probleemid 626 mootoriga 2.0 karbutaator

probleemid 626 mootoriga 2.0 karbutaator

PostitusPostitas 626coupe » 31 Dets 2005, 22:15

Asi selline ,et täis akuga mootorit ringi veab .. kõik tuled ja värgid töötavad, korralikud juhtmed ja küünlad peal, aga tee mis tahad aga käima ei lähe:( jagaja rootorid ja värgid ka korras ja bensiini saab ka peale.
Selles juhtmes pole särtsu sees mis tuleb süütepoolist ja suundub jagajasse..vb kuskil mingi asi maha põlenud õi ei ole õigesti paika pandud või mõni muu müstiline värk piinab ..aga mina välja ei mõelnud kuda käima läheks.. ehk oskab keegi öelda mis võib viga olla?
626coupe
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Dets 2005, 22:27

Kas vool üldse süütepooli jõuab :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas 626coupe » 01 Jaan 2006, 02:40

jõuab ikka otse akust andes jõuab ka ..kui valgeks läheb siis löön kapoti lahti ja uurin ja puurin veidike kahtlustasin süüütepooli, aga asi pole selle ilmselt kuna viimanekord kui sõitis siis lambist suri välja
ja ei käivitunud .. ja peale pikka juramist korraks läks ja see oli ka viimane kord.. vahetasin pooli ära ikka ei ole särtsu:( aga aku kõravl kohe mingine blokk ja värgenud äkki asi selles.. kohe sebin pildi ka sellele lehele kus ülejäänud pildid autost on sellel jullal punane ring ümber ka..


Väike teemaväline värk ka.. Head uut aastat kõigile!
626coupe
 


PostitusPostitas Anonymous » 01 Jaan 2006, 10:03

See väike vidin on kommutaator ja sõbra senatoril oligi selle viga kunagi :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas 626coupe » 01 Jaan 2006, 11:53

aga kui tal midagi viga on, mis ma sellega tegema peaks? ära vahetama kontaktid ära puhastama? .aga nuh ma uurin asja ja annan teada mida nägin:P
626coupe
 


PostitusPostitas 626coupe » 01 Jaan 2006, 14:33

uurisin ja puurisin .. kõik tundus korras olevat .. ainult need 3 juhet omadega läbi mis seal kommuntaatori peal.. äkki viga nedes?
626coupe
 


PostitusPostitas maxzu » 01 Jaan 2006, 15:56

sama jama aga mul pole bena mingi 6-7 l ehk aku on ka täis aga seda ma pole kontrollinud kas särtsu tulen :D
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

PostitusPostitas Anonymous » 01 Jaan 2006, 18:18

626coupe kirjutas:uurisin ja puurisin .. kõik tundus korras olevat .. ainult need 3 juhet omadega läbi mis seal kommuntaatori peal.. äkki viga nedes?

Sõbral kontrollis ja tegi korda selle vidina elektroonik :wink: Nii et edasi ei oska aidata :oops: Samas peaks vist jagajas kah mingi jubin(ad) olema mis süütepooli ja kommuka tööd mingil viisil juhib :roll: Vähemalt Skoda pritsungil oli mingi vidin seal jagajas :)
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 01 Jaan 2006, 20:52

Need 3 juhet, vädetavalt mis omadega läbi, tee korda. Nende kaudu süüte impuss kulgebki.Kui see ei aita siis seal jagajas on üks vidin (ilmselt Halli andur), kui see õhtal, siis otsi uus.Kipuvad teised aeg-ajalt koolema.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 626coupe » 01 Jaan 2006, 22:52

nu juhtmed asendan homme uutega sama suure läbimuudga juhtmega või peab seal mingine spetsiaalne juhe olema.. pikkus ja läbimõõt mängivad suurt rolli? nu aga proovin seda juhmte värki.. kui ei saa abi sellest siis küsin veel.


täna proovisin ja uurisin( 02.01.06) aga ei midagi... löö või maha aga tööle ei lähe. .sai korras autopealt jupid võetud aga ikkaei midagi..(süütepool ja kõik juhtmed ja küünlad ,, aku ,jne jne süütelukk ka korras.. puhas ja korralik).Mazda sai minust võitu uurisin testriga järgi kõik tundus olevat normi järgi paigas ..minu auto juppidega ka samad nubrid olid testriga mis sõbra omal.. uh jh .. mul mõistus otsas mis teha sellega:D
626coupe
 


PostitusPostitas tomkulibin » 03 Jaan 2006, 23:36

Kas Sa selle musta vidina korrasolekus oled kindel, mis jagajas süütehetke tsentrifugaalkorrektori all on?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 626coupe » 04 Jaan 2006, 12:16

ei ole kindel vot seda pole ma veel uurinud ma nii algaja ka, et ei tea kus see täpselt asub ja milline välja näeb.. aga mingised 2 juhet lähevad küll jagajasse sinnakanti jäävad kus on magnet..kas seal võibibki probleem olla?..nuh aga ma uurin äkki ongi viga selles jullas:P
626coupe
 


PostitusPostitas 323IFF » 04 Jaan 2006, 13:24

See kommutaator või süütemoodul kipub vingerpussi tihti mängima...
mingit sädet näed aga käima ei lähe,....paned uue ja käibki...
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas 626coupe » 04 Jaan 2006, 14:01

sädet ka ei näe asi ongi selles :( juhtmed ja värgid üle vaadatud ja proovitud teise auto peal.. kõik töötas süütepool ka
626coupe
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Jaan 2006, 17:39

Ole nüüd täitsa ja mine keera jagajakaan maha. Siis las keegi annab starterit ning sina vaata, kas rootor ikka käib ringi. Mina kahtlustan, et sul on rihm purunenud. Kusjuures häbi tunnistada aga mina olen sellise probleemiga 626 kimpus olnud :oops: , seega õppima peab vigadest.
Anonymous
 


PostitusPostitas 626coupe » 04 Jaan 2006, 18:54

käib ringi:P rihm korras neid värke juba vaatasin.kõik pistikud võtsin lahti ..puhastasin aga sellest ka abi polnud ja üldse kuidagi palju juhtme otsi lahtisedi.. st pistik otsas aga seadet dõi juhet mis peaks edasi jooksma pole küljes...aga need pole süütesüsteemi piirkonnas..nii et need ei tohiks mõjutada või mis te asjast arvate?
626coupe
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Jaan 2006, 19:00

Kaitsmekarbis oled ka olulisemad kaitsmed üle vaadanud? Lihtsalt pakun.
Anonymous
 


PostitusPostitas 626coupe » 04 Jaan 2006, 19:25

neid ple uurinud aga vaatan homme üle kõik ..kui sellest ka abi pole siis mul omal küll mõistus otsas..aga äkki on nii, et mu mazda ei viitsi talvel tööd teha:P
626coupe
 


PostitusPostitas maxzu » 06 Jaan 2006, 14:42

626coupe kirjutas:neid ple uurinud aga vaatan homme üle kõik ..kui sellest ka abi pole siis mul omal küll mõistus otsas..aga äkki on nii, et mu mazda ei viitsi talvel tööd teha:P





mina pole weel bena pannud kuna auto on maal aga siisn on küll jama kui maazad ei taha talvel tööd teha :x :D
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

PostitusPostitas 626coupe » 06 Jaan 2006, 17:40

nuh ta hakkas pirtsutama.. kui sõitis suri lambist välja ja kõik:( sellise ilmaga nagu praegu on ei raatsi kapotti ka lahti teha.. vihma sajab veidike:Phuh ..loodame et nädalavahetusel on aega siis saab veel kord uurida ja vaadata ja mõelda:P aga küll ma ta käima saan mingi nipiga
626coupe
 


PostitusPostitas aibast » 07 Jaan 2006, 12:32

kas ta bena üldse saab sul? Vaata karpal on ju ujuki kojal väike kontroll aken peaks olema siis eest vaadates masinal vasakul pool karpal. Kontrolli selle taset, kas on täpselt poole peal. Mis nägu küünlad on, see annab kah väikese vastuse su probleemidele.
aibast
 


PostitusPostitas 626coupe » 07 Jaan 2006, 13:11

nu kohe lähen uurin

küünlad korralikku nägu.

uh jh bensu saab täitsa ilusti.

oih postitus oli törts vigaseks jäänud
Viimati muutis 626coupe, 12 Jaan 2006, 21:19, muudetud 1 kord kokku.
626coupe
 


PostitusPostitas maxzu » 12 Jaan 2006, 11:40

mina sain enda oma tööle bensiini ei saanud kätte kodents oli ää külmund lisasin wee eemaldajat ka nii et jõudu sulle
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

PostitusPostitas Anonymous » 12 Jaan 2006, 14:30

Karpas on imepeenike ja imeväike filter, kohe seal, kus bena voolik sisse tuleb. Keera suur kübar lahti ja seal sees on. Äkki on see ära külmunud või lihtsalt ülimalt must, sest ta on tõesti ime ime väike
Anonymous
 


PostitusPostitas 626coupe » 12 Jaan 2006, 21:21

Nuh ma võin ju proovida aga ei tea mis sellest välja tuleb:P ise kaldun arvama ,et el süsteemis mingi auks sees ja süütevool ei jõua õige kohapeale.
626coupe
 


Järgmine

Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron