isegi kui ise süüdi pole ja mõni joodik hakkama saab kellel kindlutust pole ja temalt midagi võtta ka pole, siis vähemalt kaskoga tehtaks asi korda ja siis ise ajavad neid rahasid taga. Maksad kasvõi selle paar tuhat ära, aga endal süda rahul.
See 8 muidu mingi sõbra hind? Hakkas endale ka see auto täitsa huvi pakkuma. Äkki isegi suve poole võiks vaadata midagi.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 16:53

sõbrahind jah, aga niisama on ka võimalik seda alla saada: :) lased varguse prose 50% peale ja valid et kehtiks aint eestis siis saab juba mõningad tonnid alla 8) eestis on selle masina hind metsik :shock: 2 on aint müügis ja see hall nagu mul maksab 440k ilma navita :shock:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dellu » 04 Jaan 2008, 16:57

Vaatasin jah, et saksas hinnad hoopis teised. Siit ka see huvi, sest siiani pole viitsinud saksa hindasid vaadata. Uuemad asjad kipuvad seal tihti isegi kallimad olema. Eesti hinnad aga tundusid natuke kallid ja nii ei viitsinud ka rohkem uurida. Nüüd aga vaatasin, et sul saksas toodud, et vaatan korra mis nad siis seal maksavad. Hind oli meeldiv üllatus.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 16:59

sain jah 20k euroga päris korraliku masina :idea: aga seal nüüd need odavamad ka otsa saanud hakkavad jälle seal nii 22k ja edasi sain veel mazda esindusest. oled sa ise seda masinat näinud ja katsunud ka?
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dellu » 04 Jaan 2008, 18:29

Ei ole veel proovinud, enne ostu proovin kindlasti.

Oma autode omamisest võiks vist varsti raamatu kirjutada :). 2006 suvel kui mul 750 E38 remondis oli, sai vaikselt erinevaid autosid proovitud, kuna bemmi remondikulud hakkasid üle viskama. Tingimus oli mul, et sõita tahaks kindlasti natuke rohkem kui ring müügimehega poe ümbruses. Kindlasti oli soov ka maanteel väike ring teha. Enamuste poodidega sain ka natuke pikemas sõidus kaubale. Kusjuures hiljem olin selle sooviga muidugi väga rahul. Nii mõnedki autod näitasid selle aja jooksul mittemeeldivaid asju. Peugeot 407l näiteks ei meeldinud mulle istmepolster (katteriie), mis oma strukuuri tõttu vähemalt läbi viigipükste hakkas soonima pikemal sõidul. Opel muidugi näitas ka uue auto puhul omale omast klassi. Uuel autol ei töödanud elektripeegel (üles-alla), mootori diagnostika tuli läks sõidu ajal põlema ja jõud kadus ära. Õnneks aitas seisma jätmine ja uuesti käivitamine. Midagi oli vist veel, aga seda ei mäleta enam. Igatahes andis see autodest väga hea pildi, ka maanteel pidamisest kurvides jne. Pea 2 nädalat sai vist erinevaid autosid proovitud. Muidugi oli ka mitmeid firmasid, kes algul küll lubasid ja panime isegi kuupäeva paika millal saab. Kui kohale läksin öeldi, et ei saa ikka nii midagi ja tule umbes nädalavahetusel, siis saad tunnikeseks (Fakto näiteks oli üks selliseid). Mis seal siis enam ikka seletada, kui sa oled neile pikalt ja laialt seletanud et tahad pikemalt proovida ja siis saad ikka tunnikeseks ja alles krt teab millal. Palju oli ka selliseid firmasid, kes kohe pikalt saatsid, et nad pole nii rikkad, et pikemaks ajaks sõita anda. Mazda esindajad igatahes ka jutule ei võtnud ja nii tookord ka kohe kriips peale sai tõmmatud (midugi uut MPSi poleks jõunud osta ka - piir oli nii 200-300 000 peal). Kusjuures üks parimaid firmasid oli Toyota (Elke), kust isegi mitmeks päevaks auto sai. Kusjuures sõitnud oli auto 100km kui kätte sain, tagasi saades oli number muidugi kordi suurem :). Lõpuks sai ka Corolla kasuks otsustatud, kuna see meeldis kõige rohkem. Siis aga leidsin auto24st ühe väikse läbisõiduga ja normaalse aastaarvuga masina ja mõtlesin, et ei hakka uut võtma. Siis sain aga paar kuud sõita kui hakkasid levima jutud uuest Aurisest ja Corollast. Kusjuures algsete piltide järgi hakkas huvi pakkuma just Auris ja nii sai oma Corolla ostust kallima hinnaga lihtsalt müüki pandud, kuna kindlat vajadust müüa polnud. Kui aga auto 2 nädalaga läinud oli, pidin midagi asemele ostma. Kuna algselt lubati mulle 2007 corollat 2 nädalaga (jaanuaris, Aurist plaaniti alles aprillis - kusjuures selle otsusega olen täna rahul, kuna Aurise salongi sai hiljem proovitud ja ei istu üldse - see kõrge keskkonsool ei jäta põlvele piisavalt ruumi minu arvates), siis sai ka selle peale mindud. Autosid siis veel eestis polnud, isegi hinnakirjasid veel polnud kui esimest korda käisin salongides uurimas. Lõpuks ta niiöelda piltide järgi ostetud sai. Siinkohal muidugi tegin ühe vea, ei järginud oma eelmisel korral hästi töötanud skeemi proovimisega. Auto võtsin muidugi parima varustuse ja automaatkastiga. Konks oli aga selles, et uue Corolla automaatkast on niiöelda automaatsiduriga manuaal (MultiMode). Sellel on käiguvahetus suhteliselt aeglane. Kuna aga autot ju proovinud polnud, siis polnud ka õrna aimugi, et sellise asja endale valisin. Muidugi muu varustuse poolest olen autoga jube rahul, salong on hästi mugav. Keskel hästi mõnus kõrge käetugi, vasaku käe uksepolster ka väga hea kõrgusega. Võtmeta sisemine käe lingi vahele panekuga ja võtmeta käivitamine on üli mugavad asjad. Pole vaja isegi mõelda, kus taskus nn saatja (võti) on. Istu ainult sisse ja vajuta nuppu. Siiski lõpptulemusena see kast minu sportliku sõidustiiliga hästi ei istu. Rahulikult linnapeal sõites ei saa arugi, aga kui piirajasse lasta jääb mulje, et auto nagu jääb korraks seisma. Teinekord ikka tahaks natuke vajutada ja siis häirib. Seetõttu sai ka see auto sügisel müüki pandud, läheb ära siis läheb. Nüüd mõtlengi, mida soetada kui praeguse auto müüdud saaks. Otsest müügivajadust küll pole, aga kui konkreetne ostja, siis lihtsalt homme oled jalamees :).
Kuna suvel sai ka üks venem turbomazda projektikaks soetatud, siis nüüd ongi huvi ka igapäevaturboka vastu tekkinud. Sel juhul müüks ka selle maha ja jääkski üks. Mitut pidada kallim ka, maksa kõigile kindlustust jne. Kunagi oli ka üks Mazda 626 coupe, nii et mazdadega olen siiani rahule jäänud.
Aga aitab nüüd OTst.
Nii et kui tahad (oled nõus :)) mulle oma autot millalgi demomam, on kutse väga teretulnud :)
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 18:40

demo koha pealt niipalju, et mazdas polegi ei 3 mpsi ega 6 mps demokat :P seega seal seda igatahes proovida ei saa...
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dellu » 04 Jaan 2008, 18:41

Ei seda küll, mõtlesingi rohkem et tol ajal oli plaan midagi tavalist võtta.
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

mps

PostitusPostitas revo5 » 04 Jaan 2008, 18:43

mai tea kuidas mazdas demoga on aga mul seal tuttav ja endal pole probleeme olnud nats kimada 8)
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas art » 04 Jaan 2008, 22:33

66* BA*
On vast sinu masin? :)
Nägin sind täna vähemalt korra majakal ning korra nägin 18.00 ajal kadriorus üht hall 6mpsi, mis ehk oli ka sina.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

Järgmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline