Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 17 Mär 2013, 21:44

Mel kirjutas:Vbl.pole ennem märgand,kas esi otsaga kuhugi lumevalli,jääkamakasse ajand ja ongi suvised käpad all :eh:


Kas mõtled neid ristikesi ?! Eelmine omanik oli jah temaga suutnud kuhugi valli kimada vms.
Stange oli eest katki, udukaid küljes polnud
Suvekäpad all jah ... praegu pole midagi sõita siin nende päikesepaisteliste ilmadega kuid kardan et ega ma ühistranspordist ei pääse veel seehooaeg ... kindlasti tuleb mingisugune mõnus sahmakas lund veel kaela meile

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas Mario » 17 Mär 2013, 22:38

õmblused on vahvad. :P
kaunistas minugi autot selline suur kunstiteos üsna pikalt. :P

Kas siis võib jälle eeldada, et suveks lähevad tuled tumedaks? :P
Pole midagi öelda, ilus auto. Tahaks enda oma ka selliseks.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 18 Mär 2013, 13:37

Mario kirjutas:õmblused on vahvad. :P
kaunistas minugi autot selline suur kunstiteos üsna pikalt. :P

Kas siis võib jälle eeldada, et suveks lähevad tuled tumedaks? :P
Pole midagi öelda, ilus auto. Tahaks enda oma ka selliseks.


Tumedamaks kindlasti jah, umbes nagu edvini tuled ma usun mis ta vist lakkis?

Täna kiletasin tagatuled ära ainult suundade ja tagurdustulede kohtadelt (kiled kasutaja Reimersi kaudu):

Enne
Pilt

Pärast
Pilt

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 05 Apr 2013, 13:35

Pisikesed mootorid ikka rokivad täiega...
Pärnu mnt 139 Veho juurest majade vahelt Tammsaare pikendusele ja Tondi Selveri juures juba mootor töösoe.. vahemaa ehk 2km :thumbup: :thumbup:
Sõitsin küll natukene külmema ilmaga üks nädalavahetus Audi A4 3.0tdi Sauelt Viimsisse ning tagasi tulles alles Pirita teel läks mootor töötempi...

Vahepeal autoga midagi toimunud pole... Tallinn likvideerib suuremad augud ära siis lasen ka sillad korda teha ning saab kolksuvabalt sõita ( madaldusvedru, madala profiiliga rehv ning Tallinna tänavate koostööl on kolksud sisse tekkinud )

Martin
Viimati muutis MMclub, 10 Apr 2013, 15:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas pokenaut » 05 Apr 2013, 15:18

MMclub kirjutas:Pisikesed mootorid ikka rokivad täiega...
Pärnu mnt 139 Veho juurest majade vahelt Tammsaare pikendusele ja Tondi Selveri juures juba mootor töösoe.. vahemaa ehk 2km :thumbup: :thumbup:
Sõitsin küll natukene külmema ilmaga üks nädalavahetus Audi A4 3.0tdi Sauelt Viimsisse ning tagasi tulles alles Pirita teel läks mootor töötempi...

Ei no muidugi võrdle pisikest bensukat ja suurt diislit... mu rekka 16l'ne V8 diisel läheb alles ca 20km'se sõitmise järel töösoojaks, samas mu 3,2'ne R6 bensukas puhub salongirestidest leiget juba 300m'se rahuliku sõidu järel. Töösoe on mootor ca 1,5km'se sõiduga. Minu mootorisoenemise teekonna peal on maksimaalselt 2 seismajäämist ja needki on anna teed märgi taga, kust 98% juhtudel saab hooga läbi kütta.

Ja soovita Audi omanikul remonditöökoja poole pöörduda termostaadi vahetuseks, 20+km selle auto mootori töösoojaks saamiseks on liiga pikk aeg. 10km'ga peaks -10c'se välistemperatuuriga see mootor kindlasti juba töösoe olema. Eriti veel, kui sõidetakse kiiremini, kui sõida-seisa reziimil linnas.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 05 Apr 2013, 16:02

Ilmselt termostaadi viga jah, auto päris Luxemburgist kust me ta eelmine suvi väikese roadtripiga tõime
Aga aitab Audi jutust,

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 15 Apr 2013, 20:10

Sõidan siis mina võrdlemisi puhta autoga mööda uulitsat päike paistab ja muss on hea ... kaugemalt märkan silmanurgast suuremat lompi.. võtan hoomaha... ja siis vastast suunast tuleb võrdlemisi tükkaega tagasi pesulat näinud Golf mark 4 ning tõmbab vääääga hea hooga sisse sinna lompi ning see oli ausalt aegluubis kuidas see laine lihtsalt pritsis mul külje täis.. tõmbas nii hinge täis et sõitsin lombist välja ja lasin vihast paar korda raevukalt signaali siis peopesaga rooli pekstes..
aga et seiklustest puudu ei jääks käin toidupoes ära võtan suuna kodu poole... hoovis samamoodi lõbus olek väiksed mudilased kihutavad kevadet nähes jalgratastega ringi sest nagu klubilised nad ju eelmine nädal alles kündsid suurtest lumevallidest kelguga alla...
hakkan siis ennast tuppa pakkima kui järsku üks mudilane paneb suure hooga nagu jackassis kiiver peas kuhugi autosse sisse ... ent siiski piisavalt väikse hooga et mitte autot uilgama panna... tõmban siis näo viltu :uhoh ja küsin et kas nii on ikka õige tegu ?! mille peale ei tulnud ühtegi sõna suust välja vaid oldi minu peale pahane et miks ma julgen midagi öelda ... lähevad siis sekundid mööda kui küllaltki tusane joonas nokuküla tuigerdades hakkab ennast just rammitud pesast välja manööverdama... minu ja uuema crv vahel.. vaatan et poisil on tasakaalu häired paugust aga õnneks silman et poiss on abiratastel .. hingan kergendatult.. tuleb siis äärekivilt alla ja juba eelnevalt mäsaks sõidetud lenkstangi otsaga tõmbab uuuuuuuuhke ja pika kriimu mu autole ... no siis ajas sita keema ning küsin tegelaselt kus issi on .. selle peale tuli vastus et issi on tööl... küsin kus siis emme on .. emme on õega toas.. pikema jututa siis poiss käevangus uksele ning juttu ajama...
ootasime siis ära kuniks issi koju tuleb ning esimese raksuga lubati ukse värvimine kinni maksta.. tahaks loota et küllaltki väikse kommuuni peale hoitakse ka oma sõnu sest mingisugust allkirja ma küll võtma ei hakanud...

poisi allkiri ka siis minu uksel nüüd:
Pilt

Edit: tuleb meelde see naljajutt kuidas mees varitseb naist sest arvab et esimesel on armuke, ning lõpuks küsib et kas ta peaks opelil vahetama ära tiivakaare või blabla.. kõik teavad seda opeli juttu - kurat eile pestud Smartwashis auto pole üldse puhas ju :D

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas Zachary » 15 Apr 2013, 23:15

MMclub kirjutas:
poisi allkiri ka siis minu uksel nüüd:
Pilt


Martin

:thumbdown: vedas et mõlkis ei ole
Kasutaja avatar
Zachary
 
Postitusi: 616
Liitunud: 03 Okt 2010, 21:02
Asukoht: Rapla

1992 Mazda 626

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 15 Apr 2013, 23:58

Õnneks mõlki pole jah,,, kuid jälle mingi asi millega peab hakkama niisama tegelema .. :(

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 18 Apr 2013, 13:39

Oskab keegi soovitada lisaks veel mingit kohta kust värvimisele pakkumist küsida ?! Hinna ja kvaliteedi suhe võiks olla normaalne sest ma ei hakka minema naabrionu juurde Mazda esinduse pakkumisega ... töökoda ideaalis võiks jääda kuhugi tondi mustamäe nõmme laagri kanti ( On lihtsam läbi hüpata sest liigun sellisel marsruudil iga päev ) ning aega tööjuuurest otseselt ära käia pole aega ..
Hetkel 1 pakkumine saadud Kohila tänavalt fordikeskusest 190 eur - see siis ülemine osa kuni liistuni

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 18 Apr 2013, 14:23

Tagumistelt tuledelt on punased kiled maas, sõbrast politseionu hirmutas ära ning kriipisin nad tanklas maha...

AGA

Haters gonna hate..
See hooaeg lähen märksa lahjemate kiledega vastu, võibolla kui on viitsimist siis panen ühe kihi light black kiled veel peale, sest ühekordne kiht light black kile annab minu tulel kahjuks sellist kollakat effekti...

Pilti ka:
Pilt

Juttu ka lisaks, täna sõitsin otsekui lõvikoopasse kollaste udukate, toonitud esitulede ning toonklaasiga - nimelt pärnu mnt 139 hoovis tiirlesin Järvevanale kui velt motorspordi juures üks kaubikujuht vilgutas mulle .. silmanurgast alles märkasin ning mõtlesin et ju keegi kuskilt foorumist, jõudsin AGR nurga peale kus on Tere kombinaadi sissepääs ning seal oli reid ... 5 politseiautot ning vähemalt 3 x rohkem politsei onusid ning tädisid ... huvi ma neile ei pakkunud ning sain sealt põgenema .. võttis korra peast küll mõtte läbi juba kuidas ma seal kakkuma hakkan :)

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas hullkonn » 19 Apr 2013, 14:46

Hetkel lightblackiga näevad tuled küll palju paremad välja kui nende tumedatega mis sul eelminehooaeg olid.Aga jama,et sul koguaeg mingi keiss on masinaga:(
Aga missmoodi kollakad on nüüd tuled ???Pirnid ehk ära vahetama siis
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas Evert » 19 Apr 2013, 14:48

MMclub kirjutas:ühekordne kiht light black kile annab minu tulel kahjuks sellist kollakat effekti...

Rimis müüakse E märkidega siniseid "ksenoonefektiga" pirne. Mul on Mazdal need ees ja bemmi tehaseksenooniga võrreldes on täitsa sarnane valgus. Ma küll ei mäleta, kas neil riiulis H4 ka olemas oli, aga igatahes saaks nendega kollasest tõhusalt lahti.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 19 Apr 2013, 16:49

Evert kirjutas:
MMclub kirjutas:ühekordne kiht light black kile annab minu tulel kahjuks sellist kollakat effekti...

Rimis müüakse E märkidega siniseid "ksenoonefektiga" pirne. Mul on Mazdal need ees ja bemmi tehaseksenooniga võrreldes on täitsa sarnane valgus. Ma küll ei mäleta, kas neil riiulis H4 ka olemas oli, aga igatahes saaks nendega kollasest tõhusalt lahti.


Jah, olen mõelnud nö. "xenon" effekt pirnidele või siis need night brakerid mis on valge kumaga, aga ma hetkel mõtlesin et on selline šampanja toonis kui ma sõidan kasvõi parktuledega :) Aga jah .. mtõe on hea ning läheb arvatavasti teostamisse ka - kuigi nende eluiga on vist nagu nendega on... neid peab päris tihti vahetama.
Mu tööautol 2004 a Outlanderile panin night brakerid ja suht tihti (loe: korra 2 kuujooksul??) pidin ma neid vahetama ning sellel autol polnud see üldse "teen suitsu ja vahetan ära " vaid nikerdamist oli ikka korralikult..
Praegu ma ei kujuta ette ka mis pirnid mul tuledes on sest kõik pirnid pthui pthui pthui pole oma eluiga lõpetanud :)

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas zoomzoom » 19 Apr 2013, 17:01

Kõige tähtsam on sõita seadusesilmadest enesekindlalt mööda. Kui hakkad eos juba ebalema ja kiirust maha võtma võidki silma jääda ja selle aja peale võib neil tulla tahtmine sind lähemalt uurida ja "tutvust" sobitada. Kui aga käsil reid mis on suunatud just sinu puudujääkidele või liiksele innukusele, siis viipavad sulle juba kaugelt osutades vabale peatuskohale teeääres.
Sa us stiilis numbrile pole mõelnud?
Kas ehk tagatuledele ei sobiks kah light black pigem?
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 19 Apr 2013, 17:37

zoomzoom kirjutas:Kõige tähtsam on sõita seadusesilmadest enesekindlalt mööda. Kui hakkad eos juba ebalema ja kiirust maha võtma võidki silma jääda ja selle aja peale võib neil tulla tahtmine sind lähemalt uurida ja "tutvust" sobitada. Kui aga käsil reid mis on suunatud just sinu puudujääkidele või liiksele innukusele, siis viipavad sulle juba kaugelt osutades vabale peatuskohale teeääres.
Sa us stiilis numbrile pole mõelnud?
Kas ehk tagatuledele ei sobiks kah light black pigem?


Ma lipsasin jah vaikselt mööda, kui keegi ei vahtinud lülitasin udutuled ka välja Justin Case
"USA" kitsas number tuleb paarikuu pärast loodetavast, pidin " üllatuse " tegema aga 2..3 kuu pärast pean nagunii ARKi kobima siis oli plaanis nr ka ära vahetada - esimene nr ehk vasakusse nurka ( nii et selle laia nr aluse kaotan ära - lisaks tõmbavad tuledepesurid sealt eest jeebet ), tagumise jaoks oleks siis ehk vaja usa pagassi, kitsa nr kohaga - ei kujuta ette seda kitsast numbrit laiale numbrile mõeldud avas
Tagatuledega ma mõtlen veel... mulle meeldib see tagumine " värskus " just see et punane ja valge keskelt ning led nr tuled..

Vaikselt koguaeg liiguvad ideed - suveks on plaanis lisaks coiloverid osta (eelmisest nädalast olen ka LowLiferi vaikiv liige - teema on aganende seas olen ma veel kui maarturi omanik) ja kõhtu madalamale saada ning talveks mingi muu aparaat mis võiks olla taga või nelivedu

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 06 Mai 2013, 20:26

Ega praegu peale pesu ja tankimise mitte midagi muud toimunud polegi.
Täna siis käisin pigipesus ning tõdesin fakti et see auto peab 150% jõudma polerkasse lähiajal
Pesu toimus siis Järve Auto´s

Tegin paar klõpsu ka
Pilt

Pilt

Järgmine kuu plaanis teha õli ja filtrite vahetus, ehk saab midagi veel tehtud.

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas leviathan » 06 Mai 2013, 22:10

valged küljesuunad sobiks nende kollaste punnide asemele ikka paremini
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 06 Mai 2013, 22:32

Pigem see viitsimine võtta ja tõmmata õrnalt tumedaks nagu esimesed tuled .. valge oleks täiesti mööda juba

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323


Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas skyline » 07 Mai 2013, 09:17

Evert kirjutas:http://www.ebay.de/itm/SEITENBLINKER-SET-SCHWARZ-fur-FORD-PROBE-2-MAZDA-323-626-MX6-schwarze-Blinker-/130871464973?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AMazda&hash=item1e788c140d

http://www.ebay.de/itm/LED-Chrom-Seiten ... 5654ee0129

http://www.ebay.de/itm/Seitenblinker-Ma ... 51ab021ab3

Pigem osta jah eBayst E märgistusega tehase smoke tooniga küljesuunad. Mind ka need kollased punnid seal häirisid ja teostasin selle ratsi juba aastaid tagasi oma autol ära. Siis ei hakka ükski mundrimees ja ülevaataja ka turja kui tehasetooniga küljesuunad on.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 07 Mai 2013, 10:01

Nice.. väga hea.. kas keegi aitaks mind selle ebayst tellimisega ??

http://www.ebay.de/itm/SEITENBLINKER-SE ... 1e788c140d

Need jäid silma

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas redeagle » 07 Mai 2013, 10:48

Millist abi vaja? Transa hind Eestisse on nendel EUR 20,90
MX-5 NA 1.6 SU
Kasutaja avatar
redeagle
 
Postitusi: 98
Liitunud: 03 Juul 2008, 09:11
Asukoht: Harjumaa

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas skyline » 07 Mai 2013, 11:19

eBayst tellimisega pole mingit keerukust. Registreerid kasutajana ära (soovitavalt ingliskeelses keskkonnas, vastasel juhul jäädki edaspidi saama näiteks saksakeelseid teavitusi). Teed endale Paypali konto, mille seod ära oma krediikaardiga või krediikaardi funktsiooniga deebetkaardiga(mina kasutan viimast) ja anna tuld.
Soovitan hoolikalt võrrelda hindu ka ww.ebay.co. uk Saksast kipuvad asjad enamasti kallimalt tulema, kuid kuna naela kurss on viimasel aastal tõusnud, siis ei pruugi saksast ka kallim tulla. Antud juhul 20,9 eur saatekulu on ebamõistlik, neil vidinatel oleks see mõistlikul juhul ikka alla 10 euro. Suvaline näide http://www.ebay.co.uk/itm/SMOKED-Mazda- ... 5648a82b64
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 323 1.6 72kW 01a. - MMclub

PostitusPostitas MMclub » 07 Mai 2013, 11:36

skyline kirjutas:eBayst tellimisega pole mingit keerukust. Registreerid kasutajana ära (soovitavalt ingliskeelses keskkonnas, vastasel juhul jäädki edaspidi saama näiteks saksakeelseid teavitusi). Teed endale Paypali konto, mille seod ära oma krediikaardiga või krediikaardi funktsiooniga deebetkaardiga(mina kasutan viimast) ja anna tuld.
Soovitan hoolikalt võrrelda hindu ka ww.ebay.co. uk Saksast kipuvad asjad enamasti kallimalt tulema, kuid kuna naela kurss on viimasel aastal tõusnud, siis ei pruugi saksast ka kallim tulla. Antud juhul 20,9 eur saatekulu on ebamõistlik, neil vidinatel oleks see mõistlikul juhul ikka alla 10 euro. Suvaline näide http://www.ebay.co.uk/itm/SMOKED-Mazda- ... 5648a82b64


Mul just probleem selles, et puudub krediitkaart, ja deebetkaardil puudub krediitkaardi funktsioon ...
aga äkki leian siis kellegi lähematest tuttavatest kes on nõus vaevaks võtma see tehing ära teha :)

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist