Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas p6der » 16 Aug 2010, 19:40

Minul on probleemiks Mazda 6 juhi iste mis on hakanud krudisema ja kriuksuma nagu vanadel vene vooditel. Viimase kahe kuu jooksul on tekkinud. Vaikuses on ikka suhteliselt närvidele käiv see krudin, ilmselt istme ehituses olevad vedrud vms. Auto väljalase on 2008 ja läbisõit 52 000. Suhteliselt uus auto aga selline jama. Kas kellelgi esineb sama mure? Oskab keegi midagi soovitada mulle, kuidagi iste lahti võtta või on see suhteliselt võimatu?
Kasutaja avatar
p6der
 
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Mai 2010, 13:40
Asukoht: Kesk-Eesti

2008 Mazda 6

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas aviar » 16 Aug 2010, 19:59

Miks sa peaksid garantiilisel autol ise midagi remontima/parandama/likvideerima?
Pöördu esindusse.
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas p6der » 16 Aug 2010, 20:27

Ilmselt homme käin läbi, huvitav mida nad välja pakkuvad, teevad testi sõidu ja kogevad ise või ütlevad et nende jaoks see küll häiriv ei ole või, et äkki on istet kasutatud mitte otstarbeliselt. Aga kuidas?:D Või tõesti tulevad kliendile vastu ja vahetavad välja.
Kasutaja avatar
p6der
 
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Mai 2010, 13:40
Asukoht: Kesk-Eesti

2008 Mazda 6

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas Mario » 16 Aug 2010, 20:29

Toyota vahetas küll välja, kuna Aurise istmekonstrui on selline, et kui autot kasutab kaks erimõõdus kodanikku, siis siinid jäävad kuivale ja hakkab kägisema.. samuti raskema kodaniku korral pidavat jalased laiali vajuma ja iste hakkab igas suunas loksuma..
mine uuri, nad peaksid ikka välja vahetama. Käega liigutades, logistades peaks ka aimu saama.. Vedrud istmepadja all ka oksüdeeruvad kiiresti ja hakkavad vääksuma..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6056
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas skyline » 17 Aug 2010, 09:02

See jah peaks nagu olema veel garantiiremondi teema.
Aga Mazda miskipärast kohe suudab suht kehvalt neid istmeid teha. Enne oma praeguse 626 ostu sai vaadatud ka odavama otsa esimeste tootmisaastate mazda 6, aga neil enamikel oli juba mingi 140 tuh km läbisõidu juures istmed külgedelt täitsa lääpa vajunud. Ka minu praegusel 626-l hakkavad istmeservad vormist välja minema kuigi läbisõit vaid 139 tuh km.
Minu eelmine auto oli BMW mille tegelik läbisõit oli vististi üle 300 tuh km ja tekstiilistmed olid perfektses korras, rääkimata poolele miljonile läheneva läbisõiduga Nissan Primerast, mille istmepõhi oli küll veidi välja veninud, aga muidu oli kõik tip-top.
Tundub lihtsalt, et Mazda insenerid ei panusta eriti tavalise riidesisuga istmete konstruktsiooni ja materjalidesse.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas p6der » 24 Aug 2010, 18:14

Auto oli täna kuskil 40 minutit Inchcapes ja paigaldati nagu ma aru sain istme parandus komplekt vms. Suhteliselt kidakeelne teenindaja oli. Kahjuks ei kõrvaldatud probleemi 100% ulatuses, pigem kuskil 80% ulatuses. Öeldi, et iste ei tohi olla nagu liiga all asendis, mis on naeruväärne seda ei rääkinud küll ükski müügimees kui ma autot ostsin, et tal sellised lisad :wink: Igatahes kui probleem peaks uuesti tagasi tulema nõuan uut istet masinale.
Kasutaja avatar
p6der
 
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Mai 2010, 13:40
Asukoht: Kesk-Eesti

2008 Mazda 6

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas riisiveski » 25 Aug 2010, 09:04

p6der kirjutas:Öeldi, et iste ei tohi olla nagu liiga all asendis, mis on naeruväärne seda ei rääkinud küll ükski müügimees kui ma autot ostsin, et tal sellised lisad :wink:

Heh, istme nii madalale laskmine on minu meelest üks Mazda6 parimaid omadusi... :) Kui seda teha ei tohiks, äkki siis ei tohi sõita ka autoga?
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas p6der » 29 Nov 2010, 10:55

Inchcape osutus kliendile vastu tulla ja vahetas minu juhiistme istmeraami välja. Kaks nädalat sõitnud ja seni on vaikus autos.

Aitäh!
Kasutaja avatar
p6der
 
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Mai 2010, 13:40
Asukoht: Kesk-Eesti

2008 Mazda 6

Re: Uue Mazda 6 iste kriuksub ja krudiseb häirivalt palju.

PostitusPostitas hardstyler » 06 Dets 2010, 13:50

skyline kirjutas:See jah peaks nagu olema veel garantiiremondi teema.
Aga Mazda miskipärast kohe suudab suht kehvalt neid istmeid teha. Enne oma praeguse 626 ostu sai vaadatud ka odavama otsa esimeste tootmisaastate mazda 6, aga neil enamikel oli juba mingi 140 tuh km läbisõidu juures istmed külgedelt täitsa lääpa vajunud. Ka minu praegusel 626-l hakkavad istmeservad vormist välja minema kuigi läbisõit vaid 139 tuh km.
Minu eelmine auto oli BMW mille tegelik läbisõit oli vististi üle 300 tuh km ja tekstiilistmed olid perfektses korras, rääkimata poolele miljonile läheneva läbisõiduga Nissan Primerast, mille istmepõhi oli küll veidi välja veninud, aga muidu oli kõik tip-top.
Tundub lihtsalt, et Mazda insenerid ei panusta eriti tavalise riidesisuga istmete konstruktsiooni ja materjalidesse.


Vaidleks vastu. Pigem on see probleem tekkinud uuemate istmetega. 626 GD istmed on kindlasti parema kulumiskindlusega, kui sama ajastu BMW-de istmed. e34 ja e36 bmwdel kulunud juhiistmed lausa tüüpviga ju. Võimalik, et sinu istemtel miskit kahtlast tramburaid korraldatud aga üldpilt on siiski Mazda kasuks. Vabandan teemavälise postituse eest aga mitte ei saanud vakka olla. :oops:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist