Mazda 6 STW 2.0 105kW 06a. - alarh

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas alarh » 15 Dets 2009, 17:57

pokenaut kirjutas:
alarh kirjutas:Eile sai käidud esinduses diagnostis (õhuandur annab viga)

Ega koos veaga mingeid huvitavaid sümptomeid ei ole tekkinud? Mul endal vahest üks disla sõita ja sellel on selline probleem, et autost käib kiirendamisel nõks läbi(tavaliselt mingi 100-110 pealt, kui möödasõidul vaja vajutada on) ning edasiseks kiirenduseks vaja minev jõud kaob. Keerad korraks süüte välja ja sõidab lõbusalt nagu poleks midagi juhtunud. Kusjuures pull asi on selle juures see, et jõud kaob kusagil siis, kui seier on 110 peal. Gaasiga mängides on võimalik lõpuks ka 120 seierile pigistada, aga see on ka maksimum. Ja samas teinekord sõidab nädalaid ilma, et miski jamaks. :twisted:

Kusjuures nõks käib läbi, mitte massiivne aga tunda on aga siis astub samajõuliselt edasi kuni piirajani.. Seda on eriti tunda just teise ja kolmanda käiguga.. Samas auto sõidab vabamalt ja "lahedamalt" kui ostes. Tahab väheke sissesõitu vist veel :wink:
Tere,
mul sama mure, mootori tuli põles, DPF vahelduva eduga ja mingi spiraal oli vist veel. Lõpuks diagnoositi turbo rõhuandur. Võtsime teise auto pealt selle jubina maha ja hetkel tundub oevat kõik ok.
On kellegil ideed kust seda andurit peale esinduse veel saaks? Esinduse hind on sellise jublaka eest mõnus!

Mul ei põle midagi sõites.. käivitates süüde sees asendis jääb DPF kaumaks põlema kui teised.. :) Spiraal peaks olema eelsüüte märk?
alarh
 
Postitusi: 50
Liitunud: 03 Sept 2009, 19:12
Asukoht: Järvamaa

Eelmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist