Kehvad kogemused alarmi paigaldamisel

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

PostitusPostitas pokenaut » 29 Sept 2007, 17:14

pilte ei ole teinud? Kahju, et kliendi varasse sedasi suhtutakse :(

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas vvs » 29 Sept 2007, 18:30

Väga loll lugu!
Soovitan nahatamise arve neile viia ja seda asja ikka edasi ajada...nii ka ei saa, et shit happens :?
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mario » 29 Sept 2007, 21:23

vii nahatamise arve neile ja ütle kah, shit häppens :mrgreen:

jama lugu..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6056
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Mazdagirl » 29 Sept 2007, 21:59

Teistele julgen soovitada sellist firmat nagu Bosvel OÜ Tallinnas, ise kasutanude nende teenuseid ja ka paljud tuttavad ja kogemused seni positiivsed ainult :wink:

Pisut OT, seega srry :oops:
Mazdagirl
 


PostitusPostitas jann » 30 Sept 2007, 20:50

Kahju jah, ülinõme muidugi, et auto ära lõhuti. Ise kasutasin http://www.skival.ee/web/index.php?lang=1&sub_id=160 teenuseid ja väga rahul. Võtsid meie auto vahele, kuna seisis maja ees ilma igasuguse turvasüsteemita(va kesklukk).
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas steve » 30 Sept 2007, 20:55

Ma arvan ,et sa võiksid asjale ikka ametliku käigu anda..Siis ehk muudavad end..Miks peaksid sina omast taskust raha maksma selle pärast ,et nemad keerasid midagi istmikku..
Lähed kohale räägid konkreetselt ära mis lood nüüüd on ja vaatad kas tahavad seda asja lahendada ilma kisata või kisaga..
Kui sa jätad selle asja sinna paika siis teevad nad järgmise kliendi autoga ka nii, mis võib olla näiteks mõni su lähisugulane
steve
 


PostitusPostitas Evert » 01 Okt 2007, 14:32

Olen 2 korda kasutanud Veerenni tn'l oleva "eraettevõtja" (firma nime praegu ei mäleta) teenuseid.
Saksast tooduna polnud mx-6'l tüüpiliselt mingit turvavärki peal. Esimese korra positiivse kogemuse najal panin selles firmas aja kinni ja samas ütlesin ka, et tahan saada üht teatud alarmi. Öeldi, et saab.
- Kui kokkulepitud ajal kohale ilmusin, siis tüüp ütles mulle, et ootaksin veidi, ta läheb toob alarmi laost ära :shock: Pidin siis ta garaazhi ukse taga u. pool tundi niisama hängima.
- Kui ta tagasi tuli, siis ütles, et seda alarmi polnud. Aga, et ta tõi teise, samahea :shock: Hiljem tuli siiski välja, et sel polnud neid funksioone, mille pärast ma esimese alarmi üldse valisin.
- Salongi mahuandurid ei hakanud tööle. Proovis paari komplekti, aga miski ei aidanud. Lõpuks sai need kuidagi toimima, aga paari päevaga panid need jälle saba.

Saan aru, et ise olin ka möku, oleks pidanud kohe lärmama hakkama. Kuid nii pole ju ikkagi viisakas äri ajada.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist