One Mile Challenge - 28.05.05

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

PostitusPostitas brnn » 28 Mai 2005, 18:35

nii esmased muljed on head AGA oli aint 2 mazdat 323ja 626, viimane vist sai mingi 160, 323 aga180+ midagi täpseid numbreid meelde ei jätnud aga 323 oli mazdaklubi klepsuga. ja fiati jah soomlaste oma nägin mis laiali lendas teisel katsel aga valget couped ei näinud vähemalt osavõtjate hulgas küll mitte. üritus ise suht hea supral saadi mitte ametlik kiirus 303, aga kirja läks 298 v miskit sellist. nägin audi ja bmw klubi lippe mis meenutas et mazdaklubil võiks ju ka miskit olla
brnn
 


PostitusPostitas Laika » 28 Mai 2005, 19:37

Soomlaste "reaktiivFIAT" oli ainus elamus, mis ma sain :(

Ise olin süüdi, kohale jõudsin küll umbes enne kella 2-te, aga piletijärjekord veel otsa... Seega nägin ainult teise ringi sõite ja rekord jäigi nägemata!
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Mai 2005, 17:12

üritus suht hea kuid ise märkasin ainult ühte Mazdat ja see oli 323... :oops: aga muidu võis päris rahule jääda kuid võib-olla tuleb see 300 siis äkki järgmine aasta...
Anonymous
 


PostitusPostitas brnn » 29 Mai 2005, 17:28

300 tuli see aasta ka ära aga enne finisit kiirus langes 298 mis ka kirja läks
brnn
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Mai 2005, 17:30

seda küll aga ma mõtlesin et ikka ametlikult... :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Reix » 30 Mai 2005, 10:54

käidud, nähtud...
Ise osa ei võtnud, asi jäi puhtalt ajapuuduse taha, kahju aga mis parata :(
head/vead:

lennuväljale sissesõit ei kannatanud mingit kriitikat. Kõigepealt juba see et müüdi autodele sissepääsu pileteid ja järjekord venis nagu tatt. Peale sissepääsu oli miski pool km offrõudi, õnneks on mul suht kõrge auto ja läbipääsuga polnud probleemi, kuid nii mõnelgi madalamal masinal kindlasti oli. Kui oleks aga ntx paar päeva enne kõvasti sadanud, siis oleks kõik seal kinni olnud. Ok, see selleks.
Korraldus oli sellepoolest igati OK, et mingit erilist venitamist ei olnud. Muljet avaldas muidugi supra sõit, väga kahju et tugeva tuule tõttu Maksim "argmees" (nagu kommentaatorid teda hellitavalt kutsusid) teist katset ei sõitnud + veel mõned kiiremad.

"CMF'i" ja Vapperi porschedelt oleks suuremaid kiirusi oodanud, Fiat oli päris huvitav ja bentley continental GT muidugi TASE! Meeldivalt üllatasid ka 200SX'd, parim 1,8T S13 kiirus oli vist 241 kui ma ei eksi. Ja sellepäale kuulsin ka seljatagant ühe "asjatundja" päris head kommentaari: "Jaa turbo annab ikka juurde küll" :D, S14'lt 2x250 (Y) --> minu järgmine auto :P
A klaasi duell S2000 (Rodion) ja TypeR'i ("McBill") vahel oli samuti päris põnev, "kord vestman all ja piibeleht peal" vastupidi.
Kummaline oli see et Chevi Impala ~200km/h pealt pooleks läinud ja alt ära lennanud kardaani mindi alles siis raja pealt ära korjama kui juba mitu autot peale teda sõitnud oli. Ja minumeelest sõitis üks E34 bõmm sellest ka kolinal üle :shock:
Kokkuvõttes võis üritusega päris rahule jääda, järgmiseks aastaks ootame siis ikka uusi ja veel kiiremaid autosid. :)
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas ragz » 30 Mai 2005, 14:35

jah, mina ei saanud osa võtta kuna ootan uut hübriid turbot. mis nissanitesse puutub siis janno sai oma s13'ga jah 241km/h ja jõudu vastavalt 290hj. tumeroheline s14 mis 2x250km/h sõitis... enne oli 250+ hj ja seda moditi veel eelmise päeva õhtul, benapumpa toidet moditi (või vahetati pump ära ei mäleta) ja boosti tõsteti kah sutsu nüüd siis 18psi'd teoreetiliselt natuke üle 300hj mida ka tulemus näitas. ja kütusele pandi lisaks ka sutsu tolueeni :) aga üritus oli muidu tore küll :D mina siis passisin streetrace teami vestiga finishis kaamera näpus.

kahju oli ainult viljarist ja tema 300zx'ist mis sõitis 240 kui ma õigesti mäletan... tulemus oleks kõvasti suurem olnud, aga nos oli seadistamata ja auto sõitis ilma 200nosi shotita....
ragz
 


PostitusPostitas frets » 30 Mai 2005, 15:32

vspec kirjutas:
miks nii???


Kuna ei tahtnud käigukasti lõhkuda, võibolla järgmine aasta proovin :)
Kasutaja avatar
frets
Eesti kiireim mazda
 
Postitusi: 211
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:47
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 323

PostitusPostitas brnn » 30 Mai 2005, 18:09

oli juttu auto piletitest??? mina läksin koos sõbraga ja maksin aint 150.- 75 nägu ja autoga sain ka sisse.
brnn
 


PostitusPostitas Reix » 31 Mai 2005, 08:27

brnn kirjutas:oli juttu auto piletitest??? mina läksin koos sõbraga ja maksin aint 150.- 75 nägu ja autoga sain ka sisse.

mõte oli selles et järtsis seisid autod, mitte inimesed, mis tegigi selle väga pikaks ja aeglaseks
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

Eelmine

Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist