Mazda 6 käigud

Mazda 6 käigud

PostitusPostitas stsvetaj » 24 Sept 2009, 10:48

Tere, autoks mazda 6 diisel manual. Käigud käivad halvasti sisse, eriti tagumine. Aga kui auto soojaks läheb siis on asi korras, kuid vahetab ikkagi kahtlase häälega. On kellegi probleeme olnud. Õli vahetatud, kuid ikka sama jama!
stsvetaj
 
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Juun 2009, 14:47

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 28 Sept 2009, 13:53

Mootoripadjad väsind ehk? Kunagi suurema avarii läbi elan, midagi kõver?
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas castor » 05 Nov 2009, 11:32

Mul küsimus samasse auku. Ainult, et nüüd kui ilmad külmemaks on läinud, siis teine käik ei taha külmast peast hästi sisse minna. Kolmas neljas läheb ilusti, kuid teine nagu ei taha minna (raskesti läheb ja mingi klõps käiks nagu läbi). Kui soojaks sõita, siis kaob ära. Sama ka esimesega, aga klõpsu ei käi.
Mootoriks 1.8 bensiin. Justkui ei mäleta, et eelmisel talvel oleks sama asi olnud.
castor
 
Postitusi: 122
Liitunud: 28 Jaan 2009, 00:08
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 05 Nov 2009, 17:19

Ma ei tea....sidur hästi põhja vajutada? Teine kord kui pannakse kummimatis tavaliste mattide peale veel talvel nt, sis tekib see, et pedaal ei lähe päris põhja, ja kui sidur põhjast võtab sis teinekord laisema vajutuse korral võib juhtuda, et käik ei taha hästi sisse minna. samas kui käigukastis mingid hääled, sis äkki hakkavad sünkronisaatorid ära väsima? Neid on igal käigul 1, nii et väga tõenäoline et mõni käik teeb häält, mõni mitte....
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mario » 05 Nov 2009, 19:06

Nuclear M.A.N kirjutas:Ma ei tea....sidur hästi põhja vajutada? Teine kord kui pannakse kummimatis tavaliste mattide peale veel talvel nt, sis tekib see, et pedaal ei lähe päris põhja, ja kui sidur põhjast võtab sis teinekord laisema vajutuse korral võib juhtuda, et käik ei taha hästi sisse minna. samas kui käigukastis mingid hääled, sis äkki hakkavad sünkronisaatorid ära väsima? Neid on igal käigul 1, nii et väga tõenäoline et mõni käik teeb häält, mõni mitte....

ja kusjuures need kummimatid ongi sellised totrad, et pidevalt sisse-välja saalimine nihutab neid piisavalt ette koguaeg.. Isegi GF'il on tegelikult juba see põrandamati kinnitus esiistmete all, mina tuunisin kummimati sinna taha kinni ja mure kadunud.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6057
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas castor » 06 Nov 2009, 10:58

Unustasin öelda, et kohapeal läheb käik ilusti sisse, kui sõita just siis. Ja kui auto on korralikult soojaks sõidetud (10-20km), siis töötab nagu kellavärk.
castor
 
Postitusi: 122
Liitunud: 28 Jaan 2009, 00:08
Asukoht: Tallinn


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist