OA: Jäi silma selline RX-8

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

OA: Jäi silma selline RX-8

PostitusPostitas UHO » 13 Aug 2008, 09:47

Tervist,

Seoses töökoha vahetusega enam universaali ei vaja ning otsiks midagi sportilikumat. Seega jäi silma selline isend.
Oleks tänulik kui teadjamad kommenteeriks, mis on RX-8 tüüpvead ja millele peaks enne ostu kindlasti tähelepanu pöörama. Samuti olen kuulnud midagi mootori väiksest elueast- kui väike see siis on?

Tänud,
M.
UHO
 


PostitusPostitas raira » 13 Aug 2008, 21:00

mootori eluea kohta vaevalt oskab keegi midagi tõest väita!olin ise sama dilemma ees kas osta või mitte,sai natuke uuritud seda asja.klubilised väitsid et max 100tuh km kestab.aga teada olevalt pole ükski rx-i moto veel laiali jooksnud eestis!!!probleeme väidetavalt pidi olema vaid käivitamisega,põhjuseks süüteküünlad.suht kallis lõbu neid muidugi vahetada.poe lett ca 2200-keskmiselt.kütusekulu loomulikult suht ulmekas,mina konkreetselt ei saa ka trassil alla 12l hakkama,linn kisub sinna 20l kanti.aga usu iga liiter on seda väärt.sõiduomadustelt on super(paima juhitavusega,millega olen sõitnud) väljaarvatud vihmaga.minu jaoks tundub täiesti juhitamattu,teeb mis heaks arvab.
ja loomulikult õli joob suht palju,kõvasti takka andes läheb ikka 3-4tuhande km juures liiter peale.õnneks
kui rahakott kannatab soovitan igaljuhul osta!!!!!
raira
 
Postitusi: 50
Liitunud: 07 Apr 2008, 19:05

PostitusPostitas UHO » 14 Aug 2008, 09:42

raira kirjutas:mootori eluea kohta vaevalt oskab keegi midagi tõest väita!olin ise sama dilemma ees kas osta või mitte,sai natuke uuritud seda asja.klubilised väitsid et max 100tuh km kestab.aga teada olevalt pole ükski rx-i moto veel laiali jooksnud eestis!!!probleeme väidetavalt pidi olema vaid käivitamisega,põhjuseks süüteküünlad.suht kallis lõbu neid muidugi vahetada.poe lett ca 2200-keskmiselt.kütusekulu loomulikult suht ulmekas,mina konkreetselt ei saa ka trassil alla 12l hakkama,linn kisub sinna 20l kanti.aga usu iga liiter on seda väärt.sõiduomadustelt on super(paima juhitavusega,millega olen sõitnud) väljaarvatud vihmaga.minu jaoks tundub täiesti juhitamattu,teeb mis heaks arvab.
ja loomulikult õli joob suht palju,kõvasti takka andes läheb ikka 3-4tuhande km juures liiter peale.õnneks
kui rahakott kannatab soovitan igaljuhul osta!!!!!

Tänud vastuse eest!
Ma juba mõtlesin, et foorumlastest polegi kellegil RX-8 ega kokkupuudet sellega :). Kui mootor peaks ca 100000 juures ära surema, mis siis tehakse? Uus mootor või uus auto tuleb osta?
Eks ma lähen teen proovisõidu ära ja lasen emotsioonidel otsustada.
UHO
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2008, 07:36

100k kilomeetri läbimise järel tuleb ette võtta mootori kap. rem. ehk vahetada paras ports tihendeid mille de hinna võid uurida esindusest(nemad sul seda tegema ei hakka arvatavasti, vähemalt mõned aastad tagasi saadeti küll tuldud teed tagasi) või läbi kasutajate Tony, LLMan(tema selle remondi korra juba ka ise ära teinud) ja ehk ka nomad suudab aidata :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas UHO » 15 Aug 2008, 11:03

MazdaGTI kirjutas:100k kilomeetri läbimise järel tuleb ette võtta mootori kap. rem. ehk vahetada paras ports tihendeid mille de hinna võid uurida esindusest(nemad sul seda tegema ei hakka arvatavasti, vähemalt mõned aastad tagasi saadeti küll tuldud teed tagasi) või läbi kasutajate Tony, LLMan(tema selle remondi korra juba ka ise ära teinud) ja ehk ka nomad suudab aidata :wink:

Tänud vastamast.
Kas oskad ka öelda selle lõbu umbkaudset maksumust?
UHO
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Aug 2008, 20:05

Kahjuks mitte kuna minu rahakott ei hakka veel III. gen. RX-7 peale ja võimalik et ka hinnad erinevad RX-8 puhul kuna see vabalthingav ja mingi uuendatud mootor üldse :?
Anonymous
 


Re: OA: Jäi silma selline RX-8

PostitusPostitas ksuuk » 13 Sept 2008, 21:33

UHO kirjutas:
Seoses töökoha vahetusega enam universaali ei vaja ning otsiks midagi sportilikumat. Seega jäi silma selline isend.


Kui Sul on reaalne huvi, siis võin Sulle pakkuda soodsamalt sama aasta väga hästi hoitud isendi, mille läbisõit on poole vähem, lisaks navi peal, kuid nahka pole.
ksuuk
 
Postitusi: 36
Liitunud: 16 Aug 2008, 15:51

PostitusPostitas a698 » 02 Jaan 2009, 17:29

Mul oli ka vahepeal täiesti uus highpower RX-8 ja kütusekulu oli keskmiselt 15 ja 17l vahel pärast esimese 5000 km läbimist. Elan Jüris ja sealt iga päev tööl käies ja muid igapäevaseid sõite tehes selline kütusekulu tekkis... Pikka maad sõita on selle autoga ebamugav, pärast üht korda kui sellega Tartus käisime, läksime naisega alati pikemale sõidule tema 3- ga. Mootoril on väänet vähe, juhitavus väga hea, käigukangi ümbrus läks linnas sõites ebameeldivalt kuumaks. Kiirust sain kätte kella järgi 244 km/h. Sellised asjad tulid esmajoones meelde mulle seoses selle masinaga. Muidu väga lahe masin, kahetsen siiani müüki. Kui midagi küsida tahad, kirjuta- või seda autot reaalselt omanud inimesena küsimustele vastata.

Edu!
a698
 



Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline