Mazda 6 2008 paremal ees kägiseb

Mazda 6 2008 paremal ees kägiseb

PostitusPostitas sinkraul » 28 Jaan 2013, 21:54

Parema ratta juurest eest on kosta mingit imelikku käginat ( nagu vedruvankriga sõidaks ). Auto käis vahepeal ka ühes remonditöökojas ka kontrollis, kuid seal ei osanud kahjuks keegi öelda milles asi võib olla :D . Ehk on kellegil sama probleem olnud? :)
Kasutaja avatar
sinkraul
 
Postitusi: 22
Liitunud: 28 Jaan 2013, 21:47
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 6 2008 paremal ees kägiseb

PostitusPostitas zoomzoom » 05 Veebr 2013, 10:05

Survepesuga hoolikalt kõik puhtaks alt ja koopast, ehket tundub nagu oleks kuskil liivasoola sodi vahel. Teinekord teeb soe garaaz ja survepesur imesid.
Võibolla on hoopis külmaga mõni kautsuk hakanud rabedaks muutuma?
Meil siin "uusi vanu kuueseid" suht vähe klubis ja tundub, et suht töökindlad kõik. Omal ajal otsisin võimalikke variante ingliskeelsetest foorumitest kui minu kuus veel "uus" oli :mrgreen:
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda 6 2008 paremal ees kägiseb

PostitusPostitas Mario » 05 Veebr 2013, 19:42

käginat muideks, teevad ka kivikesed vedrukausis..
uurige seda kohta ka :) kõige lihtsam - tõmmitsatega vedru vähe koomale, et saaks ülespoole lükata ja suruõhuga kõik tühjaks.
Ise ajasin suvel mitmel autol seda taga, kuniks paarimees roolis ja ise olin pagassis, kui proovisõidus käisime. siis alles tuli heli asukoht täpselt välja :D A noh, see oleks siis pidanud juba ammu välja tulema, mitte nüüd külmadega.
Ilmselt on tal amortide kaelustihendid niivõrd paindes, et kägisevad vastu, kui auto õõtsub, umbes nagu silikoonpuksid. Minu teada Mazda esisildadesse pole neid roppusi toppinud.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6055
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline