Mazda 626 GC 74/88kW 84a. - Dilidon

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas hullkonn » 27 Mai 2007, 23:52

Krt mul läheb kahh varsti blokikaan lihvimisele aga sa ise ütlesid et võtke 0,5 maha vee või remondimehed ise tegid nii nagu parem on???
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 28 Mai 2007, 17:28

Sai küsitud,et kas on võimalik ja ju nad siis mõõtsid ja leidsid,et see 0,5mm on optimaalne. Ega ma mingit tuuningut taga ei aja ka-kui tehase võimsuse saab uuesti,siis olen rahul. (88kw) 8)
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas Flash » 28 Mai 2007, 18:29

Ei ole sellist asja nagu plokikaan, vaid on plokikaas. (kaas-kaane-kaant)
Flash
 


PostitusPostitas GEDOHC » 28 Mai 2007, 22:58

Flash kirjutas:Ei ole sellist asja nagu plokikaan, vaid on plokikaas. (kaas-kaane-kaant)


kuule ehk hakkad eestikeele õpetajaks... tarkpea :roll:
GEDOHC
 
Postitusi: 271
Liitunud: 12 Juun 2005, 21:48
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Flash » 29 Mai 2007, 09:30

Kurb, kui igasugusele parandamisele kohe kurja pilguga vaadatakse.
Flash
 


PostitusPostitas hullkonn » 10 Juun 2007, 00:36

tervist vanamazdamehike kle kas sa oskad öelda kuidas armatuurist äärmised uksepoolsed puhurid ära tulevad???tahaks värvida ära lõpuks
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 10 Juun 2007, 23:19

Sellega sedasi,et neid ei saa väljapoole välja võtta-lõhud ära... sihuke näeb välja see
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=3471
Pead armatuuri maha võtma aga see ka jube tüütu.
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas dilidon » 17 Juun 2007, 23:45

Käib moto peale panek. Mootor on tegelt nädal aega peal olnud kuid sai see näd.vah. käigukasti uue siduriga ja õhupuhasti ka külge pandud. Miljon juhtmeotsa ühendatud jne...

Sisselaskega aga on lood praegu nutused :cry: ,kuna autoosad.ee-st ei saanud ma õiget tihendit. Algul öeldi,et neil polegi ja hiljem,et ikka saab. Tellisin siis vahepeal Automaailmast ka ja siis kui kätte sain olid mõlemad ühesugused-mul hea meel et suisa kaks tükki-üks tagavarakski. Hind ka tagasihoidlik 25EEKi Autoosades ja 18EEKi Automaailmas. :?
Pakil oli kirjas muide FORD. Meenus siis jutt,et Ford ja Mazda ju vanad sõbrad ja näe mullegi sattus ,,ühine,,jupp. Automaailm andis ka vale genekarihma-liiga pika.

Ühesõnaga ei sobinud see mulle ja siinkohal oskab keegi ehk nõu anda kas Eestis tellimuse peale ka tihendi saab nn. custom made :idea: (Äkki mazdaabis on? esmasp küsin :D )

Veel on küsimus-kas bensiinipump tuleks enne auto käivitamist bensiini täis lasta-või tohib see nati aega kuivalt töötada-seni kuni paagist bensiin sinna jõuab? Kui tuleb ise lasta, siis, kas ma saan sinna bensiini ka sellest voolikuotsast mis kapotialla tuleb-et kas nö.valest pumbaotsast sisse kallates sel mingit lukku pole ees- või saab seda teha ainult imemisepoolsest otsast? Küsin sest sedasi on see raskesti ligipääsetav. :evil:

Veel- vaatasin DIY teemat rihmavahetuse kohta-kuid sealt ideed/õpetust ei saanud. Kui mul on nukaratta peal tähed A, B ja CX -(ring kolmeks jaotatud) ei ühti noolt ega jutti va. iga tähe juures-siis mis märk see õige on? :?:

Tihendit vaja seesugust

Pilt

Kena suve..
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas hullkonn » 19 Juun 2007, 01:12

mul on se tihend täitsa olemas aga ma paigaldan endale vist ikka aa ja automaailm pakkus mulle kahh geneka rihma ja törtsu pikkemat aga jahh mul oli vana kaasas ja ma ütlesin kohe et ei...nad seal ütlesid et äkki nuputad kuidagi peale...naljamehed
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas risto_626 » 19 Juun 2007, 11:14

sai endale kah talvel uus genekarihm poest kataloogi järgi ostetud. kuna vana oli hetkel peal, ei hakanud seda ära kiskuma ja küsisin margi, mudeli ja aasta järgi. anti rihm, et see sobib. kohe vahetama ei hakanud, tahtsin oodata, kuni ilmad soojemaks lähevad. kuid uus oli kaasas, et vajadusel ära vahetada.

ja kui siis kuskil põldude vahel otsustas vana rihm puruneda ja hakkasin uut paigaldama, selgus, et...uus rihm on hea jupp maad pikem :twisted: :twisted: :twisted:

sai siis aku peal lähimasse linna sõidetud ja poest vana rihma järgi uus ostetud. säh sulle siis kataloogi. :x
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas hullkonn » 19 Juun 2007, 23:16

ega siin muud ei ole kui tuleb ainult oma vana rihmaga minna ikka....kataloog valetab nagu näha või on klienditeeninduses viga...krt ei tea
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas hullkonn » 08 Juul 2007, 21:25

kaugel autoehitamine on
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 29 Juul 2007, 23:27

Poleks arvanud,et garaazi täitev vingugaasi lõhn võib nii magus olla :lol:
Sai siis lõpuks mootori häält kuuldud-vaja teha muidugi igasugu seadistamisi veel,kuid ta töötas!!!
Lihtsalt muidugi ei läinud midagi,alates sisselaske tihendi (FEA7-13-111C) mitmenädalasest otsingust (plokikaas on karpast erinev)ja lõpetades lekkiva jahutusvedelikuga veepumba juurest.

Ise vastan oma eelnevatele küsimustele ka;
1. Hammasrihm peab olema märgis A.
2. Bensiini pump imeb edukalt omale bensiini sisse-teda ei pidanud aitama-va. see et lasin enne aku pealt surve üles,kui käivitama hakkasin.
...ja tal on tagasivoolu klapp ees,-(teisepidi asi ei voola)

Generaatori rihma pärast sai 3x poes käidud,enne kui sai vana näppu võetud ja siis selle järgi riiulist 1 ühele uus.
Veepumba tihend lõpetas lepingu-mazdaabist soovitati soojalt kohe uut veepumpa 650eeki, sest tihendit eraldi pole müüa-(omale tundus näpuvahel mudides pump veel tibens-tobens olevat) või kui ei taha pumpa siis tee kingakarbist uus tihend!!! (tule taevas appi)..
Igatahes sellest aitas välja AVSK pood,kus lõigatakse tihendipapist vajalik suurus. Paroniit vist oli selle nimi..60eeki.
Probleemne on veel bensiinipump,mis otse akult voolu saades teeb oma töö eeskujulikult,kuid oma juhtmetest signaali ei saa.(huvitav kuskohast sinna see vool peaks tulema?..või kuskohast seda voolu uute juhtmetega kõige parem vedada oleks?)
Siis hakkas ühe pihusti vahelt (sealt kus mootoisse pritsib)kütet välja pressima.Pole seda veel välja mõelnud miks nii tegi.... (ei tea kas tagasivoolu toru sai kitsas?)

PS pean vist omale uue kasutaja nime panema-Tigu. Asjad edenevad aeglaselt... (Aga liiguvad vähemalt :wink: )

Edit; Sisselaske tihendi hinnad;
1. autoosad.ee 18.-
2. mustamäe mazdaabi 16.- (esirattalaager 350.-)
3. autopartner 25.-
4. pirita mazdaabi 42.- (esirattalaager 250.-)
5. esma auto 270.- (sain sealtki alguses vale,mis uue tellimusega ära vahetati)

Veel see tihendipapp avsk-st ,- nädal tagasi maksis 15X15 cm pappi 60 eeki, täna aga samasuur tükk ning paksemat 7 eeki......(?) saa siis aru-lasti mind üle esimesel korral või oli täna müüjal(teine tegelane) sinine esmaspäev :evil:
Viimati muutis dilidon, 31 Juul 2007, 12:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas hullkonn » 31 Juul 2007, 07:16

Need poe hinnad on küll kuidas kunagi aga mul autol läks väljalaske kollektori tihend maksma 155-kr SEKK autopood mmm kindlasti saaks kuskilt odavamalt.Klienditeenindus oli kahh aeglane,et anna otsad,sest mul kahte tihendit otsiti pool tundi poes.Ja mul kahh need asjad väga kiiresti ei liigu ja nüüd sebisin endale tööotsa kust saab iga reede raha kätte siis matan selle autoalla.
Aga see pilt mis sul displayl selle sa võiks siia suurelt üles laadida.
Igastahes jõudu ja jaksu,ning rasvast rahakotti
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 23 Aug 2007, 19:26

Autol mootor sai kenasti tuksuma. Väljalaske poole pealt ,,püksid,, teevad veel muret,-tuleb välja vahetada uue vastu sest keevitusega asja enam ei paranda.
Ülejäänud energia tuleb suunata kere värvimisele...
..ja uute jubinate installeerimisele. Tänane kaubapäev sisaldas palju vajalikku. Uued tagavedrud,sest teatavasti mazdadel see taguots kipub ära väsima ruttu.

Pilt

Tagumised uued kettad ja kõik klotsid
Pilt

Rooliotsad
Pilt

Ees on ka uued kettad ootamas tööaega koos tulipunaste (kogematta läks liiga punaseks) suportitega. -No kust need kilovatid muidu tulevad? :lol: :lol:
Pilt

Jaksu...
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas hullkonn » 24 Aug 2007, 15:07

ei uued asjad on vajalikud aga palju need tagumised kettad maksavad ja kust ostsid???
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 28 Aug 2007, 18:39

Pilt
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas msnuser » 29 Aug 2007, 09:04

tuleb mulle väga tuttav ette krt see su moto jamad.kuna ma aitasin sõbral ringi ehitada ja ära vahetada 2.0 pritsungi moto osa 2.0 karpa motoga.nimelt istutasime 2.0 karpale -2.0 pritsungi otsa.aga seal oli jama selle sama asjaga et ploki kaaned olid erinevad et ei saanudki aru mis see oli aga aga üks auk oli erinev.üritan sellest mingi pildi otsida et asi selgemaks saaks.arvasime et see seaotud mingi heitgaasi signaaliga mis motosse tagasi läheb läbi pritsungi ja karpa variandil see plokikaane küljest see auk puudus.panime sinna lintsalt (pime )ette. :) see siis kasutaja auto (mazdatuned)
ehitan et areneda:)
56264113
Kasutaja avatar
msnuser
 
Postitusi: 391
Liitunud: 26 Jaan 2007, 16:54
Asukoht: Saaremaa.

PostitusPostitas dilidon » 14 Sept 2007, 22:36

Mnjah,tahtsin teemal tasapisi tahapoole vajuda aga nüüd siis selline up :evil:
No pole hullu,kirjutan siis paar rida ka. Kuna viimast pilti pole kommenteeritud siis võib arvata,et saadi aru,et pidurisupport ei mahu ketast kallistama. Viga selles,et suport on 1,6se oma ja jahutusega ketastel vaja suurema vahega sadulat. Kahe sadula erinevus on vaid 5mm aga kui pole uduhalli eelaimdust sellise fakti kohta siis jääb see kahe silma vahele. Nüüdseks viga parandatud ja suportid asendatud-kahjuks eelmised liivapritsitatud jäävad nüüd üle.. :evil:
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas risto_626 » 14 Sept 2007, 23:19

dilidon kirjutas:Mnjah,tahtsin teemal tasapisi tahapoole vajuda aga nüüd siis selline up :evil:


tohib küsida, et miks siis :?: :roll:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas hullkonn » 16 Sept 2007, 13:19

kas siis vanad suportid müügis???mul 1,6 mootor peaks nagu mulle sobima..
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas dilidon » 18 Sept 2007, 18:59

risto_626 kirjutas:
dilidon kirjutas:Mnjah,tahtsin teemal tasapisi tahapoole vajuda aga nüüd siis selline up :evil:


tohib küsida, et miks siis :?: :roll:


ei midagi hullu,ainult asjad liiguvad teosammul ja kui midagi kirjutaksin siis ikka rohkematest tegemistest korraga. Praegu on läinud mitu kuud pidurite peale :evil: Värvimine ootab ei-tea-mis-ajast.
Aga ega ma seda enam pooleli ei jäta kui teile selline mulje jäi :shock: lõpp on nii lähedal,kuigi ega sellised tegemised kunagi valmis ei saa ju...

To Hullkonn: pidurisuportid on saadaval jah.
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

PostitusPostitas risto_626 » 18 Sept 2007, 19:27

loodame siis, et kõik takistusteta kulgeb :wink: ...kuni võiduka lõpuni :D
vast kevadeks on asjad juba ühelepool, kui mitte ennem.

äkki on võimalik su tööd ja vaeva ka campil näha :?:
edu :)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas hullkonn » 18 Sept 2007, 21:04

mis supportid kahh maksavad???
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas msnuser » 22 Sept 2007, 22:08

et siis siia pilt mida tahtsin lisada selle sisse laske kohta. :) Pilt
ehitan et areneda:)
56264113
Kasutaja avatar
msnuser
 
Postitusi: 391
Liitunud: 26 Jaan 2007, 16:54
Asukoht: Saaremaa.

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline