Kütused.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Re: Kütused.

PostitusPostitas Siim » 31 Juul 2011, 01:17

Detoniatsioon lõhub kõik mootorid,kui diiselmootor saab ca 15% bensiini kütuse hulka siis tekib juba häving ja teoreetikutel pole mõtet sõna võtta kuna olemas on reaalsed kogemused ja tulemused,mootor seisab siinsamas kaas maas.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Kütused.

PostitusPostitas pokenaut » 31 Juul 2011, 11:27

Sinna ma tahtsingi jõuda, et detonatsioon ei ole mootori kokku jooksmine. Mootor jookseb kokku ainult puudulikust õlitusest/jahutusest.

Minu jaoks on mootori kokku jooksmine see, kui see mootor enam ei ole ringiaetav, mitte tegemist ei ole mitte töötavaga.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Kütused.

PostitusPostitas Vanapeer » 31 Juul 2011, 13:12

_siim_ kirjutas:Detonatsioon lõhub kõik mootorid,kui diiselmootor saab ca 15% bensiini kütuse hulka siis tekib juba häving ja teoreetikutel pole mõtet sõna võtta kuna olemas on reaalsed kogemused ja tulemused,mootor seisab siinsamas kaas maas.

jube hea seletus asjale. :thumbup:
nii ta paraku on jah..

no see kokku jooksmine ja "kokku jooksmine" on eri inimestel erineva tähendusega. Minu jaoks tähendab kokku jooksnud mootor ikka mittetöötavat ehk katkist mootorit. remontima peab teda ju niiehknaa, on seal siis mingi vahe, kas kinni kiilunud või purukatski.
Vanapeer
 


Re: Kütused.

PostitusPostitas Vanapeer » 31 Juul 2011, 22:19

Kaesin just oma auto kere kleebisele, kuna oli vaja paari numbrot seal seoses kerevärvi ja salongiga.. Lisaks valmistajatehase nimele (Hakariki-Ruibetsu) avastasin ka lahtri "Ette nähtud kütus" - Super Premium. Tõlgituna meie keelde - oktaanarv 98.. vot siis.. Seepärast see 98 nii hästi mõikabki sellel masinal.
Vanapeer
 


Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline