Tule ja aita! Koeru lastekodu toetamine. 2007a.

PostitusPostitas pokenaut » 15 Nov 2007, 19:33

jann kirjutas:
pokemon kirjutas:Pakun välja ka sellise mõtte, et 11:00 koguneks juba Mäekülas(sealt siis kõik koos Koeru poole). Seda muidugi juhul kui tulete mööda Tallinn-Tartu maanteed.

Terv,
Pokemon


Mäekülas kogunemise mõte on täitsa hea! Peale Mäeküla tuleb Tallinna poolt tulles vist kohe vasakule keerata? Aga siis võiks seal 10.40 koguneda, et 11.00 Koerus olla. Või kaua sealt sõidab Koeru?

Nii ta on. Mäekülast Koeru sõidab ~20 minutit..... oleneb muidugi kui head on teeolud ja kui kiiresti liigelda.

Terv,
Pokemon

Edit: Hankisin natuke infot - Mäeküla-Koeru teed ei soolatata... seega peab arvestama suurema kui 20 minutilise ajaga.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 15 Nov 2007, 20:16

art kirjutas:Nii, selline plaan:

Pakkuge kohad läbi (a la sportland,rademar,abc king jne) kus võiks saada abi laste toetamiseks ja ma helistan kohad läbi. Ehk saab abi. Küsija suu pihta ei lööda nagu öeldakse ja ehk aitavad ka meid heategevuses.


Jalanõusid ja riideid peab ju ennem proovima :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas liis » 15 Nov 2007, 21:36

MazdaGTI kirjutas:
art kirjutas:Nii, selline plaan:

Pakkuge kohad läbi (a la sportland,rademar,abc king jne) kus võiks saada abi laste toetamiseks ja ma helistan kohad läbi. Ehk saab abi. Küsija suu pihta ei lööda nagu öeldakse ja ehk aitavad ka meid heategevuses.


Jalanõusid ja riideid peab ju ennem proovima :idea:


Jah, ja ma tean et paljudes poodides on igast suurusest üks paar laos olemas....ise kui spordipoes tööl olin siis meil oli küll nii...
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas art » 15 Nov 2007, 22:36

Kui ma saaks enda valdusesse laste pikkused ja jalanr siis saaksid küsida poodidest mingi abi kohta.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas jann » 15 Nov 2007, 23:15

pokemon kirjutas:
jann kirjutas:
pokemon kirjutas:Pakun välja ka sellise mõtte, et 11:00 koguneks juba Mäekülas(sealt siis kõik koos Koeru poole). Seda muidugi juhul kui tulete mööda Tallinn-Tartu maanteed.

Terv,
Pokemon


Mäekülas kogunemise mõte on täitsa hea! Peale Mäeküla tuleb Tallinna poolt tulles vist kohe vasakule keerata? Aga siis võiks seal 10.40 koguneda, et 11.00 Koerus olla. Või kaua sealt sõidab Koeru?

Nii ta on. Mäekülast Koeru sõidab ~20 minutit..... oleneb muidugi kui head on teeolud ja kui kiiresti liigelda.

Terv,
Pokemon


Edit: Hankisin natuke infot - Mäeküla-Koeru teed ei soolatata... seega peab arvestama suurema kui 20 minutilise ajaga.


Sel juhul võiks Mäekülas 10.20-10.30 koguneda. Ei teagi kas peab ka Tallinnast kogunemist/starti varasemaks lükkama? Kaua sinna sõit võiks kesta?
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas pokenaut » 15 Nov 2007, 23:19

jann kirjutas:
pokemon kirjutas:
jann kirjutas:
pokemon kirjutas:...
...

Nii ta on. Mäekülast Koeru sõidab ~20 minutit..... oleneb muidugi kui head on teeolud ja kui kiiresti liigelda.

Terv,
Pokemon


Edit: Hankisin natuke infot - Mäeküla-Koeru teed ei soolatata... seega peab arvestama suurema kui 20 minutilise ajaga.


Sel juhul võiks Mäekülas 10.20-10.30 koguneda. Ei teagi kas peab ka Tallinnast kogunemist/starti varasemaks lükkama? Kaua sinna sõit võiks kesta?

Tallinnast Mäekülla sõidab 100-ga sõites 1h 10 minutit, sealt edasi on kuivaga ~20 minuti tee(kiirus 90-100), kuna teed ei soolatata, siis pakun et ajale lisandub minimaalselt 5 minutit(saab vabalt ka kiiremini hakkama, aga ei ole vast soovitatav).

Tartust sõidab Mäekülla kuskil 1h 20 minutit(kiirusega 95-100).

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas jann » 17 Nov 2007, 14:00

Kas Tallinnast tulijatel on laupäeva hommikul soov näit. Ülemiste parklas koguneda ja siis koos edasi sõita või tahab igaüks isemoodi kulgeda Mäekülasse?
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas kayts » 17 Nov 2007, 14:46

Sai ka väike toetus tehtud, kas ise kohale jõuan näitab aeg.
kayts
 
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Juun 2007, 22:27
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Muri » 17 Nov 2007, 18:24

jann kirjutas:Kas Tallinnast tulijatel on laupäeva hommikul soov näit. Ülemiste parklas koguneda ja siis koos edasi sõita või tahab igaüks isemoodi kulgeda Mäekülasse?


ma oleks selle kogunemise poolt, kui tulemas olen, sest ma ei teagi, kus Mäeküla asub :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mario » 17 Nov 2007, 18:34

Muri kirjutas:
jann kirjutas:Kas Tallinnast tulijatel on laupäeva hommikul soov näit. Ülemiste parklas koguneda ja siis koos edasi sõita või tahab igaüks isemoodi kulgeda Mäekülasse?


ma oleks selle kogunemise poolt, kui tulemas olen, sest ma ei teagi, kus Mäeküla asub :lol:

teel Tartusse sa sõidad selles läbi :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6055
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas KRANTS » 17 Nov 2007, 18:36

Muri kirjutas:
jann kirjutas:Kas Tallinnast tulijatel on laupäeva hommikul soov näit. Ülemiste parklas koguneda ja siis koos edasi sõita või tahab igaüks isemoodi kulgeda Mäekülasse?


ma oleks selle kogunemise poolt, kui tulemas olen, sest ma ei teagi, kus Mäeküla asub :lol:

Mäeküla kõrtsi juures :lol:
KRANTS
 


PostitusPostitas pokenaut » 17 Nov 2007, 19:41

Muri kirjutas:kus Mäeküla asub :lol:

Peale Mäo-d :lol:
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 17 Nov 2007, 19:54

art kirjutas:See koha peal söömine on täitsa hea idee.
Ostaksime ühekorra nõud ja asjad ka kaasa,et sebimist vähem.

Muide oma eelmises arvutamises jäi mul söömine üldse kahe silma vahele, kui söök (väljasöömine ala 100eek nägu) ka juurde panna siis summa suureneb vastavalt ca 1000-1500 eek võrra.


Kui keegi helistab toitlustusasutusse siis võiks küsida mis summa eest saaksid nad meid lastega toita. Äkki teeksid mingi ale meile, kuna tegemist heategevusüritusega. Üleüldse võiks iga kord kui helistate jalanõude poodi nt või kuskile esitada ennast ja rääkida millega konkreetselt tegemist. Inimesed võivad meile nii ka vastu tulla.


KRT :twisted: kui kohal toidu tegemine sobib siis milleks on vaja veel neid restosid tüüdata kui on teada et tuleb kordades kallim :shock:
Anonymous
 


PostitusPostitas art » 17 Nov 2007, 21:59

:wink:
Viimati muutis art, 19 Nov 2007, 23:49, muudetud 1 kord kokku.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas lines » 17 Nov 2007, 22:40

Ehk üritaks nüüd mitte kakelda ja tülitseda- justkui pole ju põhjust. Nõme on lugeda kuidas igast sõnast kinni haaratakse ja iroonitsema hakkatakse. Põhiline ikka et üritus läheks korda ja saame lastele head teha. Ühesõnaga see "kaklus" näitab et isegi lihtsate asjadega ei suuda me üksmeelel olla. Arvestage et seda teemat võivad vabalt lugeda ka lastekodu kasvandikud ja töötajad. Kui tahate vaielda siis tehke palun seda varjatud foorumis või PS i kaudu.

Edu ja rahuliku meelt


Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 17 Nov 2007, 23:35

KRANTS kirjutas:Mäeküla kõrtsi juures :lol:


hakkab koitma vist :lol:
üks parkimisplats, sellest paremal on pood ja siis vasakul on kõrts?

8)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KRANTS » 18 Nov 2007, 00:01

Muri kirjutas:
KRANTS kirjutas:Mäeküla kõrtsi juures :lol:


hakkab koitma vist :lol:
üks parkimisplats, sellest paremal on pood ja siis vasakul on kõrts?

8)

umbes nii jahh :wink:
Et kui juba tartu silt vastu hakkab tulema, siis tuleb vähe maad tagasi lasta, sest siis juba veidi möödas
:twisted: 8) :lol: :lol:
KRANTS
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Nov 2007, 10:54

art kirjutas:Mulle sobib küll koha peal söömine.
Arvestades aga sinu imelike reaktsioone, siis tunneb et sullle võimalik et ei sobi.

Võiksid valida emotikone ja lauseehitust. Ei viitsi sinu emotsioone kuulata.Ühe korra juba ütlesin sulle seda enne.



Kohapeal söömine oli üldse algselt minu idee ja miks peaksin selle vastu olema siis :?:

Ja kõige rohkem ajab närvi see sinu käsutamine a´la: helistage sinna ja uurige sealt :evil: ise lubasid lambist jalavarjud ja nüüd ei viitsi üldse selle heaks muud teha kui käske jagada :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas roossaar » 18 Nov 2007, 11:53

sai kah yks prillidega habemik teele saadetud. kahjuks kohale tuleku yle kindel veel ei saa olla. aga kui tulen siis on autos vähemalt kolm kohta vabad. seoses sellega tekkis kysimus, et kas sinna ikka nii palju autosid tuleb kokku et kogu see laste hulk ja järelvaatajad meiega kaasa yldse võtta asju ostma?
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas jann » 18 Nov 2007, 13:06

roossaar kirjutas: seoses sellega tekkis kysimus, et kas sinna ikka nii palju autosid tuleb kokku et kogu see laste hulk ja järelvaatajad meiega kaasa yldse võtta asju ostma?


100% ei saa selles kindel olla enne, kui seal kohal ollakse. Hetkel tundub, et miinimum peaks täidetud saama.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas pokenaut » 18 Nov 2007, 14:20

Mina kohale ei tule, aga Paides võin teid liiklemisega aidata telefoni teel või kui kellegi autos vaba koht on.


Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas art » 18 Nov 2007, 17:44

Saatsin Ivarile kirja palvega, kõigile foorumiga liitunutele märku anda meie heategevusüritusest. Loodan Ivari abile. Äärmisel juhul peame janniga kahekesi kirjad psi kaudu kasutajatele saatma.


Kõikidele tublidele toetajatele suur äitäh minu poolt ning olge sama tublid ka edasi!
Viimati muutis art, 19 Nov 2007, 23:49, muudetud 1 kord kokku.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas jann » 18 Nov 2007, 20:04

Mainin ära ka selle, vältimaks edaspidiseid arusaamatusi, et söömine toimub Koeru lastekodus. Ses osas on lastekodu juhatajaga läbiräägitud. Kuidas ja kes söögiga tegeleb on ka selge, mõningad pisinüansid on veel ainult jäänud lahendada.
Tänud ka minu poolt, et lõpuks kiri teele sai ja veelgi suurem aitäh nendele, kes lapsi on toetanud/toetavad!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas harlet » 18 Nov 2007, 21:33

Oleksin ka tuli ja kas peab kusgil ennast kirjapanema v kuidas se asi olema hakkab?
TEL:55680411
Kasutaja avatar
harlet
 
Postitusi: 94
Liitunud: 28 Veebr 2007, 02:00
Asukoht: Tallinn/Harkujärve

PostitusPostitas 6kaks6 » 18 Nov 2007, 23:05

Terekest

Plaanitud üritus on igati õilis, aga nende jalanõude muretsemisega võib raskusi tekkida, kuna ega selle plaanitud 500krooni (kui niipaljugi raha laekub) eest mingisuguseid asjalikke jalavarjusid ei saa. Pealegi tekib kindlasti ka laste seas probleeme, kes millised jalavarjud saab jne.

Ise arvan, et erinevate lauamängude ja sporditarvete murtsemine oleks märksa kindlapeale minek. Kasvatajagi mainis, et poistel üleliigset energiat ja siis olekski paras mingisuguseid liigutamise vahendeid viia ja loomulikult ka lauamänge.
Kindlasti oleks sporditarvete müüjad nõus tegema soodustusi, kui mainida, et aktsiooni saab kajastatud a`la liiklusaadetes, kuhu võiks vabalt ka vihje anda, et selline üritus plaanis ja samuti on Mazda müüjatel igasugust reklaamnänni, mida nad ehk oleksid nõus heategevuseks loovutama

Ise olen küll juba mõni aeg klubist eemal olnud, sai endale vahelduseks audi ostetud, aga pärast kirja postkastis, sai teema läbi sirvitud ja igati tore aktsioon.

Igatahes soovin edu ürituse korraldamisele.
6kaks6
 


EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist