Tule ja aita! Koeru lastekodu toetamine. 2007a.

PostitusPostitas Dream On » 18 Nov 2007, 23:13

Ka minu poolt üks Jakobson teele saadetud.
http://www.mang.ee - Disainmööbel
Kasutaja avatar
Dream On
 
Postitusi: 245
Liitunud: 09 Veebr 2005, 18:00

2005 Mazda 6

PostitusPostitas jann » 18 Nov 2007, 23:34

6kaks6 kirjutas:Terekest

Plaanitud üritus on igati õilis, aga nende jalanõude muretsemisega võib raskusi tekkida, kuna ega selle plaanitud 500krooni (kui niipaljugi raha laekub) eest mingisuguseid asjalikke jalavarjusid ei saa. Pealegi tekib kindlasti ka laste seas probleeme, kes millised jalavarjud saab jne.

Ise arvan, et erinevate lauamängude ja sporditarvete murtsemine oleks märksa kindlapeale minek. Kasvatajagi mainis, et poistel üleliigset energiat ja siis olekski paras mingisuguseid liigutamise vahendeid viia ja loomulikult ka lauamänge.
Kindlasti oleks sporditarvete müüjad nõus tegema soodustusi, kui mainida, et aktsiooni saab kajastatud a`la liiklusaadetes, kuhu võiks vabalt ka vihje anda, et selline üritus plaanis ja samuti on Mazda müüjatel igasugust reklaamnänni, mida nad ehk oleksid nõus heategevuseks loovutama

Ise olen küll juba mõni aeg klubist eemal olnud, sai endale vahelduseks audi ostetud, aga pärast kirja postkastis, sai teema läbi sirvitud ja igati tore aktsioon.

Igatahes soovin edu ürituse korraldamisele.


Eks detsembri algus näitab, kuidas olukord on. Loodame, et ei jää hätta. Lapsed tulevad meiega ostule kaasa, seega kõik saavad talle sobiva jalatsi. Lisaks jalatsitele on loomulikult ka muud variandid järelpärimisel ;) Aga tänud soovituste ja tähelepanekute eest!

harlet kirjutas:Oleksin ka tuli ja kas peab kusgil ennast kirjapanema v kuidas se asi olema hakkab?


Arvestame siis sinuga. Vahetult ennem minekut küsime veel kindlad tulijad üle, et teaksime söögi ja muuga arvestada.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas art » 19 Nov 2007, 01:46

Minu autos on muidu tervelt 4 kohta vabad, sest tulen arvatavasti ilma naiseta. Nii et kellel soovi ilma autota tulla, võib end rahulikult minu kaardilugejaks kirja panna :))))


Väga hea , et saame koha peal süüa teha! Ostame ühekordsed nõud ka et lastekodu personalil oleks vähem tegemist. Kartul, vorstid kapsas peaks meil juba peaaegu et olemas olema.

Kui rahast jääb lastele jalanõude soetamisel puudu, siis maksan kasvõi omast taskust kinni. Samas usun, et leiab küll piisavalt toetajaid ka mazdapoiste seast. Pole see nüüd 300-400 krooni nüüd nii üüratu summa.

Rahast ei tohiks kunagi kahju olla, kui sa mõistad kuhu/milleks see läheb.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Muri » 19 Nov 2007, 02:49

art kirjutas:Rahast ei tohiks kunagi kahju olla, kui sa mõistad kuhu/milleks see läheb.


raha ei ole probleem, seda lihtsalt ei ole kunagi :lol: (nali)

omamoodi investeering, minuarust :!:

peace 8)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaadu » 19 Nov 2007, 09:08

Mina tulla ei saa :cry: mul kool siis...saaks kas nädal varem või hiljem...

Aga toetuse teen kuu algul peale palgapäeva (siis olen heldem)
Kaadu
 


PostitusPostitas kuubalane » 19 Nov 2007, 10:22

toetan ka ja autosse mahub 1 laps:)
kuubalane
 
Postitusi: 33
Liitunud: 20 Mär 2007, 22:14
Asukoht: saaremaa/tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 19 Nov 2007, 10:29

olen ka valmis aidata
:D mpv
Anonymous
 


PostitusPostitas Margit » 19 Nov 2007, 11:40

Annan siis ülevaate rahalisest seisust tänase seisuga....kokku on 5200.- :wink:


Vorstidest niipalju,et üritan täna ikka hinda teada saada :oops: see ei ole mul meelest läinud...lihtsalt mõned asjad venivad vahel :roll:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas kaifo » 19 Nov 2007, 11:55

Ma usun, et järgmise kuu alguses teen ka omapanuse ja sõidan teiega kaasa!
Eks see ole veel arutamisel, kas tulen oma autoga või siis üritan sebida end kellegi teise autoss!
Kasutaja avatar
kaifo
 
Postitusi: 189
Liitunud: 10 Sept 2007, 10:39
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas Ilx » 19 Nov 2007, 11:59

Ja mina tegelen morsi ja tee hankimisega :)
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas art » 19 Nov 2007, 12:20

kaifo kirjutas:Eks see ole veel arutamisel, kas tulen oma autoga või siis üritan sebida end kellegi teise autoss!


Osta siis kaart endale ning võtan sind oma masinasse kaarti lugema :)
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas pokenaut » 19 Nov 2007, 15:05

art kirjutas:
kaifo kirjutas:Eks see ole veel arutamisel, kas tulen oma autoga või siis üritan sebida end kellegi teise autoss!


Osta siis kaart endale ning võtan sind oma masinasse kaarti lugema :)

Mul kaart olemas ja oleksin tulija kah. :) Poole peal vaja ainult peale korjata :lol:


Terv,
Pokemon

Edit: Käisin Sportlandis asja uurimas ja nende vastus oli kindel EI... Keegi on minuga koostööd teinud ja helistanud Walkingusse ja sealt anti helistajale kõrgema inimese tel. nr.... Kaubamajja ja Maksisse ma ei läinud, sest uurisin natuke tuttavatelt infot ja Järva Tarbijate Ühistu koostööd pole nendega soovinud teha. Kui vaja siis võin sinna vaatama minna. Sportlandist vaatasin tossude alla üldtreening jalanõusi ja nende kõige odavam hind oli 778.- vms. Jämedalt arvutades sain hinnaks 3200.- Walkingus ringi käies leidsin saapad hinnaga 499.-(rohkem saapaid üldse polnudki).
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 19 Nov 2007, 20:13

Kartuleid läheks siis vaja 30kg, teada soovis vist portos kui õieti mäletan :?

Ja soodustusi tuleb küsida peakontoritest mitte kohapealsetest kauplustelt ja nende juhatajatelt :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas rx » 19 Nov 2007, 22:44

tervitused ja kiidusõnad ka minu poolt!

100% kas tulen, pole kindel, aga arvele pappi viskan küll, sulli on aga arve null, seega kannatame järmise kuuni, kui keegi ei ole nii hea ja võtab vastu sula ja siis kannab arvele (ei ole aega käia pangas et arvele visata!)

eeldan minagi, et kui tulja siis ka minu autos ruumi!


seniks edu kõigile korraldajatele ja abistajatele

terv.
rax
2.8 V6, kuid kahjuks mitte mazda...
Kasutaja avatar
rx
 
Postitusi: 79
Liitunud: 28 Aug 2006, 14:51
Asukoht: tln

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw

PostitusPostitas art » 19 Nov 2007, 23:55

Keegi võiks väljatuua ligukaudse summa millega peaksime arvestama kartuli, kapsa,vorsti ja morsi soetamisel.

Kas plaan on ikka selline et jõuame sinna ning võtame lapsed endaga kaasa. Samal ajal aga aitab meid lastekodu personal toitu valmistamisel, et papudega tagasi naastes oleks juba toit valmis?!

Ärge unustage ka seda , et me ei lähe sinna papusid soetama ja lapsi toitma. Põhiline eesmärk on ikka lastega kontakti luua ja nendele võimaluse korral moraalselt toeks olla.


Samuti rõhutan veelkord et panin arvutamisega puusse. 7000 eek kokku ei ole täpne arv, kuna sellele lisandub veel toit. Samuti võivad papud ka kulukamaks minna. Natuke häirib mind ka see, kui tekib selline situatsioon et laps valib jalanõud aga nad on meie plaanitust summast kallimad. Kuidas see käitume?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas risto_626 » 20 Nov 2007, 00:14

art kirjutas: Natuke häirib mind ka see, kui tekib selline situatsioon et laps valib jalanõud aga nad on meie plaanitust summast kallimad. Kuidas see käitume?


jäänud kuu aega veel aega raha koguda. vaadates senist rahasumma kasvamise kiirust võib ehk loota, et tuleme omadega välja ning arvestatust veidi kallimad pole ehk ületamatu probleem.
eks peaks lastele ikka mainima ka, mis hinnaklassis jalatseid vaadata, et nad kõige kallimaid välja ei valiks.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas jann » 20 Nov 2007, 00:17

art kirjutas:Keegi võiks väljatuua ligukaudse summa millega peaksime arvestama kartuli, kapsa,vorsti ja morsi soetamisel.


Seda on hetkel suht raske teha, kui me ei tea täpset inimeste arvu. Panen umbropsu mingi 1k hinnaks. Reaalselt ilmselt vähem.

art kirjutas:Kas plaan on ikka selline et jõuame sinna ning võtame lapsed endaga kaasa. Samal ajal aga aitab meid lastekodu personal toitu valmistamisel, et papudega tagasi naastes oleks juba toit valmis?!


Kohapeal on kokk, kes lastele igapäevaselt süüa teeb, aga teda rakendame ainult hädapärasel juhul. Selleks võtan mina oma naise kaasa, kes süüa valmistab teistele ja ehk on ses osas ka kompanjone(võin ka ise vabalt süüa teha, abistada). Ja kui jalatsitega tagasi oleme, siis peaks söök valmis olema!


art kirjutas:Natuke häirib mind ka see, kui tekib selline situatsioon et laps valib jalanõud aga nad on meie plaanitust summast kallimad. Kuidas see käitume?


Eks hinnaklass peab jalatsitel olema soovitavalt 500-700. Selle jalatsi valimise osas tulevad kasvatajad/majandusjuhataja kaasa, et nemad aitavad lastel õiged valikud teha. Tahaks loota, et ses osas probleeme pole.
Mind pigem häirib see Paide väiksus :( Mõned poed on veel valiku osas üle vaatamata, eks peale nende ülevaatamist on ka olukord selgem.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 20 Nov 2007, 00:43

Helkurid on klubi poolt :wink:
Viimati muutis Anonymous, 20 Nov 2007, 08:21, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Ilx » 20 Nov 2007, 00:56

Paide on küll suht väike, kuid õnneks on meil mõni klubiline seal kohapeal olemas, kes saab vaadata (ja on juba osaliselt vaadanud) kohalikes poodides ringi.

Samas Koerust peaks Jõgevale umbes sama pikk maa kui Paidesse olema. On meil ehk mõni klubiline Jogeval, kes vaataks kohapealsed jalatsipoed ning nende valiku üle? Kuid samas usun, et Paides peaks ikka valik ehk suurem olema?
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas art » 20 Nov 2007, 01:19

Nii, saatsin mõned meilid magusatootjatele ja sporditarvete müüjatele. Ehk saavad meile abiks olla.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas lines » 20 Nov 2007, 09:40

Pigem võib probleemiks osutuda sobivate jalanõude leidmine. Vahest oleme oma lapsele sobivaid jalanõusid otsinud ja isegi Tallinna kaupluste rohkuse juures pole ikka sobivaid leidnud. Mis siis saab kui mõnele lapsele kohapealt sobivaid jalanõusid ei leia? Anname raha kätte ja saadame kommi ostma? :D
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Margit » 20 Nov 2007, 11:22

Tervitus
Sain siis eile õhtul verivorsti hinna...mis osutus veits kõrgemaks oodatust...aga kilo hind on 36.30(rakvere pühadevorst)Seega ei tea nüüd,kas uurida veel mujalt või... :roll:

samas kui arvestasime umbes kolm vorsti inimese peale(umbes 30 inimest),siis 10 kg vorsti teeks 363 eeki :roll: ei teagi kas on norm või mitte!!!

Vabandan,kui jutt segane sai :oops:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas Ilx » 20 Nov 2007, 11:40

@@@ kirjutas:Tervitus
Sain siis eile õhtul verivorsti hinna...mis osutus veits kõrgemaks oodatust...aga kilo hind on 36.30(rakvere pühadevorst)Seega ei tea nüüd,kas uurida veel mujalt või... :roll:

samas kui arvestasime umbes kolm vorsti inimese peale(umbes 30 inimest),siis 10 kg vorsti teeks 363 eeki :roll: ei teagi kas on norm või mitte!!!

Vabandan,kui jutt segane sai :oops:


Aga kas meil klubis kellegil kuskil lihatööstuses sidemeid/tutvusi ei ole ?
Just helistasin ka ühele sugulasest lihameistrile, aga tema tegeleb vaid toorlihaga kahjuks.
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Margit » 20 Nov 2007, 11:50

Aga kas meil klubis kellegil kuskil lihatööstuses sidemeid/tutvusi ei ole ?
Just helistasin ka ühele sugulasest lihameistrile, aga tema tegeleb vaid toorlihaga kahjuks.



vot ajasin seda asja ka oma onu kaudu...kes on seotud rakvere lihatööstusega...nuuh...teada on,et rakvere tooted on kallimad :roll: ja mis seal salata...ka maitsvamad :wink:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas Ilx » 20 Nov 2007, 12:10

@@@ kirjutas:vot ajasin seda asja ka oma onu kaudu...kes on seotud rakvere lihatööstusega...nuuh...teada on,et rakvere tooted on kallimad :roll: ja mis seal salata...ka maitsvamad :wink:


nu samas kui mõelda, et selle rahaga saab 10 kilo verivorsti, siis sellest peaks nagu piisama küll :)

nüüd siis veel mõni purk pohlamoosi ja mulgikapsaid, siis lõppkokkuvõttes tuleb suur sööma ca 500 krooniga välja :)
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist